Palackého 65/1, Buštěhrad
Gynekologie Vykouk s.r.o.

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Gynekologicko-porodnická ambulance v Buštěhradě, která v příjemném prostředí nově zrekonstruované ordinace poskytuje komplexní gynekologicko-porodnick...

• mykóza, kolpitis,
  • nepravidelnosti menstruačního cyklu
  • gravidita

Umístění: Gynekologie Vykouk s.r.o. Prevence

Bohužel se musím přidat se špatnou recenzí. Vyšetření jak z rychlíku, na nic se pořádně nezeptá. Do ordinace chodí pozdě nebo vůbec. Když jsem se po půl roce chtěla objednat na prevenci, po složitém hledání jsem zjistila, že ordinaci v Buštěhradu pravděpodobně zrušil. Na zprávy a emaily nereaguje, takže si musím hledat nového dr.
Zažila jsem ho v nemocnici a tam byl fajn, milý a s lidským přístupem. Ale bohužel toto neprofesionální chování ve vlastní ordinaci mu škodí.

Umístění: Gynekologie Vykouk s.r.o. Prohlidka

Již jsem měla možnost potkat pana doktora v nemocnici ve Slaném,kde jsem rodila a teď nastoupil jako můj gynekolog v Lounech.Přísrup k pacientkám perfektní.Rychlé, bezbolestné vyšetření, usměvavý,tak by to mělo být.Děkuji Vám pane doktore.

Profesionální přístup, vše vysvětlil, jemný při vyšetření (v mém stavu velmi vítané) a hodně mi pomohl. Doporučuji!

Názor přidán dne 23.07.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Pana doktora musím jen a jen chválit. Přístup pana doktora je úžasný, je milí, ochotný, všechno v klidnu vysvětlí, vždy mi zvednul náladu pouze jeho vlídný pohled.
Doufám, že se s panem doktorem setkám i v porodnici.

Tímto bych chtěla pochválit i MUDr. Paurovou, která pracuje taktéž na gynekologii ve Slaném.

Byla jsem s jeho péčí při hospitalizaci během těhotenství velmi spokojena, nakonec jsem s jeho pomocí i rodila. Můžu jen doporučit. Všechno trpělivě vysvětlil, nemůžu vůbec nic vytknout.

Měla jsem tohoto doktora u porodu a na několika kontrolách(při obtížívh) v nemocnici a musím pochválit. Jemilý,laskavý a vždy pomohl, i porod proběhl dobře.

• mykóza, kolpitis,
  • nepravidelnosti menstruačního cyklu