Adresa

Kochova, Chomutov
Nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
13 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice

Pan dr. by si měl uvědomit, že není něco víc než pacient, že my ho živíme, arogance, až to není hezké, jsem o generaci starší, přišla jsem s úrazem, s bolestí, která se během dne stupňovala, nepřišla jsem jen tak pro zábavu, upozorňuji, že v čekárně jsme byli dva pacienti. Včera odpoledne jsem nešťastně sletěla z trolejbusu na chodník,odřené ruce, tekla mi krev,postupně doma bolavé koleno s hematomem , bolest rukou a dnes se začala stupňovat bolest druhého kolena, kdy nebylo možné ho pokrčit, jaká to byla nesnesitelná bolest, jelikož je pátek, tak jsem usoudila, že by bylo lepší zajet do Chomutova na chir. pohotovost. V ordinaci jsem slušně pozdravila a čekala lidský přístup. Dostala jsem hned vynadáno , proč jsem si nedošla v Jirkově na polikliniku, což jsem se snažila vysvětlit, že bych tam nedošla, na češ dr. na mne vyjel, že na pohotovost jsem také došla po svých, tak jsem řekla, že nedošla, že mne přivezla dcera. Po 3. minutovém vyšetření jsem šla na RTG, který dopadl dobře. Sestřička mi zabandážovala nohy , řekla instrukce, dostala jsem zprávu a vyúčtování regulačního poplatku a odešla s pocitem smutku, co si dr. dovolí. Jakým právem. Styďte se, ale na to nemáte inteligenci, tu titul nedává.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Na treninku jsem se zranil, nemohl jsem normalne chodit, tak jsem s tim zasel k doktorovi. To jsem ovsem jeste nevedel, jaky tento doktor je ! Arogantni, neprijemny, nemel jsem slov, kdyz mi vynadal a zvysoval na me hlas, jak si vubec s necim takovym dovoluji tam prijit ! Myslel jsem, ze pokud me neco boli, mam s tim k doktorovi zajit, ovsem k tomuhle uz nikdy ! Vrele nedoporucuji ! Velmi spatna zkusenost !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

neochota vyšetřit dítě po kousnutí psem po ukázaní kousnutí se tvářil jako když obtěžujeme,pak nám řekl že pokud dceru ošetří chce potvrzení z toho dne ze pes byl vyšetřen a nemá vzteklinu,po snaze vysvětlit ze policie majitelce řekla ze na to má 2dny donést nějake doklady zacal na me zvysovat hlas že to chce ten den proste a už mě nepustil ke slovu,říkam ze policii má donest ockovací prukazy odvětil ze on ale chce papir z veteriny z toho dne.dceru ani neošetril ani nám nebránil v odchodu.povrchní jednání vuči dítěti tedy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

pan doktor je velmi příjemný, ochotný a milý profesionál. Na pacienty se usmívá a nemá problém, když mamina na mateřské přijde na kontrolu i s dítětem, když nemá hlídání.... bravo, děkuji a jen tak dál. Přeji jen pohodové pacienty, JH


J
Ověřeny pacient

Já osobně mám s tímto lékařem jen a jen dobré zkušenosti,přijímal mne i propouštěl z nemocnice, s úsměvem a laskavým přístupem,vše vysvětlil,co se bude dít a před operací uklidnil.
Dle mého mladý ,sympatický,perspektivní lékař. Bujoková Jitka


Ověřeny pacient

Ochotný velmi příjemný lékař, který mi vše důkladně vysvětlil a poskytl pomoc, a opravil pomuchlaný prsteníček.
Děkuji pane doktore a přeji hodně spokojených pacintů. Jana Futerová


A
Ověřeny pacient

arogantní přístup k pacientům, povrchní jednání

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Mladý lékař se smyslem pro humor, poskytující kvalitní péči.. :-))


Ověřeny pacient

Bohužel si za svým názorem stát budu! Nevím, proč by se měl DOROTELO pod lékařskou zprávu podepisovat někdo jiný, než lékař, který ordinuje.
Nezlobte se na mě, ale pokud někdo na Vás začne křičet, jak si dovoluji vůbec vzít prášek a následně přes den spát, když jsem na mateřské...a mám se starat o děti?! Je jedno, že jsem, řekla, že se o děti stará a staral manžel (asi je teda nesvéprávný a neschopný)!!! Nemá právo mi něco vyčítat, nýbrž mě ošetřit, když to potřebuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Sympaťák! Ochotný, milý, poradí, vysvětlí, pomůže, doktor na správném místě. Děkujeme Vám pane doktore. Manželé Novotní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti