0.5

Zakouřená ordinace, neochotný, nepříjemný, arogantní lékař. Zachází s pacienty jako se simulanty, kterým nic není a rozhodně je nic nebolí. Nepoznal a vyloučil diagnosu, kterou jiný revmatolog na základě stejných snímků okamžitě potvrdil. Rozhodně NE !!!

Nejhorší doktor, kterého jsem potkal. Neochotný, dává najevo, že ho pacient nezajímá, nebere v potaz výsledky jiných vyšetření od jiných doktorů. Pokud to lze, doporučuji jít k jinému revmatologovi.

najhorsi doktor akeho som kedy stretla. a sestricka tiez. obidvaja velmi neprijemni a neochotni. bola som u neho iba raz, pretoze moj doktor mal akurat mesacnu dovolenku a mne sa nahle zhorsil stav. samotny pristup pana doktora bol otrasny. uplne na mna vybehol, ci si myslim, ze toto je akutny pripad a nechape, co vobec od neho chcem. poslal ma na sono a ked som si prisla pre vysledky, tak mi velmi neludsky povedal, ze ved to mam stale LEN reumatoidnu artritidu. a ked som sa spytala na pripadnu rehabilitaciu, tak ma vysmial, ze ta mi urcite nepomoze. a cuduj sa svete, pomohla. ak mozte, vyhnite sa tomuto doktorovi. dufam, ze uz nikdy viac k nemu nebudem musiet ist.

Pan doktor je nepříjemný, jedná úsečně, dává najevo, jak ho pacient obtěžuje a jak mu nevěří. Sestra je velmi podobného ražení, ještě pak spolu komentují pacienta s otevřenými dveřmi do ordinace, kde dotyčný sedí. Když jsem mu přinesla předchozí lékařské zprávy, tak jsem dostala ještě v podstatě vynadáno, že to nejsou kopie a že si je nemůže nechat. I přes očividné potíže prohlásil, že nechápe, co tam vlastně dělám a poměrně explicitně naznačil, že si předchozí diagnózu vymýšlím.

Hodně nepříjemný doktor, který vám dává najevo, že si bolesti vymýšlíte a nakonec vám ani nepomůže. Takže sotva kvůli bolestem chodím, ale vlastně je všechno v pořádku.