Praktický lékař gynekolog
Nádražní 35, Mohelnice

Pana doktora jsem navštívila v ordinaci v Zábřehu. Velmi příjemný a milý člověk. Vše mi srozumitelně vysvětlil. Chování profesionální a současně lidské. Také má velmi příjemnou a ochotnou sestřičku. Mohu jedině doporučit.

X

nepříjemný a arogantní

Pan doktor je sice občas náladový, ale ze své zkušenosti vím, že nic nenechá náhodě. K tomu ještě milá sestřička - já jsem spokojená. Pro mne je důležité vyšetření a diagnóza, nepotřebuji od lékaře, aby na mě byl ,,ťuťu muťu,, ale aby mi řekl příčinu mých problémů... Občas sice je svým způsobem hrubý, ale asi jako každý chlap:-)

ke mě se pan doktor vždy choval pěkně, vše vysvětlil. Chodím k němu 7 let a nikdy jsem s ním problém neměla. + příjemná sestřička a příjemné prostředí ordinace a čekárny.Takže časté návštěvy u 2 těhotenství byli bezbroblémové. Doporučuji
Vaňková N.

Úplně ůžasný!

Moje zkušenost s MuDr. Jirsou je taková, že byl ochotný po celou dobu, kdy jsem neměla žádné potíže a chodila si jen pro recept na antikoncepci. Když jsem antikoncpeci vysadila a objevily se problémy, ochota byla rázem pryč. MuDr. Jirsa se vůbec nesnažil najít příčinu problému a odmítl mi udělat krevní testy na hormony. Choval se hrubě a arogantně. Nový gynekolog mi okamžitě udělal jak krevní testy, tak také ultrazvuk vaginální sondou (naprosto nechápal, že mi toto vyšetření předchozí gynekolog nikdy nedělal). Obě vyšetření příčinu problému odhalila. MuDr. Jirsa pro mě tedy rozhodně není odborník na správném místě a nedoporučuji ho.

Chodila jsme k panu doktorovi necelý rok, měla jsem časté problémy stejného rázu. Které řešil pouze od stolu. Byl velmi neochotný a často hrubý. Nedoporučuji!!

K panu doktorovi Jirsovi jsem přešla od jiného gynekologa v období, kdy jsem měla velké gynekologické potíže a nemohla jsem otěhotnět. Převzal ochotně léčení, doporučil k dalšímu vyšetření, vždy se choval profesionálně a velice ochotně. Dnes se s manželem těšíme dvěma dceruškami. Proto touto cestou děkuji MUDr. Jirsovi i jeho zdravotní sestřičce nejen za vstřícný přístup a příjemné prostředí, ale i za trpělivé vysvětlování a podporu v těhotenství i po porodu. Maminka s Anežkou a Marunkou

Pan doktor to je jen v uvozovkáchje opravdu necitelný a hrubýhlaně když máte nějaký problém.Hodně jsem se v něm sklamala takžepokud to bude číst tak by se měl nad sebou zamyslet.Přetvářka že tu jepro nás mu nesedí asi by měl změnit obor prostě já mudávám mínus!!!!!!!!!!!!

Pan doktor Jirsa je velmi dobrý doktor,vždy velmi příjemný,při vyšetření citlivý a vždy ochotný vše vysvětlit, i když má plnou čekárnu pacientek.Názor "ns", že je vlídný pouze k ženám s titulem je pěkný nesmysl a nechápu jak může za pana doktora tady citovat jeho názor, když ho očividně nezná.Já titul nemám a vždycky se ke mně choval velmi hezky a profesionálně.Já za sebe mohu jen chválit a to nejen pana doktora, ale i sestřičku a krásné prostředí čekárny i ordinace.