Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Nemocnice Ostrov Jiný

Zatím jsem narazila za svůj život na dva lékaře, kteří jsou tu opravdu pro nás. A jeden z nich je tento lékař. Všem doporučuji..

Umístění: Nemocnice Ostrov Jiný

Profesionální a lidský přístup lékaře i sestry mi pomohl překonat strach z vyšetření.Moc děkuji a pokud potřebujete toto vyšetření ,tento team doporučuji.

Umístění: Nemocnice Ostrov Jiný

Vysoce profesionální přístup a perfektní provedení vlastního vyšetření.
Velmi milý a lidský přístup všech pracovníků ordinace k pacientovi.
Doktor Kirchner je “PAN” odborník na svém místě!

Lidské jednání celého kolektivu ordinace

Chtěl bych poděkovat p.MUDr. Janu Kirchnerovi za dlouholetou lékařskou péči .Jeho profesionální přístup a odbornost,je jistotou pro jeho pacienty.
Sedláček Josef

Na doporučení obvodní lékařky jsem se objednala na kolonoskopické vyšetření, protože jsme měli v rodin rakovinu tlustého střeva. I když jsem měla velké obavy podstoupila jsem ho a velmi mě překvapil velice milý, lidský, profesionální a vnímavý přístup MUDr. Kirchnera a to stejné platí i pro jeho sestřičku. Děkuji a všem doporučuji.

Chtěla bych poděkovat MUDr Kirchnerovi a sestřičce Šárce za skvělý přístup při mém vyšetření a následném zákroku. Děkuji a mohu tuto ordinaci jen doporučit.
Škaloudová Věra

Dnes jsem byla na velice nepříjemném a docela bolestivém vyšetření. I přesto můj dojem je velice příjemný. Překvapil mě velice milý, lidský, profesionální a vnímavý přístup a to stejné platí i pro jeho sestřičku.
Moc děkuji za tento přístup a ať je víc takových lékařů.
M. Tarasová

S panem MuDr. Kirchnerem mám pouze jednu zkušenost, a to z gastroskopie, která se považuje za poměrně nepříjemné vyšetření. Musím konstatovat, že to proběhlo naprosto bez problémlů, bez bolesti a v příjemné a věcné atmosféře. Takto si představuji profesionální přístup k pacientům.
Václav

MUDr.Kirchner patří mezi nejlepší lekaře které jsem poznal.
Léčí mě už asi šestnáct rokú a nevadilo mi že jsem musel dojíždět když
změnil několikrát pracoviště.

MUDr. Kirchner mě léčí již od 14 let a nemohu mu vůbec nic vytknout. Je příjemný,umí naslouchat a přesto,že několikrát změnil působiště, vždy jsem ho následovala a budu i nadále.