Adresa

ORL a Logopedie s.r.o.
Josefská 25, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Josefská 25, Brno

ORL a Logopedie s.r.o.Josefská 25, Brno

ORL a Logopedie s.r.o.Josefská 25, Brno

ORL a Logopedie s.r.o.

Zkušenosti

O mně

Jmenuji se Jan Dezort a pracuji jako klinický logoped. Logopedii se věnuji od roku 2000. Vystudoval jsem obor speciální pedagogika se specializací log...

Více


Specializace

  • klinická logopedie

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: ORL a Logopedie s.r.o.

Zábavný a hravý přístup, kterým si pan Dezort naši dceru získal, můžeme jen doporučit! Setkání probíhalo formou her a následných doporučení k procvičení doma. Pohodová atmosféra.

K
Ověřený profil
Umístění: ORL a Logopedie s.r.o.

Mgr. Dezort je skvělý logoped i pro dospělé. Velmi mi pomohl se zadrháváním, vrátil potřebné sebevědomí. Jeho přístup je přátelský, konzultace probíhá v příjemné atmosféře. Opravdu vřele doporučuji!!

Ověřený profil

Pan logoped je clovek na pravem miste....syn se na neho tesi a dela pokroky.Samozrejme musime cvicit doma.Mohu jen doporucit


B
Ověřený profil

Se synem jsem chodila na logopedii od jeho 5 let (nyní je mu 14), vystřídali jsme 5 různých logopedů, ale posun žádný. Už byl ze všeho znechucený ,skeptický a nevěřil, že se to změní. Mgr. Jan Dezort posunul syna za pár měsíců naprosto neskutečně. Byť je syn velmi nadaný , odmítal se zapojovat do diskuzí ve škole, chodit na olympiády, protože se styděl mluvit. Sebevědomí měl v tomto směru na 0. Panu doktorovi se podařilo udělat z něj kluka, který má sebevědomí a nestydí se mluvit na veřejnosti. Pan doktor se chová k dětem jako kamarád, umí pochválit každý posun, vymýšlí způsoby učení, které děti baví a nemají pocit, že jsou k něčemu tlačeny a je jim cokoliv nepříjemné. Je velmi poznat, že pan doktor svou práci dělá rád a hledá stále nové metody. Ode mě má Mgr. Jan Dezort 1* a obrovský dík! Přála bych si takové profíky potkávat ve svém životě mnohem častěji.


Ověřený profil

Vřele doporučuji tohoto pana logopeda! Dceru naučil vyslovovat písmeno R a teď pracujeme na Ř. Velmi vstřícný a důsledný, logicky dokáže vysvětlit všechny postupy jak dítěti, tak i rodiči. Navíc má velký smysl pro humor, což ocení jak děti, tak i rodiče. Dcera k němu chodí moc ráda.
Bude se nám po něm stýskat.... Naštěstí máme ještě jednu mladší dceru.


E
Ověřený profil

Pan doktor je věcný, vstřícný, příjemný člověk. Dokáže si dítě získat, aby se uvolnilo a spolupracovalo. Zpravidla se během logopedických sezení pobaví i rodič. Doporučuji!


V
Ověřený profil

Do nedávna jsem měla problém s vyslovení hlásky Ř, díky panu doktorovi s ní nemám problémy! Milý, příjemná komunikace, člověku se plně věnuje. Logoped i pro dospělé, kterého mohu doporučit.


I
Ověřený profil

Vynikající logoped i pro d o s p ě l é - maximálně se mi věnoval, podporoval mé úsilí, dal mi velmi cenné rady, které vedly k úspěchu. Moc mu děkuji a ostatním ho vřele doporučuji!


M
Ověřený profil

Pan doktor má úžasný vliv na syna, který ho poslouchá a díky němu se už naučil spoustu písmen vyslovovat. Je milý, vstřícný a umí.


K
Ověřený profil

Příjemný, vstřícný a schopný pan doktor, dceři s maximálně věnoval. Doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu