Odborný lékař neurologie
Milíčova 6, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Dehonestace subj. problémů, vše sváděno na psych. diagnózu, závěr "je to mezi nebem a zemí" a z neurol. hlediska nelze nic dělat. Vyhledán 2. názor, kdy jsem byla odeslána na spec. pracoviště - okamžitá diagnóza, bohužel pokr. stav nemoci (zbytečně), konec pocitu, že jsem hypochondr, přiznání 3. st. ID, PnP i ZTP. Přístup MUDr. Kristka není hoden neurologa s letitými zkušenostmi a soudního znalce, nedostatek empatie, snaha odeslat k jinému specialistovi...Není ostudou kvalitního lékaře, obrátit se i jiného kolegu - což udělal lékař, u kterého jsem byla pro 2. názor, a tím prokázal své kvality a ukončil mé několikaleté trápení.

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Pravda se mnohdy špatně poslouchá,ale k odbornému vyšetření u MUDr.Kristka chodím právě proto,že říká,jak se věci mají,tedy bez obalu a hyperkorektních příkras!!! Za mě jednoznačně palec nahoru!!!

Umístění: Odborný lékař neurologie neustále otékající a slábnoucí ruce

Pan Doktor mi udělal EMG vyšetření a řekl pak, postavte se na jednu nohu, postavte se na druhou nohu, udělejte špetku. Jste zdravá. :-) Jeho vědomosti o DG. 470 jsou mizivé. I nadále mi ruce slábnou, ale v 60 letech jsem se konečně dověděla, proč! Tak jsem mohla začít bojovat s chondrósou střední hrudní páteře. Výstražné signály, které mícha vysílala již snad třicet let "nerozpozpoznal".:-(

U tohoto lékaře jsem byl jednou a to proto, že jsem musel.Ackoliv jsem jej předtím nikdy neviděl a měl jsem z něj strach nebo obavu,jako ostatně z každého nového člověka.Můj strach byl však zbytečný, řekl mi rovnou,co mi je,co mně v životě čeká a jakou mám prognózu.Jsem velmi rád, že jsem se s tímto člověkem mohl potkat a všem jej vřele doporučuji a samozřejmě děkuji.

chodim k panu Kristkovi 2x za rok na vysetreni,a muzu rict ze za me palec hore,vtipalek,pohodar,poradi,pani sestřička taky skvela

Docházím k němu s epilepsii, je to profesionál který dokáže být k člověku upřímný a dokáže pomoct. Všem vřele doporučuji. Štěpán Popek

Měl jsem po operaci paže zhoršenou hybnost prstů. Po vyšetření a diagnóze mi vysvětlil průběh a délku léčení i za jako dobu zlepšení nastane. Vše vyšlo do puntíku přesně. Vím, že z odborného hlediska to byla vcelku běžná pooperační situace a nic světoborného, ale bylo na něm vidět, že si je diagnózou i pravděpodobností vyléčení jistý. Z čistě subjektivního hlediska na mě působil dojmem velice zkušeného a znalého doktora ve svém oboru. Navíc dle informací se stále vdělává a to zase není u ambulantních lékařů úplně běžná věc. Prostě zhrnuto, kdybych měl někdy nějaký další neurologický problém, tak pokud bude možno, tak půjdu k němu. Miloš Hložánka

Příjemný a usměvavý.
Lékař na svém místě.
Pomohl mi, poradil, nabídl více variant léčby.
Opravdu odborník se vším všudy.

Je velmi zarážející co zde je o panu doktoru Kristkovi napsáno, mám až pocit , že léta navštěvuji uplně jiného lékaře! Jen díky němu dnes nejezdím na invalidním vozíku, ale naplno se věnuji svým 2 synům. Je to naprostý profesionál, ano velmi pravdomluvný a to se asi mnoho lidem nezamlouvá. Já taky musela zhubnout, cvičit a chtít! Věřte neposlouchalo se to dobře, ale skutečně to funguje. Vždy mě vyšetřil, poradil a nabídl pomoc. A sestřička, úžasná, profesionální,hodná, mateřský typ.Vřele doporučuji Syřínková Petra

Místo aby léčil vysedáva ve všelijakých komisích kde určuje jestli invalida dostane příspěvek nebo ne. Přitom se příspěvky davají podle tabulek což zvládne jedna uřednice.Hlavně jak to sype.Na to peníze mají.Za razítko a parafu na lazeňský navrh který napsal jiný lékař si učtuje 150kč.Dobré ne.Přitom razitko a podpis da sestra.Doktor to ani nevidí. Tak se vydělavají bobky.Doufam že co nejdříve půjdou stavkovat za vyšší platy. Čau.