Jan Rapsa, gynekolog Sedlčany

Jednorázové vyšetřovací pomůcky • 80 Kč

Ultrazvukové vyšetření na přání pacientky • 400 Kč

Druhý nezávislý názor lékaře, konzultace • 1 000 Kč +1 Více

Gynekologické vyšetření, cytologie, ultrazvuk • 1 300 Kč

Ze své praxe mohu pacientkám nabídnout bohaté zkušenosti jak z oboru gynekologie a porodnictví, tak i asistované reprodukce. Mým zájmem je zpřístupni...

• Gynekologická onemocnění
  • Patologie těhotenství
  • Bolesti v těhotenství

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

1 300 Kč

80 Kč

400 Kč

Gynekologicke Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa

Umístění: Gynekologicke Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa Gynekologické vyšetření, cytologie, ultrazvuk

Vděčíme panu doktorovi za náš největší poklad. Jeho přístup je vždy lidský a profesionální. Nemohla jsem natrefit na lepšího specialistu. Pokud máte strach z gyn. vyšetření, tak u pana doktora z vás opadne hned po první návštěvě.

S panem doktorem Rapsou jsem byla opakovaně spokojená ve všech ohledech. Oceňuji především lidský přístup, selský rozum, příjemné jednání a spolehlivost.

Umístění: Gynekologicke Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa Jiný

Pan doktor Rapsa, je vynikající lékař, který má smysl pro humor. Vždy když jsem potřebovala radu a zavolala mu kdykoli, tak byl milý a ochotný. Mohu ho vřele doporučit a jsem ráda, že takový lékař existuje. Moc děkujeme Synkova ‍

Pan doktor Rapsa byl zatím nejlepší doktor,se kterým jsem se kdy setkala. Je milý,sympaticky,naprostý odborník a to i na IVF. Navíc má smysl pro humor a skvělé vybavenou ordinaci. Na vyšetření jsem nikdy necekala,vše mi vysvetlil a na návštěvu k němu jsem se vždy těšila. Díky němu čekáme naše druhé dítě a za to jsme mu velmi vděčné. Je mi líto,že jsme se přestěhovaly přes půl republiky a dojíždění již není možné. Všem ženám v Sedlcanech a okolí teď trochu zavidim. Děkujeme pane doktore a ať se Vám í sestricce daří.

Umístění: Gynekologicke Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa

Milý, hodný, hezký, ochotný a hlavně laskavý a vstřícný pan doktor i jeho sestřička. Moc děkuji za to, že takovéto doktory s lidským přístupem ještě máme.

Umístění: Gynekologicke Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa

Velmi jsem spokojená s panem doktorem Rapsou,ujal se mě na začátku těhotenství,vše mi vysvětlil a pomohl.Byla jsem spokojená s jeho přístupem a i k jeho osobnosti.Vždy když jsem měla pochybnosti neváhal a vše semnou probral.Moc touto cestou děkuji a přeju spoustu dalších spokojených pacientek Miša

Umístění: Gynekologicke Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa péče o těhotné

Pan doktor je velmi milý a příjemný člověk, který pomůže a rád vysvětlí veškeré informace. Přijal mě bez problému jako novou těhotnou pacientku a i po porodu věnuje profesionální přístup. Osobní zkušenost je velmi dobrá a ze všech gynekologů, které jsem měla je tento nejlepší. Spolu se sestřičkou vytvářejí příjemnou atmosféru a věřím, že i nadále budu v té nejlepší péči.
Pane doktore moc DĚKUJI.

Umístění: Gynekologicke Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa Obava z bolestí břicha

Jsem ráda, že v Sedlčanech máme konečně jednoho svého, zřejmě dobrého gynekologa, s osobním přístupem,humorem nevtíravým a ne žoviálním. Velmi dobrá komunikace už v průběhu vyšetření, vše vysvětlí a informace se z něj nemusí dolovat, jako z většiny jeho kolegů. Pochvalu bych mířila i k jeho asistentce - paní Sůvové. K vyšetření mě přijal okamžitě a provedl, mě zdá se, veškerá opatření. I tato skutečnost mě nadchla. Doufám, že nám odtud brzy neuteče:-)!

Pan doktor Rapsa patri mezi nejlepsi lekare, ktere jsem potkala. Nejen, ze je skutecny odbornik, ale hlavne jeho lidsky pristup je nenahraditelny, vyjimecny a obdivuhodny. Vzhledem k tomu, ze pracuje v Centru asistovane reprodukce, kde clovek resi velice citlivou a stresujici zalezitost, je uklidneni lekarem na miste. Doktor Rapsa nejen dokaze velice rychle uklidnit, ale predevsim opravdu povzbudit, vse dokonale popsat, me dokonce ivf proces kreslil. Po citlivem a bezbolestnem vysetreni jsem od nej odchazela stastna a plna nadeje na miminko. Za to mu velmi dekuji a vazim si ho! Mohu ho jen vrele doporucit! Lucie Helmova

S pánem doktorem jsem byla velmi spokojená. Provedl mně celým těhotenstvím, vše mi vysvětloval, na vše odpovídal, byl milý. Škoda že už nepůsobí na Poliklinice I.P Pavlova.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry vecer mam prosbu syn se narodil s vadou rucicky tkz.klepetovita ruka byla jsem na vsech UT nikde nic nezjistili az pri porodu,kdyby na to prisli dala by se ruka zachranit ze by treba plod otocili nebo neco jineho ani mi nikdo neodpovedel jak se to vubec mohlo stat?.dekuji za odpoved

Jedná se o vývojovou vadu ruky, pokud by se na to přišlo před porodem, jako jediné možné řešení by bylo ukončení těhotenství. To bych osobně asi nedoporučoval. Znám dva lidi s podobnou diagnózou co vedou zcela normální život a toto nepovažují za handicap.

MUDr. Jan Rapsa

Dobrý den, mám dotaz. Mám podezření na to že jsem těhotná. Jen mi jeste není 15, bude mi za 11 dni. Mam strach s tím zajít k lékaři. Poradite mi prosím?

Ve vašem případě strach mít nemusíte. Vše je řešitelné. Rozhodně celou věc netajte, jen tím celý problém oddálíte. Nerozumnější bude informovat jak rodiče, tak následně gynekologa. Všichni vám budou chtit pomoc a ne naopak.

• Gynekologická onemocnění
  • Patologie těhotenství