Jan Hoždora, gynekolog Šumperk

Fialova 14, Šumperk

Linhartova 147, Ruda nad Moravou

Názory

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

S p.doktorem jsem spokojená je to příjemný člověk i lékař poradí i vysvětlí.Ordinace krásná a čekací doba
přesná podle objednání prostě doktor z velkým D

MUDr. Jan Hoždora

Dobrý den, děkuji za Vaši zpětnou reakci. Vždy je co zlepšovat, budu rád, když i do budoucna budete s námi spokojena a budeme Vám schopni kdykoliv pomoci.

Umístění: Praktický lékař gynekolog preventivní prohlídka

Jsem naprosto spokojená s dlouholetou péčí pana doktora.Při každé návštěvě milé,vstřícné chování s důkladným vysvětlením všeho potřebného.Také prostředí čekárny,recepce i ordinace je krásné.Další pochvalu posílám všem sestřičkám pro vysokou odbornost a milý úsměv.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Praktická prohlídka

Z návštěvy pana doktora jsem unešena :) přešla jsem od jiné dr z důvodu stěhování, pan doktor celou prohlídku říkal co bude dělat, ukazoval na monitoru, vyšetření bylo důkladné, usmíval se, byl milý. Člověk ztratil stres. Sestřičky příjemné a milé. Ordinace moderně zařízena. Dávám 10 bodů z 10 :)

Umístění: Praktický lékař gynekolog Pravidelná kontrola

Pana doktora si vážím pro jeho profesionální a lidský přístup, se zájmem Vám naslouchá a při samotném vyšetření vše krásně popisuje a uklidní Vás. Návštěva tak probíhá bez stresu a uvědomme si, že po tolika letech služeb se toto velmi cení. Profesionalita by měla být oceněna. Personál též chválím, vždy usměvavé a vstřícné při procedurách. Prostředí na vysoké úrovni a neupadá to jako v jiných ordinacích, též chválím i drobnosti jako je např. nástěnka apod. která mě zaujala... :)

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Personál ordinace je profesionální a vstřícný. Prostředí čekárny i ordinace čisté, klidné, příjemné. Pan doktor milý, empatický člověk, na kterém jde vidět zájem o zdraví svých pacientek. Přešla jsem k němu z důvodu nespokojenosti s předchozí lékařkou, která neustále předepisovala léky na neexistující záněty a jiné problémy. Pan doktor mě vyvedl z omylu, oznámil mi, že žádné problémy nemám. Preventivní prohlídku jednou za rok považuji za dostatečnou. Oceňuji to, že doktor na vás při prohlídce mluví a popisuje, co přesně dělá a jakou část vyšetřuje. Prohlídka prsou ultrazvuk automaticky. Doporučuji

MUDr. Jan Hoždora

Dobrý den, děkuji za Váš názor, velice si ho vážím a doufám, že pro Vás i do budoucna uděláme vše co bude potřeba.

Ordinace je velmi krásná, všichni doktoři jsou velmi milí, ovšem přístup je katastrofa. Chodím k panu doktorovi už roky. Nedávno jsem měla problémy, a jelikož bydlím 150 km daleko, psala jsem mu e-mail, kde jsem vše detailně popsala a zeptala se, zda se mám objednat nebo mi poradí něco přes mail. Za pár dnů mi volala sestřička, že bohužel, že pan doktor mi nemůže odpovědět, pouze pokud zaplatím 500 Kč. Takže z mého mailu si v kartě zjistili mé telefonní číslo, aby mi to zavolali. Když jsem se chtěla objednat, tak čekací doba byla týden! Tak jsem byla u jiného doktora zde ve městě a nakonec se ukázalo, že to bylo VELMI vážné a musela jsem akutně do nemocnice. Takže pan doktor je super, ale pouze když platíte!

MUDr. Jan Hoždora

Pacientky mají možnost komunikace s lékařem přes web 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Bohužel není v mých silách odpovídat na všechny maily, proto je pro pacientky, které chtějí využít tuto možnost, vhodné pořídit si tzv. stříbrnou kartu, která v sobě zahrnuje i komunikaci přes e-mail opět 24 hodin 7 dní v týdnu. Co se týče akutních případů, tyto vyšetřujeme vždy před 7mou hodinou a poté před 14tou hodinou bez předchozího objednání. Chceme tak zabránit situaci, kdy pacientka, která se objednala před měsícem, by musela čekat, pokud bychom vyšetřovali pacientky v průběhu ordinačních hodin. Mimochodem naše ordinační hodiny jsou pondělí až pátek 7.00-19.00. Omlouvám se za komplikace, které jsme nechtěně zapříčinili, ale jako pokaždé jde bohužel o špatnou komunikaci. Je to pro nás popud, abychom v kontaktu s pacientkou zlepšili míru informovanosti.

Naše rodina je vysoce zatížená rakovinou, sestra má rakovinu prsu, já rakovinu střev, otec rovněž rakovinu střev. Maminka mi zemřela velice mladá rovněž na rakovinu prsu. Je to jako časovaná bomba. Už jsme všichni po operacích a následných terapiích, na psychice to nepomůže. Děkuji doktorovi Hoždorovi, že se o nás stará nejenom odborně, ale jsem mu vděčná i za jeho lidský empatický přístup.
Děkuji

MUDr. Jan Hoždora

Děkuji za Vaši důvěru a doufám, že si ji budu moci zasloužit i do budoucna.

V červenci bude můj syn promovat na právnické fakultě v Praze, ale nemuselo to tak dobře dopadnout. Ve 35. týdnu těhotenství mě přivezly do nemocnice s křečemi, vysokými hodnotami tlaku, přestala jsem močit a necítila pohyby. K tomu krvácení z pochvy. Sloužil MUDr.Hoždora, provedl všechna potřebná vyšetření, zabezpečil transfuze, napíchali mě do žil i do podklíčku, udělal mi rychle císařský řez,pak mě převezly na ARO,kde jsem ležely 6 dní v umělém spánku s otokem mozku. Všechno dobře dopadlo, sice jsem se za 2 roky rozrešla s původním manželem, ale naštěstí se našel člověk, který nás oba měl a má rád a i díky němu může Petr dostudovat práva. Pošlu Vám do ordinace pozvánku na promoci, nebýt Vás, mohlo být všechno jinak. Díky.Katka

MUDr. Jan Hoždora

Děkuji za zprávu, že jste nadále v pořádku. V listopadu s Vámi počítám na prevenci.

Názor přidán dne 22.05.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.