Boženy Němcové 349, Skuteč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Pracovně lékařské prohlídky

Preventivní prohlídky

Vstupní lékařské prohlídky +1 Více

Vyšetření crp

Poliklinika Skuteč

V naší ordinaci poskytujeme komplexní léčebně preventivní péči v rámci oboru všeobecné praktické lékařství odpovídající současným poznatkům vědy, posk...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Poliklinika Skuteč Jiný

nelze se dovolat, nelze se objednat. v mailu: přijďte zítra - přijdu a má dovolenou. doktor pro zdravé.

Umístění: Poliklinika Skuteč Jiný

Pan doktor se se po letech hodně změni,dovolat se nedá ani omylem,email taky bída,hlavně že má vše eňo- něňo a to sestra nemusí z ordinace vystrčit nos.Nebere krev ,moč ,jako se to dělalo dříve.Nelíbí se mi to vyvolávací zařízení,nemám zájem,aby celá čekárna četla mé jméno a příjmení.Dříve jsem byla moc spokojená,dnes si každý chlup nechá zaplatit.Člověk tam stráví spoustu času.Dřív preventivní prohlídka byla opravdu důkladná,nyní ani člověk nezjistí,že nějakou prohlídku absolvoval,sestra změří tlak,změří zváží,přečtu písmenka,barvy a je hotovo.Přestoupit bohužel zatím nemám kam,ale jsem ráda,že nemarodím,tudíž tam nemusím.

Umístění: Poliklinika Skuteč Jiný

Do ordinace pana koktora se nelze dovolat, pro každou informaci o laboratorním vyšetření maminky, prosedím v čekárně minimálně hodinu. Několikrát mi bylo slíbeno, že se u maminky zastaví, bohužel nikdy se nedostavil. S péčí pana doktora jsme hrubě nespokojeni.

Umístění: Poliklinika Skuteč Jiný

Spokojenost vždy vyslechne co mě trápí a snaží se vždy najít vhodnou léčbu na bolesti mě zabírají pouze injekce vždy mě pomoze od bolesti i si pokecáme o soukromém životě .Lepší než jiní ve Skutči ????????????

Je škoda,že někteří pacienti hodnotí velice povrchně,aniž by byli schopni rozeznat kvalitu lékaře.Pan doktor je sice mladý,ale má hluboké znalosti ,perfektně vybavenou ordinaci a snahu domluvit se a pomoci i těm, s nimiž komunikace není jednoduchá. Jsem též jeho pacientkou a rozhodně zůstanu i nadále. MUDr.Milena Mejzlíková

Pan doktor i sestřička jsou velmi milí a ochotní, vždy jsem se setkala s přívětivým jednáním. Narozdíl od jiných lékařů, co jsem měla možnost poznat (a že jich není málo, pracuji v nemocnici), tak tento pacienty skutečně podrobně vyšetří od hlavy k patě, poctivě udělá anamnézu a s pacientem probere všechny potíže a léčbu, nic nezanedbá. Jsem vždy nadmíru spokojená a upřímně tuto ordinaci všem doporučuji.

K panu doktorovi jsem přestoupila nedávno a jsem s ním velmi spokojená. Profesionální přístup k pacientům, který mi v mé léčbě velmi pomohl. Má pěkné přehledné internetové stránky, kde vždy najdu, co potřebuji. Doporučuji všem

Nikdy víc,je vrchol co předvádí,odborně léčí pouze Paralenem a Tantum Verde a když je potřeba nějaký doklad ,chce nehorázný peníze se slovy ,,Nejsem žádná sekretářka´´.Nepříjemný,otrávený a znuděný,dává najevo že ho pacienti vyloženě obtěžují.

Hodný a příjemný pan doktor, který dokáže s pacientem prodiskutovat problém a vysvětlit průběh léčby, případně doporučit odborníka v okolí. Velmi sympatický pan doktor i sestřička, mohu vřele doporučit.