Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Znaménka jsem si měl podvázát nití a prý odpadnou. Ukončili jsme spolupráci protože má smlouvu pouze s jednou pojišťovnou a já přešel k jiné. Má úžasnou sestřičku!


Ověřeny pacient

Je s podivem, že tu někdo může napsat že je to specialista na chirurgii, když měsíc zlomený 12. obratel "léčil" tlumícími léky od bolesti a i přesto, že se pacientce dělalo nevolno předepsal jí je při druhé návštěvě znovu. Až při třetí kontrole se obtěžoval provést RTG páteře, kde pacientku odvezli rovnou do nemocnice na hospitalizaci. Měl by vrátit diplom! Je mi líto lidí, kteří mají kartu v jeho kartotéce...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem měla vždycky dobré zkušenosti. Přišla jsem se silnými bolestmi v levém boku v oblasti posledních 5 žeber. Pan doktor mi diagnostikoval akutní ledvinovou koliku a poslal mě do nemocnice. Prozíravě jsem nešla do Třebíče, ale rovnou do Brna na urologii, kde na mě koukali jak z jara, že to ledvinová kolika rozhodně není a z rentgenových snímku přišli na to, že jde o akutní zápal plic!!! Domivám se, že zápal plic je možné od ledvinové koliky možné poznat, zvláště když nemáte žádné urologické problémy. Po této zkušenosti jsem si našla praktického lékaře v Brně, se kterým jsem spokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


ano, výborný lékař i mimo své ordinační hodiny :o) ale v ordinaci strávíte půl hodiny, aby vám zopakoval jednu věc dvacetkrát, ale mohu doporučit, nic nezanedbá, ochotný, opravdu odborník


Velmi dobrý a obětavý.


velmi příjemný lékař, vše se snaží pacientovi vysvětlit


Jsem s ním velice spokojená, více takových doktorů


B

Velice dobrý a obětavý lékař. Nedívá se na svůj volný čas a peníze, ale snaží se pomáhat lidem. Je specialista na chirurgii.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti