Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Po šesti týdnech čekání jsem se k panu lékaři konečně dostala s velkými bolestmi a otoky kolen, které již znemožňovaly normální pohyb. Po velice zběžném vyšetření, které se vším všudy trvalo tak čtyři minuty, mi bylo řečeno, že mám jen poškozené chrupavky, ať sportuji a byla mi předepsána kloubní výživa. Jelikož jsem raději chtěla vědět názor ještě jiného odborníka, našla jsem si lékaře ještě jinde. Po rentgenech a krevních testech (které pan doktor Nabi pravděpodobně nepovažoval ze důležité), se prokázala lymeská borelióza. Kdybych tedy poslechla pana doktora Nabiho, opravdový problém by se ještě dlouho neřešil.

Příjemný,vtipný,lidský,odborník na svém místě,velká pochvala i sestřičce.
Velké díky za vyšetření a podle mně i přesnou trefu mé diagnozy.Po obstřiku mě přestala bolet noha a trvá to dosud.

Umístění: Ordinace

Od jara 2019 mě posílali lékaři na různá vyšetření, vypadalo to, že si vymýšlím bolest. Po RTG obou rukou mi doporučili OBSTŘIK PALCŮ, který musí udělat ortoped. Tak jsem se objednala k dr. Nabimu. Prohlédl RTG, nasadil léčbu a napsal rehabilitaci. Hned věděl, oč se jedná. Žádný obstřik, který by působil jen krátce. Moc mu děkuji a věřím, že se sice artrosa nevyléčí, ale zmírní do snesitelnosti. Přeji mu hodně spokojených pacientů

Umístění: Ordinace Bolest zad

Byl jsem u pana doktora zatím jen jednou a musím říct, že byl velmi milý a ochotný. Vyslechl si mě, prohlédl mě, udělal rentgen a doporučil léčbu. Velmi dobrý přístup. Měl jsem z návštěvy dobrý pocit. Je to co říct, protože moje obtíže se zády jsou nárazové a často, když někam přijdu, tak doktoři nechápu, co tam dělám, když mě zrovna v tu chvíli něco nebolí, protože už to přešlo. Doporučuji.

Umístění: Ordinace bolesti kloubů

Pan doktor Nabi si mě získal už při mé první návštěvě v ortopedické ambulanci v Palas Atheně. Oceňuji zejména jeho odbornost, laskavý přístup a smysl pro humor.

je velice vlídný a ve svém oboru se opravdu vyzná. chodím k němu do Palas Athéna v Praze. dnes mě dojal slovy, že o sebe musím víc pečovat, protože když je nemocná maminka, je nemocná celá rodina.

Pan doktor Nabi je perfektní a velice ochotný lékař. Benešovská ortopedie má SKVĚLÉHO LÉKAŘE. Langrová - vděčná pacientka