Odborný lékař kardiologie
Vratimovská 689, Ostrava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Jsem na rozpacích, ale budu hodnotit bez jakýchkoli předpojatostí.
Před Vánocemi mi bylo MUDr. Pavlasem sděleno, že trpím velmi závažným srdečním onemocněním, nevyhnu se výměnou chlopně a ani bypassům. Pro člověka bez potíží, fyzicky a sportovně velmi aktivního, skutečně příjemná, rádoby nezpochybnitelná předvánoční zpráva.
Počátkem února 2014 po profesionálním vyšetření na kardiochirurgickém centru Fakultním polikliniky Ostrava se věc měla poněkud jinak. Cevní systém absolutně O.K., takže žádné bypassy, chlopeň degenarativní od dětství, takže operace možná po pěti, deseti, dvaceti létech?.
Děkuji za hezké prožití vánoc. Zpětně si uvědomuji, že pokud někdo si chce připomenout předrevoluční "komančskou" dobu, není lepšího doporučení, než si zajet na ul. Vratimovskou v Ostravě-Kunčicích. Nevím jak za hlavní bránou hutního komplexu, ale zcela jistě po návštěvě tzv. Kunčické polikliniky v Ostravě Kunčicích na vás zaručeně dýchne Donbaský /zasvěcení pochopí/ duch starých pořádků.
Jsem velmi naivní, co se týče zdravotní péče, neb jsem ji nikdy nepotřeboval. Jsem velmi realisticky věcí, dotýkajících se služeb a profesionálního přístupu. Zde jsem zaznamenal obrovský kladně mnou hodnocený rozdíl mezi léty do 89. a nynějšími, vyjma ordinace na Kunčické poliklinice v Ostravě Kunčicích.
Závěr? Po konfrontaci výsledků KCHC Fakultní nemocnice v Ostravě a MUDr. Pavlase mi bylo tímto lékařem sděleno, že ono je to tak, jak jsme si řekli (?!), a že mám hadrové srdce 85. letého dědka.
Děkuji tímto za lidský a profesionální přístup.
Pro ty, kterým to ještě nedošlo: Donbaským zasvěcencům - LIDÉ BDĚTE!
Nám ostatním - máte svobodné právo vybrat si lékaře.

VV - jméno na požádání sdělím

MUDr.prim.Chmelo Jozef a MUDr Pavlas Jan mně provedli operaci aneuryzma aorty až do nohou. Jsem ekonom, nikoliv lékař - takžE laicky řečeno 6hod operace, cǐtím se dobře zítra 9 tý den propuštěn. Děkuji za vynikajíci profesionální a lidský přístup
Ing.Jindřich Nowak

Při přečtení ostatních hodnocení se mi zdá ,že snad jsem byla u docela jiného lékaře. V práci se mi udělalo nevolno a jelikož jsem zaměstnána ve firmě AMO sousedící s touto poliklinikou, v doprovodu kolegyně jsem byla poprosit!!!!!!!!!
p.doktora o pomoc. Jaké bylo moje zděšení,kdy první co jsem slyšela bylo, že pan doktor tam nemá sestru a jestli jsem objednána. Na tuto odpověď mi tlak vzrostl ještě více než byl , a kdybych den předem věděla, že mi bude špatně určitě bych se objednala. Dále mi pak bylo celou dobu vyčítáno, že on není povinen mi poskytnou péči a že mám navštívit svého obvodního lékaře. Když jsem ho vyzvala, aby mi dal písemně, že mě neošetří okamžitě otočil,že mi aspoň změří tlak.
Po změření tlaku, ke ktrerému jsem ho vlastně donutila já, řekl, že asi!!!!!!!
zavolá sanitku. Po té mě odvezli rychlou na Fifejdy a dále pokračovalo vyšetřování. Když se mě tázali, proč pan doktor neudělal prvotní vyšetření, vše jsem reprodukovala.Moc se divili, ale asi to bylo tím, že tam neměl sestru.

Nicméně doktor se ke mě choval nevybíravě a nepřeju mu aby se dostal do podobné situace, kdy bude potřebovat pomoc.

vstřícný,lidský,nehraje si na machra !!

Vysoká odbornost,starostlivost,

P Pan doktor je velice vstřícný,vše dovede srozumitelně vysvětlit a je velice pečlivý.Jsem moc spokojena a pana doktora všem doporučuji,jakož i jeho sestřičku,která je velmi milá a působí na pacienty velmi pohodově.děkuji oběma

Je nejlepší z těch, co jsem zatím poznala. Konečně někdo poznal, co mi vlastně je :-).

ja take si ho nemohu vynachvalit.je to odbornik

Velmi dobrý, několikrát oceněný lékař s lidským přístupem k pacientovi. když se mi stalo,že jsem (mým opomenutím) nepřišel na domluvenopu kontrolu, přijel tento pan doktor ke mně domů, aby se přesvědčil zda jsem v pořádku. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal.

Příjemný,chápající potíže pacienta,trpělivý,komunikativní: zkrátka odborník, kterému je možno se svěřit s problémy svého zdraví s důvěrou.