Sam. ordinace PL - stomatologa
Českých bratří 407, Náchod

• sexuologie

K panu doktorovi chodím přes deset let a mohu ho jenom doporučit. On i sestřička jsou velmi příjemní a hlavně on, na rozdíl od jiných, opravdu ví co dělá.

K panu doktorovi chodím pravidelně 2x ročně a bez obav. Je velmi příjemný, pečlivý a vše vysvětlí. Příjemná je i sestřička a prostředí v ordinaci.

K panu dr. Klimkovi chodím už mnoho let. Vždy klidný, vyrovnaný, příjemný, jeho chování vzbuzuje u pacienta v bolestech a strachu důvěru a uklidňuje. Dobrá diagnostika, spolehlivost, odborná i manuální zručnost. Perfektní trhání. S pacientem probere samozřejmě jeho problém a poradí, vysvětlí. Zkrátka profesionál, jak má být. Za takové zákroky a jednání si člověk rád připlatí. Nikdy jsem se však nesetkala s tím, že by vnucoval drahý výkon, vždy nabídne celou škálu od levných až po dražší.
Též sestřičky vždy milé a příjemné. Ordinace včetně čekárny též bez chyby. Neměnila bych.

Odborník, vstřícný, dodržuje objednaný čas, ale jak vy, tak i Vaše zdravotní pošťovna zapláče.

Doporučuji tohoto lékaře. Dnes jsem u něho byl poprvé. Sestřička i pan doktor jsou velmi příjemní lidé. Ačkoliv nemuseli (nejsem jejich pacientem) pomohli. Nebyl to nějaký zajímavý zákrok, pouze trhání, ale bylo to moje nejrychlejší a nejmíň bolestivé trhání... K tomu jsou to příjemní lidé, jak jsem již psal, takže DOPORUČUJI

Dobrý den,pana doktora můžu jen doporučit jsem spokojená.

Jediný lékař,co znám,u kterého trhání zubů opravdu nebolí.Navíc velmi milý a pečlivý člověk,vždy nabídne možnost volby mezi levnějším a nákladnějším ošetřením.

Dobry den.Opravdu doporučuji tohoto lékaře.Je příjemný vždy mi pomůže a poradí když si nevím rady.Ordinace je prijemna a jeho pece je dobra.Sestricka je take velmi hodna.

Dobrý den. Velice doporučuji. Pacienta velmi dobře ošetří. Při mých častých komplikacích mi vždy dokáže poradit. Velmi pečlivá péče,milý přístup. A hodná sestříčka :)