Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Kochova, Chomutov
Nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Nemocnice Jiný

Byla jsem s vyšetřením a následnou kontrolou u pana doktora velmi spokojena. Navíc jsem na vyšetření / kontrolu nemusela dlouho čekat.

Umístění: Nemocnice Jiný

V noci jedu k lékaři ve vlastním zájmu jen v akutních případech, kdy opravdu potřebuji pomoct. Tudíž poznámky typu "proč jezdíte v půl druhé ráno" mi přijdou vážně nemístné. S lékařem jsem ani nemluvila, sestře jsem přes zvonek řekla že mám silné bolesti v podbřišku, pak přišla a předala jsem ji v čekárně kartičku pojištěnce, tyhle informace lékaři evidentně bohatě stačily k tomu, aby mě poslal na rentgen plic, syndrom pcos popisoval jako "nějakej syndrom vaječníků" prohmatal mi břicho, ještě jednou mi dal najevo, že ho obtěžuje, že mu do ordinace chodí pacienti a poslal mě domů .. nemám k tomu co říct, jsem znechucená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Umístění: Nemocnice Jiný

Přijela jsem večer na pohotovost, kdy jsem potřebovala pomoc. Doktor od začátku nepříjemný, arogantní, dokonce si i dovolil na mě zvýšit hlas se slovy “co tu jako dělám takhle večer”. Ani mi neřekl, jaký výkon bude proveden, jen mi řekl “teď to trochu štípne”, ani mi nebyl schopen říct, kdy se mám dostavit na kontroluju, to jsem zjistila až po přečtení lékařské zprávy. Po provedení výkonu mi asi třikrát zopakoval: “příště přijeďte dopoledne, tohle se už večer nedělá”. Za mě opravdu hrozný zážitek a musím říct, že tohle bylo opravdu jak morální, tak medicínské dno.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Jiný

Otřesná zkušenost s tímto lékařem. K návštěvě tohoto lékaře došlo 12.12.2020 cca v 9:00, po úrazu mé manželky - pádu na chodníku, kde došlo k naražení a pohmoždění různých částí těla a zejména k nárazu hlavou na chodník, po kterém byla manželka těžce otřesena - několik minut nemohla ani mluvit, když se trochu vzpamatovala a byla schopna si s mojí pomocí alespoň sednout jsem improvizovaně ošetřil krvácející rány a zavolal 155. Sanitka přijela celkem rychle - během 10ti minut, zdravotníci provedli základní ošetření , opsali si občanku a kartičku pojišťovny s tím, že manželku převezou na vyšetření na chirurgii Chomutov, kde měl bohužel zrovna službu doktor Hanauer. Tohoto "lékaře" však mnohem víc, než zdravotní stav mé manželky trápilo jeho vyrušení otravným pacientem od činnosti kterou zřejmě právě prováděl (nevím a ani mě nezajímá, co důležitějšího může mít lékař ve službě, než ošetření pacienta). Svým neurvalým a arogantním chováním to mé ženě dával celou dobu ostentativně najevo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice

Pan dr. by si měl uvědomit, že není něco víc než pacient, že my ho živíme, arogance, až to není hezké, jsem o generaci starší, přišla jsem s úrazem, s bolestí, která se během dne stupňovala, nepřišla jsem jen tak pro zábavu, upozorňuji, že v čekárně jsme byli dva pacienti. Včera odpoledne jsem nešťastně sletěla z trolejbusu na chodník,odřené ruce, tekla mi krev,postupně doma bolavé koleno s hematomem , bolest rukou a dnes se začala stupňovat bolest druhého kolena, kdy nebylo možné ho pokrčit, jaká to byla nesnesitelná bolest, jelikož je pátek, tak jsem usoudila, že by bylo lepší zajet do Chomutova na chir. pohotovost. V ordinaci jsem slušně pozdravila a čekala lidský přístup. Dostala jsem hned vynadáno , proč jsem si nedošla v Jirkově na polikliniku, což jsem se snažila vysvětlit, že bych tam nedošla, na češ dr. na mne vyjel, že na pohotovost jsem také došla po svých, tak jsem řekla, že nedošla, že mne přivezla dcera. Po 3. minutovém vyšetření jsem šla na RTG, který dopadl dobře. Sestřička mi zabandážovala nohy , řekla instrukce, dostala jsem zprávu a vyúčtování regulačního poplatku a odešla s pocitem smutku, co si dr. dovolí. Jakým právem. Styďte se, ale na to nemáte inteligenci, tu titul nedává.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Na treninku jsem se zranil, nemohl jsem normalne chodit, tak jsem s tim zasel k doktorovi. To jsem ovsem jeste nevedel, jaky tento doktor je ! Arogantni, neprijemny, nemel jsem slov, kdyz mi vynadal a zvysoval na me hlas, jak si vubec s necim takovym dovoluji tam prijit ! Myslel jsem, ze pokud me neco boli, mam s tim k doktorovi zajit, ovsem k tomuhle uz nikdy ! Vrele nedoporucuji ! Velmi spatna zkusenost !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

neochota vyšetřit dítě po kousnutí psem po ukázaní kousnutí se tvářil jako když obtěžujeme,pak nám řekl že pokud dceru ošetří chce potvrzení z toho dne ze pes byl vyšetřen a nemá vzteklinu,po snaze vysvětlit ze policie majitelce řekla ze na to má 2dny donést nějake doklady zacal na me zvysovat hlas že to chce ten den proste a už mě nepustil ke slovu,říkam ze policii má donest ockovací prukazy odvětil ze on ale chce papir z veteriny z toho dne.dceru ani neošetril ani nám nebránil v odchodu.povrchní jednání vuči dítěti tedy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

pan doktor je velmi příjemný, ochotný a milý profesionál. Na pacienty se usmívá a nemá problém, když mamina na mateřské přijde na kontrolu i s dítětem, když nemá hlídání.... bravo, děkuji a jen tak dál. Přeji jen pohodové pacienty, JH

J
Ověřeny pacient

Já osobně mám s tímto lékařem jen a jen dobré zkušenosti,přijímal mne i propouštěl z nemocnice, s úsměvem a laskavým přístupem,vše vysvětlil,co se bude dít a před operací uklidnil.
Dle mého mladý ,sympatický,perspektivní lékař. Bujoková Jitka

Ověřeny pacient

Ochotný velmi příjemný lékař, který mi vše důkladně vysvětlil a poskytl pomoc, a opravil pomuchlaný prsteníček.
Děkuji pane doktore a přeji hodně spokojených pacintů. Jana Futerová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti