MUDr.

Gynekolog

Kontaktní informace

• J
    Umístění: Gynekologie Vykouk s.r.o.Služby: Prohlidka

Již jsem měla možnost potkat pana doktora v nemocnici ve Slaném,kde jsem rodila a teď nastoupil jako můj gynekolog v Lounech.Přísrup k pacientkám perfektní.Rychlé, bezbolestné vyšetření, usměvavý,tak by to mělo být.Děkuji Vám pane doktore.

• Zkušenosti a dovednosti

• Gynekologicko-porodnická ambulance v Buštěhradě, která v příjemném prostředí nově zrekonstruované ordinace poskytuje komplexní gynekologicko-porodnické služby.

Ambulanci provozuje MUDr. Jakub Vykouk, který od roku 2009 pracuje na gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice ve Slaném. V roce 2014 získal atestaci v oboru a posléze i licenci ČLK pro výkon soukromé gynekologické praxe, pro výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb v oboru gynekologie a porodnictví.

Díky zkušenostem z klinického pracoviště jsme schopni našim klientkám nabídnout maximální péči na vysoké odborné úrovni - jak v naší ambulanci, tak i v případě nutné hospitalizace.

Nemoci

• mykóza, kolpitis,
    • nepravidelnosti menstruačního cyklu
    • gravidita

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J
      Umístění: Gynekologie Vykouk s.r.o.Služby: Prohlidka

• L

Profesionální přístup, vše vysvětlil, jemný při vyšetření (v mém stavu velmi vítané) a hodně mi pomohl. Doporučuji!

• Názor přidaný na 23.07.14 byl odstraněn kvůli nahlášení urážky.

• K

Pana doktora musím jen a jen chválit. Přístup pana doktora je úžasný, je milí, ochotný, všechno v klidnu vysvětlí, vždy mi zvednul náladu pouze jeho vlídný pohled.
      Doufám, že se s panem doktorem setkám i v porodnici.

Tímto bych chtěla pochválit i MUDr. Paurovou, která pracuje taktéž na gynekologii ve Slaném.

• Byla jsem s jeho péčí při hospitalizaci během těhotenství velmi spokojena, nakonec jsem s jeho pomocí i rodila. Můžu jen doporučit. Všechno trpělivě vysvětlil, nemůžu vůbec nic vytknout.

• Měla jsem tohoto doktora u porodu a na několika kontrolách(při obtížívh) v nemocnici a musím pochválit. Jemilý,laskavý a vždy pomohl, i porod proběhl dobře.