Soukromá ordinace ortopedie
Jiráskova 252/3, Poděbrady

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ortopedie. Jiráskova 252 29001 Poděbrady Objednejte se na: Tel: +420325615061; Mobil: +420733679565

S panem doktorem jsem velmi spokojená, je odborně erudovaný. Venuje se mi s veškerou jeho peči a obětavostí. Lepšího doktora nedokažu se představit. Děkuji Vam za Váše ruce!

Přišel jsem k tomuto lékaři s obtížemi s páteří a byl jsem šokován postupem vyšetření:

1) Nejprve mi hned od stolu doporučil nějaké výživové doplňky - v zásadě proč ne, ale když mi je doporučuje ještě před tím, než mě vůbec vyšetří a navíc ani neřekne, proč by to zrovna mě mělo v něčem pomoci (prý se to v dnešní době prostě bere), vzbuzuje to podezření, že je to jen za provizi od nějaké farmaceutické společnosti.

2) Poté, co věnoval asi 2 minuty mému vyšetření, vzal ze stolu jakousi virguli, zamával mi s ní kolem břicha a pak mi asi 10 minut povídal o tom, že mám zauzlovaná střeva, že se špatně stravuji a problémy s páteří že mám od toho. Čím se reálně stravuji, to ho nezajímalo - měl prostě jasno.

Jestli je nebo není doktor Česák erudovaný po ortopedické stránce nesoudím - podle toho jednoho vyšetření ani nemám podle čeho soudit. Jeho přístup mě ale dost šokoval a vzbuzuje ve mě krajní nedůvěru.

Musím říct, že když jsem byla u pana doktora před cca rokem a půl s prvním dítětem, zdál se mi trochu odměřený, ale přisuzuji to tomu, že byla čekárna plná malých dětí, a navíc ani nebylo proč se nějak rozkecávat. Byla jsem tam teď s druhým dítětem, v čekárně nikdo a pan doktor byl příjemný a velmi ochotný pomoct i nad rámec svých povinností. Neumím posoudit, zda je pan doktor velmi dobrý nebo nejlepší - nemám srovnání, ale rozhodně bych mu křivdila jakýmkoliv negativním hodnocením. Já můžu říct jen to, že není důvod se ho obávat nebo ho nějak hanit, koneckonců každý máme někdy den blbec.

Reaguji na hodnocení : " lékař, který se neumí chovat k dětem....atd..."
Pan doktor je odborník v oboru a je smutné,že usuzujete chování lékaře z jedné návštěvy!!! Ruku na srdce maminky.....při frekvenci 50 dětí za 2 hodiny se nemůže na každé miminko usmívat...A jak se říká..není na světě člověka toho,který by se zavděčil všem:-)Já jsem s panem doktorem velmi spokojená.Vždy vše vysvětlil a dobře poradil! A když chcete kritizovat,nebojte se podepsat.

Y

K panu doktorovi chodím už od mimina. Možná že někomu přijde, že je tak trošku diktátor, ale vím, že to s námi myslí dobře. Nebejt pana doktora a jeho důslednosti a schopnosti mě nutit cvičit, asi bych skončil na vozíku. Mám kyfoscoliózu, srůst obratlových destiček, Shurmanovu nemoc atd. a nyní jsem schopný normálně žít a pracovat.