Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Benešov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Umístění: jiné místo Jiný

Příjemný,vtipný,lidský,odborník na svém místě,velká pochvala i sestřičce.
Velké díky za vyšetření a podle mně i přesnou trefu mé diagnozy.Po obstřiku mě přestala bolet noha a trvá to dosud.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Od jara 2019 mě posílali lékaři na různá vyšetření, vypadalo to, že si vymýšlím bolest. Po RTG obou rukou mi doporučili OBSTŘIK PALCŮ, který musí udělat ortoped. Tak jsem se objednala k dr. Nabimu. Prohlédl RTG, nasadil léčbu a napsal rehabilitaci. Hned věděl, oč se jedná. Žádný obstřik, který by působil jen krátce. Moc mu děkuji a věřím, že se sice artrosa nevyléčí, ale zmírní do snesitelnosti. Přeji mu hodně spokojených pacientů


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Bolest zad

Byl jsem u pana doktora zatím jen jednou a musím říct, že byl velmi milý a ochotný. Vyslechl si mě, prohlédl mě, udělal rentgen a doporučil léčbu. Velmi dobrý přístup. Měl jsem z návštěvy dobrý pocit. Je to co říct, protože moje obtíže se zády jsou nárazové a často, když někam přijdu, tak doktoři nechápu, co tam dělám, když mě zrovna v tu chvíli něco nebolí, protože už to přešlo. Doporučuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace bolesti kloubů

Pan doktor Nabi si mě získal už při mé první návštěvě v ortopedické ambulanci v Palas Atheně. Oceňuji zejména jeho odbornost, laskavý přístup a smysl pro humor.


H
Ověřeny pacient

je velice vlídný a ve svém oboru se opravdu vyzná. chodím k němu do Palas Athéna v Praze. dnes mě dojal slovy, že o sebe musím víc pečovat, protože když je nemocná maminka, je nemocná celá rodina.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor Nabi je perfektní a velice ochotný lékař. Benešovská ortopedie má SKVĚLÉHO LÉKAŘE. Langrová - vděčná pacientka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti