Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Foerstrova 1656, Hradec Králové

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Rozhodně nedoporučuji! S takovým jednáním jsem se v životě nesetkala.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Kdo můžete jít jinam, prosím běžte. Doktor mi dnes prohlédl druhé koleno než bylo operované. O tom operovaném, kde artroskopie dopadla tak, že mě čeká výměna kloubu řekl, že je zcela v pořádku a že valgozitu kolene mám do narození. Že pro mě udělala vše co mohl a pokud se mi to nelíbí, ať si najdu jiného lékaře. Věřte, moc toho pro mě neudělal. Prohlídka za 3 minuty hotová, neodborná a ještě se arogantně dohaduje. Velice špatná ambulance.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Nedoporučuji tuto ortopedii a vyhnout se jí obloukem a to především z těchto důvodů: 1) Nemůžete sem přijít bez objednání a to ani s akutními problémy.
2) nechápu jak může někdo zaměstnat! Na pozici zdravotní sestry! tak arogantní a nepříjemnou ženskou !s tak neprofesionálním jednáním a přístupem ! Jsem se ještě nesetkala !
3) nečekala bych ! Že Doktor bude úplně to samé !možná ještě horší! Nepříjemný arogantní a to už po telefonu !
4)hrozná ale opravdu hrozná komunikace !!! A rozhodně to není profesionální přístup jak od sestry a lékaře od kterého by to člověk očekával

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Při mé posledni návštěvě se mě p.doktor zeptal, jestli pro něj mám něco nového, kromě toho, že mě bolí záda. Tak mám. Dnes jsem se dozvěděla, že mám metastazy na páteři a dva zlomené obratle. Bude následovat další vyšetření, aby se zjistilo, zda to mam ještě někde jinde. Diagnoza od stolu nefunguje.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Návštěva ordinace pana Michálka mě trvala 2 minuty.
1.šok ze zdravotní sestra v ordinaci. Tak arogantní paní, jako je ona, těžko jinde potkat.
2.Po tom co jsem videla doktora, jsem usoudila, že on lepší nebude.
Přišla jsem s 2 měsíčním synem na vyšetření. Nevyšetřil mehi syna a ani se nerozloučil.
Po tom, co mi přubouchli dveře před nosem, jiní pacienti mi řekli, že jestli tam chci chodit, na toto jednání si musím zvyknout. Rovnou při odchodu z čekárny jsem si zavolala jinému lékaři jestli nás vyšetří (100%lepší jednání). Sem uz rozhodně nepůjdu.
Sama jsem všeobecná sesra a z tohoto jednání jsem v šoku!!!

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie bolest kyčle

Pana doktora Michálka nedoporučuji! Arogance mu nechybí, zato diagnostické schopnosti ano. S dcerou jsem k němu docházela řadu let, bolela ji záda a kyčle při tanci, kterému se věnovala závodně. Jeho laické vysvětlení pro mě znělo: "má tam něco špatně srostlé, přetěžuje jednu stranu". Jeho doporučení vždy znělo: "ať netancuje nebo ať si vezme Voltaren". Takže dcera léta tancovala přes bolest tlumenou prášky. Když se stav natolik zhoršil, že už začínala kulhat po delší chůzi (v té době už netančila), znovu dr. Michálka navštívila. Byla to poslední návštěva u něj - jeho arogantní zdravotní sestra nechtěla dceru pustit ani do ordinace, s tím že "co jí vlastně je?!" Podobně se tvářil i pan doktor, ale nechal milostivě dceři udělat rentgen. Jaké bylo jeho překvapení a dle jeho a sestry výrazu i zděšení, když na snímku objevil pokročilou artrozu IV.st. kyčelního kloubu. Ihned ji odeslal do nemocnice. Dceři bylo 19 let. Dnes je již po totální endoprotéze kyčelního kloubu. Toto se stalo již před 3 lety, ale to co jsme si musely s dcerou prožít, bych nepřála nikomu a neměla jsem čas psát nějaké komentáře na internet nebo se dokonce s panem doktorem soudit, jak mi něktěří doporučovali. To by samozřejmě nemělo žádnou cenu... Jak ale zkušený ortoped nedokázal rozeznat postupující artrozu kyčle, byť u nezvykle mladé dívky, to dodneška nechápu. Měl ji v péči od malička.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Bolest kolene

Víc arogantního člověka jsem neviděla a sestra?jedno a to samé...
Přišla jsem ráno s bolesti kolene.Pan doktor se na mně teda podíval aby se neřeklo..Víceméně si myslel ze jsem simulant který si přišel pro neschopenku...Takže sem dostala jeho slavny fastumgel a leky a jela se domu stim ze to přejde....samozrejme jsem.dojela domu a bolest se čím dal vic stupňovala...Tak sem si dojela do FN HK kde mne poslali na RTG a ultrazvuk s zjistily bakerovy cysty....Pan doktor v nemocnici mne bez problemu osetril a vytahl tekutinu do injekcnich strikacek...prisla uleva...
Takze k Panu doktoru Michalkovi uz v zivote nikdy!!!!!!a doporučila bych mu at si delší koště koupí sám!protože to je tak asi jediny co zvládne!!!!!!!

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie dlouhodobá bolest kolena

Na pana doktora Michálka jsem se obrátil po déle trvajících problémech s bolestmi kolena a to na základě doporučení své dcery. Úspěšně totiž odoperoval a doléčil 5-ti leté vnučce kyčelní kloub. Dnes už je plně zdráva. Elektronicky jsem se objednal a následně mně pan doktor sdělil termín možné návštěvy, což bylo po třech dnech od objednání. Dostavil jsem se do ordinace, kde jak pan doktor i jeho sestřička se ke mně chovali velice přátelsky. Po vyšetření mě pan doktor poslal na RTG, odkud jsem přinesl snímky. Tyto vyhodnotil a našel problém. Na místě provedl drobný zákrok, poučil mě a kdyby nastaly jakékoliv problémy, mám jej ihned kontaktovat. Vše proběhlo rychle a perfektně. Bolesti ustaly a věřím, že vše už bude v pořádku. Nemohu jinak, nežli ordinaci pana MUDr.Michálka doporučit. Děkuji.
Jaroslav HK - důchodce

K MUDr. Michálkovi mám maximální důvěru a velice si ho vážím, překvapila mě některá hodnocení pacientů. Kdykoli jsem měla problém, pan doktor ho vyřešil, rekonvalescence byla krátká, spokojenost maximální, žádné zbytečné povídání - stanovení diagnózy, vysvětlení postupu – realizace (speciální operace kloubu palce u obou nohou, ambulantní operace – asistovala sestra, výborná atmosféra při operacích – během 1 měsíce jsem se mohla vrátit do pracovního procesu, jsem bez bolestí atd.). Nebudu zde vypisovat všechny své zdravotní potíže, které vyřešil, jsem dlouhodobou pacientkou a vím, že vždy pomůže. Děkuji pane doktore. Adela Brátová

Ordinaci MuDr. Michálka jsem navštívil několikrát. Nejsem člověk který by soudil podle prvního dojmu, ale nezbývá mi než souhlasit s negativními názory hodnotících. Dle mého názoru je pan doktor přesvědčen, že pacienti jsou tu pro něj a ne on pro pacienty. Uvědomuji si, že práce s lidmi není vždy jednoduchá, ale ani to neomlouvá, že z jeho komunikace zmizela obyčejná lidská slušnost. Ten kdo k Vám pane doktore přichází tak nečiní proto, aby obtěžoval, nebo proto, že se doma nudí a nemá nic jiného na práci, něž vysedávat v čekárnách. Tento problém je bohužel v našem zdravotnictví velmi častý, ale pokud je i po dlouhém čekání lékař slušný člověk to přejde a nic neřeší. U Vás toto chybí a protože to jak se k nám budou ostatní lidé chovat je pouze naše volba, stejně jako ta jakou ordinaci budeme navštěvovat, byla moje návštěva u Vás poslední.