Mlýnská 3, Ostrava

Odborný lékař endokrinologie
Masarykovo nám. 20, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

K panu doktorovi chodím již mnoho let a jsem naprosto spokojená. Vždy vše vyšetří a seznámí s výsledky. I sestřička je příjemná a hodná.

Umístění: Odborný lékař endokrinologie Jiný

Pan doktor mi nic nevysvětlil,jen mě vystrasil,že je operace nutná hned. Pak byl covid, takže už problém nebyl, takže 2 roky nevadilo. Několikrát mi vysadil i přes námitky léky, v jednom případě mi je odmítl bez návštěvy napsat (byla sobota). Stav se mi pokaždé dosti zhoršil. Co jsem si nepřečetl,tak nevím. Po první návštěvě se zdál sympatický,teď k němu nemám absolutně žádnou důvěru.

K panu doktorovi chodím již tři roky a sono mi udělal akorát při vstupní prohlídce. Nyní jsem v druhém měsíci těhotenství a sestra mi sdělila, že mne objedná až za tři měsíce z kapacitních důvodů i přesto, že jsem jí sdělila údaje o svém těhotenstvím a problémy se štítnou žlázou (jsem po operaci štítnice). Případné problémy budeme řešit po telefonu, sdělila mi sestra. Pan doktor mi řekl, že jakmile otěhotním, ať ihned přijdu. Ale není možné se mu dovolat, podobně ani sestra nebere telefony. Mám sice chodit dvakrát do roka, ale sestra mne "z kapacitních důvodů" objedná jednou za rok, objednací doba je sedm měsíců. UŽ jsem se objednala jinde.

Ž

Tak já zírám co tady všechno čtu,zrovna dneska jsem byla na odběrech,a nechápu o které sestře je tady řeč,dneska a pokaždé jak tam příjdu je tam jedna a ta samá,a odběr mi udělala na výbornou,jehel se bojím,ale dneska to vůbec nebolelo,příští týden jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli se pan doktor za ten půl rok změnil nebo néé,já jsem zatím spokojená:

To, že je pán doktor teplej mi nevadí, ale jeho arogance a nadřazenost je hrůa! Řval po mě, že nikdy bez jeho hormonů neotěhotním...Proto jsem si našla jiného lékaře a jsem spokojená....a otěhotněla jsem bez hormonů.. Dr.Jiři Krkoška mi zachránil život a ditě... Novakova Petra

Y

Hodnotím po první návštěvě: pan doktor zkontroloval výsledky, prohmatal štítnou žlázu, udělal SONO. Ve sdělování diagnozy velice stručný, člověk se musí doptávat, ale oproti mé předchozí zkušenosti s lékařem, který se ani neobtěžoval zvednout od stolu oči směrem ke mně, je to příjemná změna. Dozvěděla jsem se, co jsem potřebovala, ačkoli nejsem příliš asertivní typ, a dozvěděla jsem se toho více, než za celých 15 let, co se svou diagnozou na endokrinologii docházím. Co mi trochu vadí, je možná až přílišná přátelskost pana doktora a snaha o rozhovor na téma zcela "mimo mísu". Chápu snahu o otevřenost a možná odlehčení atmosféry, ale čeho je moc, toho je příliš... Sestřička na mě působile vstřícně a mile, neměla jsem problém.

Milý? Snad ano...Ochotný? Také ano... Má hodně pacientů ? Ano, moc, téměř vždy je čekárna plná.Odborník? Doufám, že ano:o) Nicméně chybí mu trocha taktu a slušného jednání s těmi, kteří si přišli pro pomoc...není špatné vysvětlit nemoc, seznámit pacienta s léčbou...?:o)

Nejpříjemnější a pohodová sestra i doktorka.

laboratorni vysledky jsou jedine, co ho zajima, kdyz jsem namitnul, ze v minulosti jsem mel laboratorni vysledky jednou v norme a za tyden zcela mimo normu, prohlasil, ze jsem laboratorne zdravy.
Na subjektivni pocity se nepta, chtel jsem ho informovat o tom, ze muj stav mi brani ve vykonu povolani, o ktere nechci prijit, zcela bez odezvy a odvedl rec jinam.
Ptal jsem se tedy, na koho se obratit, odpovedel, ze nikdo na nic neprijde a ze si mam poridit Geriavit nebo Q10.

Tak si nejsem jistá. Byla jsem včera poprvé, jediné co mi řekl: "půjdete pod kudlu, ale teď ještě ne". Takže nevím, co mám odpovědět, až se mě někdo zeptá, co mi vlastně je. Nic jiného mi pan doktor vlastně neřekl.