Zdravotní středisko Hvozd s.r.o.
do 22.11.2013 Hřebenka 532,od 27.11.Husova 858, Nový Bor

• gynekologie a porodnictví

Pan doktor je moc milý, vše vysvětlí, je pečlivý a nic nezanedbává. Takových jako je on je skutečně málo!

K panu doktorovy chodím ráda, je pečlivý a rychlý, což velmi oceňuji. Dělá zběžné testy i když to není potřeba a někdy se to ukáže, jako velice příhodné. Navíc patří do skupiny mladých doktorů, kteří mají trochu jiný pohled, na život mladé ženy, než jejich starší kolegové. Velmi doporučuji! Je to skvělý odborník!

K panu doktorovi chodím od začátku letošního června, kdy jsem po více jak deseti letech (ve svých téměř 26) "utekla" od jiné doktorky. Sestřička úžasná, milá, vstřícná, pan doktor taky, ochotný vše vysvětlit. A že to se mnou nemají jednoduché, čekáme první mimi, tak jsem asi jako každá prvorodička ze všeho tak trošku vykulená :-) Jako další výhodu vidím to, že má v ordinaci svůj vlastní ultrazvuk :-)

Věnuje se pacientkám pečlivě, je příjemný. Návštěva u něj není traumatizující, je hodně lidský. :)

Pan doktor je vstřícný,vše vysvětlí,je příjemný.Prostě nemá chybu.Jsem spokojená.Bylo by fajn mít víc takovýchto doktorů.Beranová Helena.

Také musím říct, že pan doktor byl velmi příjemný, vše vysvětlil, nic nedramatizoval a hlavně není pod žádnou lobby lékárenských gigantů - pro příklad uvedu, že místo mastičky, která stála 300 Kč (u bývalého gynekologa) mi doporučil obyčejnou za 40 Kč a účinek je stejný. Takže mohu doporučit :).

S panem doktorem jsem se setkala roku 2010 v českolipské nemocnici na porodním sále a byla jsem s ním nad míru spokojená :-) kdybych uvažovala o gynekologovi, určitě bych šla k němu i kdyby to pro mě znamenalo dojíždění, protože kvalitních lékařů si člověk váží :-)

Milý, příjemný, vše vysvětlí a poradí. Dbá na čistotu. Velmi doporučuji.

vyborny, citlivy, vsimavy, no proste takovy, jaky by spravny gynekolog mel byt..prisla jsem s problemem a ihned ho zacal resit, sestricka take mila, vstricna, takoveho doktora aby clovek pohledal, jen vic takovych a nebudeme se muset bat :-)

Já za sebe vřele doporučuji, v roce 2010 v Nsp České Lípě mi rodil moji první dcerku.Bla jsem spokojela s jeho starostí.A ted jsem k němu přešla do ordinace ve Cvikově a za sebe můžu jen a jen doporučit.je to moc hodný gynekolok jeho peče a starost je vyborná a staršně moc hodnou sestřičku má,Jen kdyby takových lekařů bylo více