Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

0.5

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace psychiatrické vyšetření

Pan doktor Jan Gábel není příliš empatický, přičemž empatii a pacientovo pociťování empatie ze strany lékaře považuji v oblasti psychiatrie za velmi důležitý prvek, ne-li klíčový. Já jsem k němu docházel přibližně v letech 2016-2017, takže hodnotím tuto éru. Lék, který mi příliš nefungoval na sociální fóbii mi nezměnil, ale ponechal, při přechodu k jinému psychiatrovi jsem dostal lepší léky a i když mi nakonec pomohla až KBT terapie, bylo to u druhého psychiatra výrazně lepší celkově.

Netvrdím tímto, že pana doktora nemáte zkoušet a vyhledat, odborné znalosti jistě má a je možné, že na sobě bude pracovat i v dalších ohledech! Ale já sám ho doporučit nemohu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Léčba

Nikdy jsem během své pětiminutové návštěvy nepocitila empatii. A nějaký osobní názor na věc. Po každé padne věta. Jak se mate? A pak se předepíšou nové léky nic víc.


Ověřeny pacient

Byl jsem předvolán ke komisi,na odvolání ,ke zhodnocení mého zdravotního stavu.Vyšetření bylo velmi rutinní,lékaře v podstatě můj zdravotní stav nezajímal,měl vytvořený názor dříve,než jsem vešel do ordinace,dle správ posudkových lékařů ,,nepsychiatrů" ,ve stylu ,,lékař lékaře nepodrazí".Dostal jsem pouze 2 otázky ,které jsem ani nemohl plně zodpovědět,ve snaze upřesnit svůj stav,jsem byl přerušen,že to panu doktorovi stačí a pak do správy napsal ,,nedržel se daného tématu".Celé vyšetření mého,poměrně vážného stavu,trvalo 7 minut i se zapsáním a vyjádřením.Takový je odborník pan prim.Mudr J.Gábel,stačí mu pohled,2 otázky,na které chce odpověď ano, nebo ne a Váš osud je zpečetěn. Jaromír Bulíř

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti