Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou
Praktický lékař pro dospělé

Je s podivem, že tu někdo může napsat že je to specialista na chirurgii, když měsíc zlomený 12. obratel "léčil" tlumícími léky od bolesti a i přesto, že se pacientce dělalo nevolno předepsal jí je při druhé návštěvě znovu. Až při třetí kontrole se obtěžoval provést RTG páteře, kde pacientku odvezli rovnou do nemocnice na hospitalizaci. Měl by vrátit diplom! Je mi líto lidí, kteří mají kartu v jeho kartotéce...

S panem doktorem jsem měla vždycky dobré zkušenosti. Přišla jsem se silnými bolestmi v levém boku v oblasti posledních 5 žeber. Pan doktor mi diagnostikoval akutní ledvinovou koliku a poslal mě do nemocnice. Prozíravě jsem nešla do Třebíče, ale rovnou do Brna na urologii, kde na mě koukali jak z jara, že to ledvinová kolika rozhodně není a z rentgenových snímku přišli na to, že jde o akutní zápal plic!!! Domivám se, že zápal plic je možné od ledvinové koliky možné poznat, zvláště když nemáte žádné urologické problémy. Po této zkušenosti jsem si našla praktického lékaře v Brně, se kterým jsem spokojená.

ano, výborný lékař i mimo své ordinační hodiny :o) ale v ordinaci strávíte půl hodiny, aby vám zopakoval jednu věc dvacetkrát, ale mohu doporučit, nic nezanedbá, ochotný, opravdu odborník

Velmi dobrý a obětavý.

velmi příjemný lékař, vše se snaží pacientovi vysvětlit

Jsem s ním velice spokojená, více takových doktorů

Velice dobrý a obětavý lékař. Nedívá se na svůj volný čas a peníze, ale snaží se pomáhat lidem. Je specialista na chirurgii.