Milíčova 6, Ostrava
Odborný lékař neurologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie neustále otékající a slábnoucí ruce

Pan Doktor mi udělal EMG vyšetření a řekl pak, postavte se na jednu nohu, postavte se na druhou nohu, udělejte špetku. Jste zdravá. :-) Jeho vědomosti o DG. 470 jsou mizivé. I nadále mi ruce slábnou, ale v 60 letech jsem se konečně dověděla, proč! Tak jsem mohla začít bojovat s chondrósou střední hrudní páteře. Výstražné signály, které mícha vysílala již snad třicet let "nerozpozpoznal".:-(

U tohoto lékaře jsem byl jednou a to proto, že jsem musel.Ackoliv jsem jej předtím nikdy neviděl a měl jsem z něj strach nebo obavu,jako ostatně z každého nového člověka.Můj strach byl však zbytečný, řekl mi rovnou,co mi je,co mně v životě čeká a jakou mám prognózu.Jsem velmi rád, že jsem se s tímto člověkem mohl potkat a všem jej vřele doporučuji a samozřejmě děkuji.

chodim k panu Kristkovi 2x za rok na vysetreni,a muzu rict ze za me palec hore,vtipalek,pohodar,poradi,pani sestřička taky skvela

Docházím k němu s epilepsii, je to profesionál který dokáže být k člověku upřímný a dokáže pomoct. Všem vřele doporučuji. Štěpán Popek

Měl jsem po operaci paže zhoršenou hybnost prstů. Po vyšetření a diagnóze mi vysvětlil průběh a délku léčení i za jako dobu zlepšení nastane. Vše vyšlo do puntíku přesně. Vím, že z odborného hlediska to byla vcelku běžná pooperační situace a nic světoborného, ale bylo na něm vidět, že si je diagnózou i pravděpodobností vyléčení jistý. Z čistě subjektivního hlediska na mě působil dojmem velice zkušeného a znalého doktora ve svém oboru. Navíc dle informací se stále vdělává a to zase není u ambulantních lékařů úplně běžná věc. Prostě zhrnuto, kdybych měl někdy nějaký další neurologický problém, tak pokud bude možno, tak půjdu k němu. Miloš Hložánka

Příjemný a usměvavý.
Lékař na svém místě.
Pomohl mi, poradil, nabídl více variant léčby.
Opravdu odborník se vším všudy.

Je velmi zarážející co zde je o panu doktoru Kristkovi napsáno, mám až pocit , že léta navštěvuji uplně jiného lékaře! Jen díky němu dnes nejezdím na invalidním vozíku, ale naplno se věnuji svým 2 synům. Je to naprostý profesionál, ano velmi pravdomluvný a to se asi mnoho lidem nezamlouvá. Já taky musela zhubnout, cvičit a chtít! Věřte neposlouchalo se to dobře, ale skutečně to funguje. Vždy mě vyšetřil, poradil a nabídl pomoc. A sestřička, úžasná, profesionální,hodná, mateřský typ.Vřele doporučuji Syřínková Petra

Místo aby léčil vysedáva ve všelijakých komisích kde určuje jestli invalida dostane příspěvek nebo ne. Přitom se příspěvky davají podle tabulek což zvládne jedna uřednice.Hlavně jak to sype.Na to peníze mají.Za razítko a parafu na lazeňský navrh který napsal jiný lékař si učtuje 150kč.Dobré ne.Přitom razitko a podpis da sestra.Doktor to ani nevidí. Tak se vydělavají bobky.Doufam že co nejdříve půjdou stavkovat za vyšší platy. Čau.

Po několikaměsíčních problémech s trnutím nohy a neúspěšných návštěvách neurologa ve fakultní nemocnici jsem se na doporučení manželky objednal k MUDr.Kristekovi. Během několika minut a poklepání kladívkem vyšel s verdiktem "nález úměrný věku", ať zhubnu (180cm/85kg/44let), aby se neřeklo tak napsal rehabilitaci a na mou otázku co když se to nezlepší, pokrčil rameny a významně se podíval na dveře. Samozřejmě že se nic nezlepšilo, protože pozdější vyšetření u jiného lékaře odhalilo uzávěr pánevní tepny. Toto vyšetření mohl samozřejmě předepsat i dr. Kristek, stejně jako předcházející dva neurologové. Verdikt je NEDOPORUČUJI. Pan doktor podle zkušenosti jiných asi odborník je, ale zřejmě záleží jakou má momentálně náladu. A když se netrefíte tak smůla.

Pan doktor Kristek má všechny příznaky profesionálního vyhoření,jak jinak by mohl napsat do nálezu po vyšetření karpálních tunelů: "Nález přiměřený věku".U tohoto vyšetření je buď nález - negativní anebo prostě nález.Už jsem si díky jeho apatickému postoji rozbila spoustu křišťálu,Míšně atd....Asi už stárné a tedy strácí empatický postoj ke člověku.