Poliklinika Skuteč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 4 Více

Pracovně lékařské prohlídky

Preventivní prohlídky

Vstupní lékařské prohlídky +1 Více

Vyšetření crp

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

V naší ordinaci poskytujeme komplexní léčebně preventivní péči v rámci oboru všeobecné praktické lékařství, více na http://www.jakubseidl.cz/. Jsme...

• bolení v krku
  • obezita
  • hypercholesterolémie

Pracovně lékařské prohlídky

Preventivní prohlídky

Vstupní lékařské prohlídky

Vyšetření crp

Poliklinika Skuteč

Je škoda,že někteří pacienti hodnotí velice povrchně,aniž by byli schopni rozeznat kvalitu lékaře.Pan doktor je sice mladý,ale má hluboké znalosti ,perfektně vybavenou ordinaci a snahu domluvit se a pomoci i těm, s nimiž komunikace není jednoduchá. Jsem též jeho pacientkou a rozhodně zůstanu i nadále. MUDr.Milena Mejzlíková

Pan doktor i sestřička jsou velmi milí a ochotní, vždy jsem se setkala s přívětivým jednáním. Narozdíl od jiných lékařů, co jsem měla možnost poznat (a že jich není málo, pracuji v nemocnici), tak tento pacienty skutečně podrobně vyšetří od hlavy k patě, poctivě udělá anamnézu a s pacientem probere všechny potíže a léčbu, nic nezanedbá. Jsem vždy nadmíru spokojená a upřímně tuto ordinaci všem doporučuji.

K panu doktorovi jsem přestoupila nedávno a jsem s ním velmi spokojená. Profesionální přístup k pacientům, který mi v mé léčbě velmi pomohl. Má pěkné přehledné internetové stránky, kde vždy najdu, co potřebuji. Doporučuji všem

Nikdy víc,je vrchol co předvádí,odborně léčí pouze Paralenem a Tantum Verde a když je potřeba nějaký doklad ,chce nehorázný peníze se slovy ,,Nejsem žádná sekretářka´´.Nepříjemný,otrávený a znuděný,dává najevo že ho pacienti vyloženě obtěžují.

Hodný a příjemný pan doktor, který dokáže s pacientem prodiskutovat problém a vysvětlit průběh léčby, případně doporučit odborníka v okolí. Velmi sympatický pan doktor i sestřička, mohu vřele doporučit.

• bolení v krku
  • obezita