matice školské, České Budějovice
poliklinika jih

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Názory

Umístění: poliklinika jih chronické pokašlávání

Doktor Faktor je už na první dojem jazzově rockový typ. A když mi v ordinaci jemně "do ouška" zněla fantastická trubka jazzmana, bylo mi hned lépe. Pravda, není zrovna upovídaný, ale těch "talking heads" kolem nás je i tak dost. Kouř nevnímám - a to jsem odnaučený (= netolerantní) kuřák.

Dnes jsem navštívila dr. Faktora a byla jsem s jeho přístupem zcela spokojená. Zhodnotil můj zdravotní stav, navrhl léčbu, mé dotazy zodpověděl a vše mi vysvětlil. ordinace nebyla zakouřená, jak někteří pacienti uvádějí. Profesionální přístup.

Párkrát jsem byla na vyšetření u pana doktora, ale už při vstupu do čekárny jsem myslela, že jsem v hospodě IV. cenové skupiny jak tam bylo nakouřeno. Jelikož jsem alergická na kouř z cigaret, měla jsem záchvat kašle. Docela dobrý ne? Na plicním oddělení a zakouřeno??!! A to vždy.
Jinak lékař mi připadá laxní k pacientovi. Žádná komunikace jako u jiných odborníků.

Léčí mě řadu let a vždy,když přijdu a oznámím mu,že nemohu dýchat a potřebuji léky.Jen mi předepíše co mám v kartě,ale nikdy mě nevyšetří pokud mu to vysloveně neřeknu.Navíc smrdí cigaretami a já jsem na cigaretový kouř silně alergická.

MUDr.Faktor je skutečný specialista ve svém oboru.Léčí mě již mnoho let.
Jeho vystupování je velmi příjemné.
Mohu ho se vší zodpovědností doporučit.

Vždy fajn přístup. Bohužel čas od času je na nějakém semináři či školení, takže za něj zastupuje kolega, kterej je zralý na pěst. Náš faktor padesátník pohodář, s Jazzem v ordinaci, jako správný plicař provoněn tabákem ... mě vždy pobaví korálky na krku :-) ...