Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Českých bratří 407, Náchod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • sexuologie

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím přes deset let a mohu ho jenom doporučit. On i sestřička jsou velmi příjemní a hlavně on, na rozdíl od jiných, opravdu ví co dělá.

K
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím pravidelně 2x ročně a bez obav. Je velmi příjemný, pečlivý a vše vysvětlí. Příjemná je i sestřička a prostředí v ordinaci.

K panu dr. Klimkovi chodím už mnoho let. Vždy klidný, vyrovnaný, příjemný, jeho chování vzbuzuje u pacienta v bolestech a strachu důvěru a uklidňuje. Dobrá diagnostika, spolehlivost, odborná i manuální zručnost. Perfektní trhání. S pacientem probere samozřejmě jeho problém a poradí, vysvětlí. Zkrátka profesionál, jak má být. Za takové zákroky a jednání si člověk rád připlatí. Nikdy jsem se však nesetkala s tím, že by vnucoval drahý výkon, vždy nabídne celou škálu od levných až po dražší.
Též sestřičky vždy milé a příjemné. Ordinace včetně čekárny též bez chyby. Neměnila bych.


Odborník, vstřícný, dodržuje objednaný čas, ale jak vy, tak i Vaše zdravotní pošťovna zapláče.


Doporučuji tohoto lékaře. Dnes jsem u něho byl poprvé. Sestřička i pan doktor jsou velmi příjemní lidé. Ačkoliv nemuseli (nejsem jejich pacientem) pomohli. Nebyl to nějaký zajímavý zákrok, pouze trhání, ale bylo to moje nejrychlejší a nejmíň bolestivé trhání... K tomu jsou to příjemní lidé, jak jsem již psal, takže DOPORUČUJI


Dobrý den,pana doktora můžu jen doporučit jsem spokojená.


Ověřený profil

Jediný lékař,co znám,u kterého trhání zubů opravdu nebolí.Navíc velmi milý a pečlivý člověk,vždy nabídne možnost volby mezi levnějším a nákladnějším ošetřením.


S

Dobry den.Opravdu doporučuji tohoto lékaře.Je příjemný vždy mi pomůže a poradí když si nevím rady.Ordinace je prijemna a jeho pece je dobra.Sestricka je take velmi hodna.


G

Dobrý den. Velice doporučuji. Pacienta velmi dobře ošetří. Při mých častých komplikacích mi vždy dokáže poradit. Velmi pečlivá péče,milý přístup. A hodná sestříčka :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu