Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Husovo nám. 2347, Rakovník
Sam.ord.lékaře specialisty-ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Sam.ord.lékaře specialisty-ortopedie Jiný

Pan doktor mi vždy pomohl s páteří a klouby. Jsem s ním moc spokojená.
Vždy mi poradil a poslal na vyšetření. Nemohu mu nic vytýkat. Je
dobře, že jsou tak dobří lékaři. Eva J.


R
Ověřeny pacient

Skvělý doktor , který vždy přesně určil diagnózu a dokazal poradit mě i zbytku rodiny. Maminku skvěle i odoperoval v pokrocilejsim veku a uz si vůbec nestezuje na bolesti , ktere ji trápily několik let.


V
Ověřeny pacient

Velice šikovný,ochotný lékař,který rozumí své profesy astojí mi za to,abych za ním jezdila na Kladno,Unhošť i do Rakovníka.Jsem z Prahy,ale stojí mi to za to.


dobrý lékař, ochotná sestřička Lia a velmi příjemná a hezká setřička Martinka.
pro mne vždy příjemné chvíle. V.L.


Velmi šikovný i dobrý operatér.Má o pacijenty zájem.Rozhodně mi stojí za to dojíždět k němu z Prahy


Měl jsem bolesti v koleni, tyto bolesti byly již dlouhodobého charakteru, navštěvoval jsem před tím i jiné ordinace, například v Rakovnické nemocnici. Ale až tady se mi dostalo řádné zdravotní péče a po několika vyšetření a doporučení pana doktora Gelnara jsem přistoupil na artroskopii kolene, mohu říci, že je to o 100% lepší než před zákrokem i když vím, že mě dřív nebo později čeká další operace, jsem velmi spokojený s jeho prací a i pooperační péčí. Co se týče sestřičky pana doktora, tak nemohu říci jediného křivého slova - dělá svoji práci a dělá ji dobře !!! Dva měsíce je sice dlouhá doba, ale přiměřená vzhledem k počtu pacientů pana doktora!
Co se týče Vás vážení pacienti s akutní bolestí bych Já osobně nenavštívil ortopedickou ordinaci, ale vyhledal bych spíše nějakou ambulanci, třeba chirurgické oddělení 1. patro nemocnice v Rakovníku, tam Vás jistě překvapí rychlost a i nasazení zdravotních sester a možná i lékařů...


Ř

Já sama mohu říci že jsem se za ta léta setkala se spoustou ortopedu ale nikde jsem se nesetkala s takovou peclivostí,starostí a zájmem o svého pcienta jednotlivce jako u tohoto lékaře.A jsem přesvědčena že kdyby jsem k tomuto lékaři dostala hned již ze začátku se svou nemocí tak by vše bylo jiné a má nemoc by nebyla v chronickém stavu.Nemohu si též odpustit chválu k sestřičce která pracuje u pana doktora jelikož přístup sestřičky je též vstřícný,laskavý a obětavý což ze své skušenosti nemohu říci o 90% dalších sester ve zdravotnictví.A tak bych tímto chtěla poděkovat jim oběma a věřím že děkuji nejen za sebe ale i za spoustu dalších pacientů kteří nemají možnost tohoto poděkování.


K

S dcerou, která utrpěla před několika roky úraz kotníku jsem navštívila nespočet ortopedů v našem okolí, většina z nich neměla snahu bolesti dcery řešit, až pan doktor Gelnar po vyzkoušení několika možností přistoupil k artroskopii a dceru operoval, v současné době má dcera sice ještě bolesti, ale pan doktro se je snaží léčit a nehází to za hlavu s tím, že si dcera vymýšlí, ale snaží se jí pomoci. Tímto mu chci poděkovat.


M

doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti