Olomoucká 86, Opava
Slezská nemocnice v Opavě, p.o., LDN

Chittussiho 9, Ostrava

Umístění: Ordinace

Nevím, jak se chová k dětem, ale mě jeho přístup přesně vyhovuje. Žádné dlouhé kecy, ale rovnou k věci. Skvělá diagnostika a následná léčba. Umí vysvětlit a ví co dělá.

Bohužel nemohu souhlasit se vším. Zdá se, že maminky s dětmi jsou spokojené. Já jsem pracující důchodce a dlouholetý pacient. Proti p. Hradilovi nemám výhrady. Objednal jsem se telefonicky 10 dnů předem, sestra mi dala termín 8. 30 hod. Měl jsem obavy, že tam bude plno, a bylo. Narvaná čekárna plná nemocných pacientů. Ohlásil jsem sestře, že jsem objednaný na 8.30, a dostalo se mi odpovědi, že když nepředložím kartu, tak neexistuju. Tak jsem předložil , čekal tři čtvrtě hodiny, vyzvedl kartu, odešel do práce. Má cenu se vůbec objednávat?

Vynikající odborník , příjemný , milý, vše dokáže srozumitelně vysvětlit. Rovněž sestřičky jsou opravdu skvělé ,trpělivé a zvládají vše v klidu i když je situace díky netrpělivý pacientům napjatá.

Velmi nepříjemný k dětem. Nevím, jestli má vlastní, ale doufám, že ne. Lékař, který už pomalu od vstupu do dveří mluví s dětskými pacienty stylem, že "už jsou velké, tak se přeci nebudou bát a nebudou se chovat škaredě k dospělým, protože k těm se mají chovat slušně, že to by jinak nebyli kamarádi a pan doktor by se musel zlobit", takového bych se bála nejen ve 4 letech, ale i nyní i já. Bez vstřícného přístupu, bez pochopení. Odbornost nemohu posoudit, ale lidský přístup je neméně důležitý a pomáhat bez něj nejde

Profesionál na svém místě, velmi milý a příjemný, sestřička také.
Řeší problém komplexně, přešli jsme z FN a rozdíl je neskutečný. Má zájem o své pacienty.
Byli jsme odesláni alergologem a jsem za to velmi ráda.

Velmi spokojená. Milý, ochotný,starostlivý :-)

Ať si každý udělá vlastní názor. Nám byl pan doktor doporučen pediatrem a jsme velmi spokojeni. Mé děti ošetřoval opakovaně, i bez objednání jsme čekali v čekárně jen velmi krátce. Byl příjemný, a hlavně vše mi docela obyčejně vysvětlil, což se stává u lékařů vyjímečně. Ani děti neměly žádný problém, každou návštěvu zvládli v klidu, bez strachu.
Hana Ferencová

Mne tedy pan doktor velmi mile překvapil.je to už náš 3 ORL lékař,kam jsem s dcerou přišli a tento pan doktor je opravdu skvělý,šli jsme k němu na doporučení kamarádky,která je také velmi spokojená.S dětmi má trpělivost,vše důkladně vysvětlí,dcera se tentokrát vůbec nebála. U nás má velkou 1.

Pan doktor mě velmi mile překvapil. Byla jsem u něj se svou čtyřletou dcerkou, která se velmi bála a nechtěla k němu jít. On i sestřička byli velmi milí, umí to s malými dětmi, dcerka odcházela spokojená a vůbec se nebála. Mi vše pan doktor hezky vysvětlil, trpělivě odpovídal na všechny mé dotazy. Rovněž jeho dlouholeté zkušenosti z práce v nemocnici a přístup k práci hovoří o tom, že je odborník na pravém místě. Veškeré odpovědi na mé dotazy byla úplné, logické, pochopitelné i pro laika a podle mě naprosto profesionální a vycházející z bohatých zkušeností z praxe. Taky bych ráda zmínila to, že si nás vždy objednal na určitou hodinu a nemuseli jsme čekat.

S panem doktorem jsem se setkala v jeho nové soukromé ambulanci na Modrém pavilonu v Ostravě. Byl velice milý, ochotný a hlavně byl úžasně trpělivý s mým 5 letým synem, který se lékařů velmi bojí.
Je škoda, že kdokoli, zde může zcela anonymně napsat svůj, třeba vymyšlený názor a poškodit poctivého a hodného doktora. Eva Hanyšková