Adresa

Tovární vrch 78, Doksy
Chirurgická ambulance Doksy

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

R
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgická ambulance Doksy chirurgický zákrok

Pan doktor mi odstranil tři podkožní bulky na počkání.Žádně dlouhé čekání, za 20 minut jsem to měl zašité a pohoda.Jizvy jsou skutečně velmi malé.Stejný zákrok jsem podstoupil v nemocnici před 10 lety na chirurgii a dodnes mám jizvu 1,5cm.Pan doktor mi odstranil stejně velké bulky a jizvy jsou poloviční .Tohoto doktora bych doporučil bez váhání a má tam i strašně příjemnou sestru.Jde vidět, že je velmi zkušený a šikovný.


S
Ověřeny pacient

Můj táta tam byl s kolenem, aby mu "vycucli" vodu. Trochu ho to bolelo, ale to asi každého... Moje mamka tam dneska jde okolo 16:00 a doufám, že to dopadne dobře. Pořád ji chytají křeče do prstů (myslím, že u nohou)... Jenom jsem sem chtěla napsat, že je skvělý.! Žádný přihloupý komenty tady nebudou! Je skvělý, tečka!.


R
Ověřeny pacient

Vždy jsem byla spokojena s jeho odborným ošetřením i vyšetřením.


Byla jsem u něj jednou, kdy mne bolelo zápěstí. Udělal rentgen, ruku mi prohmatal a řekl, že mě tam nemá co bolet a nic tam nevidí. Nemohla jsem dětem uříznout plátek chleba ke svačině, vzít za kliku a otevřít dveře a jiné běžné denní úkony. Pan doktor mne velice nevybíravým způsobem šel vyprovodit z ordinace, bez jediné rady, léku a pomoci. V žádném případě bych ho nedoporučila ani nepříteli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Kdo ho zná, ví, jaký odborník to je!!!
Buďme rádi, že ho DOKSY mají!!!


Výborný člověk a ještě lepší lékař.Super chlap,vždy řekne,co si myslí bez obalu.Nehraje si na pana velkomožného.Bezva,bezva


S
Ověřeny pacient

SKvělý lékař, báječný člověk, supr přístup....zachránil mě i mému tatínkovi nou, když nás velmi ošklivě pokousal vlčák...v nemocnici v čeké lípě nás oba léčili několik měsíců a oba jsme na tom byli bídně, stále se to nelepšilo, furt nás dál jenom ,,pitvali´´, ale jak jsme navštívili pana doktora, oba dva nás dal během dvou, třech týdnů dokupy...u mě není zranění skoro vidět, u tatínka trochu ano. Dál jsem u něj byla na několika operacích s prstem u nohy, kde v nemocnici to zase chtěli všelijak pitvat, ale pan ira mě to vždy operativně během 10ti minut bezbolestně opravil, že jsem po 14ti dnech zase mohla běhat...problémy mi nyní přestavly a nemám již žádné....mohu jen doporučit, a že má takový osobní přístup, jako že ,,co blbneš´´ a tak, proč ne, člověk se u n ěj cítí fajn, ne jak u jiných ignorantů, co se na vás koukaj jak když otravujete a kolikrát i nepomůžou.


J

Vstřícné jednání, vysoké odborné znalost zejména u pohybového aparátu


V

Je to nejlepsi chirurg ktereho znam, a komu se to nelibi at si...... polibi.


L

Zachránil mi život, když ostatní lámali hůl!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti