MUDr.

Jakub Vykouk verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• J
    Umístění: Gynekologie Vykouk s.r.o.Služby: Prohlidka

Již jsem měla možnost potkat pana doktora v nemocnici ve Slaném,kde jsem rodila a teď nastoupil jako můj gynekolog v Lounech.Přísrup k pacientkám perfektní.Rychlé, bezbolestné vyšetření, usměvavý,tak by to mělo být.Děkuji Vám pane doktore.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Luboš Karásek
    Luboš Karásek
    Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
    Pán doktor je veľmi milý a ústretový, vytvorí príjemnú atmosféru aj pre pacientky, ktoré majú z vyšetrenia obavy.… Více

Halina Kačinská ( Markin)
    Halina Kačinská ( Markin)
    Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
    Paní doktorka je přijemná, milá, vysvětlila mi všechno, odpověděla na všechny moje otazky, odcházela jsem v dobré… Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Pan doktor je moc milý a ochotný, jsem moc rada, ze jsem se svěřila do jeho rukou, moc mi pomohl. Díky nemu jsem… Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Hnězdenská 2, Praha
    Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele… Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    Pan doktor byl velmi milý a slušní, pečlivě si mě vyslechnul a po té uklidnil. Při vyšetření jsem byla uvolněná,… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Gynekologicko-porodnická ambulance v Buštěhradě, která v příjemném prostředí nově zrekonstruované ordinace poskytuje komplexní gynekologicko-porodnické služby.

Ambulanci provozuje MUDr. Jakub Vykouk, který od roku 2009 pracuje na gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice ve Slaném. V roce 2014 získal atestaci v oboru a posléze i licenci ČLK pro výkon soukromé gynekologické praxe, pro výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb v oboru gynekologie a porodnictví.

Díky zkušenostem z klinického pracoviště jsme schopni našim klientkám nabídnout maximální péči na vysoké odborné úrovni - jak v naší ambulanci, tak i v případě nutné hospitalizace.

Nemoci

• mykóza, kolpitis,
    • nepravidelnosti menstruačního cyklu
    • gravidita

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M
      Umístění: Gynekologie Vykouk s.r.o.Služby: Prevence

Bohužel se musím přidat se špatnou recenzí. Vyšetření jak z rychlíku, na nic se pořádně nezeptá. Do ordinace chodí pozdě nebo vůbec. Když jsem se po půl roce chtěla objednat na prevenci, po složitém hledání jsem zjistila, že ordinaci v Buštěhradu pravděpodobně zrušil. Na zprávy a emaily nereaguje, takže si musím hledat nového dr.
      Zažila jsem ho v nemocnici a tam byl fajn, milý a s lidským přístupem. Ale bohužel toto neprofesionální chování ve vlastní ordinaci mu škodí.

• J
      Umístění: Gynekologie Vykouk s.r.o.Služby: Prohlidka

• L

Profesionální přístup, vše vysvětlil, jemný při vyšetření (v mém stavu velmi vítané) a hodně mi pomohl. Doporučuji!

• Názor přidán dne 23.07.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• K

Pana doktora musím jen a jen chválit. Přístup pana doktora je úžasný, je milí, ochotný, všechno v klidnu vysvětlí, vždy mi zvednul náladu pouze jeho vlídný pohled.
      Doufám, že se s panem doktorem setkám i v porodnici.

Tímto bych chtěla pochválit i MUDr. Paurovou, která pracuje taktéž na gynekologii ve Slaném.

• Byla jsem s jeho péčí při hospitalizaci během těhotenství velmi spokojena, nakonec jsem s jeho pomocí i rodila. Můžu jen doporučit. Všechno trpělivě vysvětlil, nemůžu vůbec nic vytknout.

• Měla jsem tohoto doktora u porodu a na několika kontrolách(při obtížívh) v nemocnici a musím pochválit. Jemilý,laskavý a vždy pomohl, i porod proběhl dobře.