Benešov

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace

Od jara 2019 mě posílali lékaři na různá vyšetření, vypadalo to, že si vymýšlím bolest. Po RTG obou rukou mi doporučili OBSTŘIK PALCŮ, který musí udělat ortoped. Tak jsem se objednala k dr. Nabimu. Prohlédl RTG, nasadil léčbu a napsal rehabilitaci. Hned věděl, oč se jedná. Žádný obstřik, který by působil jen krátce. Moc mu děkuji a věřím, že se sice artrosa nevyléčí, ale zmírní do snesitelnosti. Přeji mu hodně spokojených pacientů

Umístění: Ordinace Bolest zad

Byl jsem u pana doktora zatím jen jednou a musím říct, že byl velmi milý a ochotný. Vyslechl si mě, prohlédl mě, udělal rentgen a doporučil léčbu. Velmi dobrý přístup. Měl jsem z návštěvy dobrý pocit. Je to co říct, protože moje obtíže se zády jsou nárazové a často, když někam přijdu, tak doktoři nechápu, co tam dělám, když mě zrovna v tu chvíli něco nebolí, protože už to přešlo. Doporučuji.

Umístění: Ordinace bolesti kloubů

Pan doktor Nabi si mě získal už při mé první návštěvě v ortopedické ambulanci v Palas Atheně. Oceňuji zejména jeho odbornost, laskavý přístup a smysl pro humor.

je velice vlídný a ve svém oboru se opravdu vyzná. chodím k němu do Palas Athéna v Praze. dnes mě dojal slovy, že o sebe musím víc pečovat, protože když je nemocná maminka, je nemocná celá rodina.

Pan doktor Nabi je perfektní a velice ochotný lékař. Benešovská ortopedie má SKVĚLÉHO LÉKAŘE. Langrová - vděčná pacientka