Ordinace praktického lékaře pro děti
Tyršova 493, Horažďovice

Pana doktora bych chtěla moc pochválit. Byli jsme na dovolené kousek
od Horažďovic. Naše dcera onemocněla a tak jsme museli najít doktora.
Pan doktor nás přijal a to i po ordinační době. Byl pečlivý, ochotný a
hodný. Má perfektní přístup k dětem.
Bohuslavovi

Je to náš pan doktor, vždy pomohl dětem a tím i nám a má naši plnou podporu.Dík patří i jeho týmu, protože bez zodpovědné a hodné sestřičky to prostě nejde.Všechny nemoci díky kvalitní péči sse nám daří zvládat dobře.Zvonek na brance jeho ordinace se stal pro nás zvonkem první pomoci, která v našem městě není až tak dobře zajištěná.Bojím se, že budu muset využít zvonku i v případě zubních problémů.Což je ve městě největší problém.A někdy dětské zoubky umí potrápit. "Díky za lidský přístup k dětem i rodičům, pane doktore!Hodnotím pana doktora na 1 s hvězdičkou!!!I když se Jiříkovi asi nejvíc líbí Vaše sestřička s brýlemi a Váš PC.Tak mu , prosím odpusťte, že Vás si při návštěvě až tak moc nevšímá.Ženská je ženská!"

K tomuto lékaři jsem chodila celé své dětství vždy byl velice pečlivý, důsledný, ochotný a hodný...

Chodil jsem k němu celé mládí a vždy jsem byl velmi spokojen, ale už jsem vyrost :-)

je to výborný doktor!