Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Světlogorská 2764, Tábor
Klinická psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
J
Ověřeny pacient

taky mi moc pomohl uz od malinka sem zato moc rada a dekujuju moc je to velmi dobry a hodny clovek moc ho chvalim


N
Ověřeny pacient

MUDr. Kovář je nejen výborný jako psycholog, ale je hlavně také velmi dobrý člověk. Umí vyslechnout, poradit a hlavně vše vysvětlit, aby každý rozuměl, oč jde. Vždycky má čas, přesto, že někdy člověk potřebuje okamžitě řešit svůj problém a nemá dohodnutou schůzku. PATŘÍ MU VELKÝ DÍK. Pane doktore, všude Vás chválím i kde Vás neznají....moc za vše DĚKUJI. Marie.


P
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi se svou nemocnou dcerou a myslím si, že jí hodně pomáhá dál.


L
Ověřeny pacient

Byl jsem u něho se svými dětmi, se kterými žiji, protože se jejich matka rozhodla vrátit ke svému původnímu stylu života a odešla od nás a pak přišla na to, že je to společensky jaksi ne zrovna a za každou cenu je chtěla získat, proti jejich vůli. Mým dětem, vlastně také mně, prostě nám pomohl. Myslím, že ty negativní hlasy jsou od podobných lidí, jako je matka mých dětí, jestli vůbec nejsou rovnou od ní.


Mně moc pomohl a mé ženě také....


Výborný přístup ke klientům,umí poradit,vyslechnout.pohladit po duši.Je to Pan doktor na pravém místě.Se svojí ženou vytvářejí profesionální a příjemné prostředí pro všechny pacienty.V dnešní hektické a uspěchané době jsme čím dál více ve stresu a potřebujeme tekové lidi jako je pan Kovář.Moc děkuji Renča.B.


Měla jsem možnost poznat doktora Kováře při několika společných návštěvách s mým partnerem, a už bych nešla jinam!
Pomohl nám projít těžkou situací, dnes (zpětně) mohu s obdivem říci, že všechno tehdy odhalil velice přesně, věci se skutečně staly (a stále dějí) tak jak řekl - nespletl se ani o kousek. Pro mě je to odborník na svém místě a velice příjemný člověk. Jemu i jeho paní za jejich dobrou práci děkuji. N. Nebeská

Panu Kováři jsem velmi vděčný za podporu a pomoc. O jeho profesionalitě nemůže být pochyb, stejně tak o vzdělanosti a empirických znalostech. Vždycky když budu v úzkých, jemu bude patřit moje důvěra. Radim Stolina


Rozhodnutí v životě děláme sami, ale pokud můžu své potíže s někým sdílet a cítím podporu, hledám cestu snáze, a také se mi uleví. Je to jako s baťohem, když jsou na nesení dva, jde se líp. Pan doktor Kovář mi rozhodně pomohl, jsem spokojená. A neznamená to, že mi všechno odkývá a vždy se mnou souhlasí, musím na sobě pracovat a snažit se. Ale jde to. Tuto poradnu doporučuji. Někomu zpočátku může připadat pan Kovář "zvláštní", ale o to nejde, chcete přeci něco nebo sebe změnit, a pan doktor pomůže. U mě to zabralo.


Ověřeny pacient

Nepoznal jsem lepšího psychologa než je PhDr. Kovář. Pomohl mi v nejtěžších chvílích života. Je laskavý, pozorný v naslouchání pacientových problémů, snaží se odhalit roušku tajemství duše. Vždy ochotný poradit a pomoci.
V ordinaci pracuje i jeho žena, velice kultivovaná a vždy k pacientům milá a příjemná. Každému vyjde maximálně vstříc v jeho problémech.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti