nám. T. G. Masaryka 35, Golčův Jeníkov
Praktický lékař pro dospělé

Nejenom balzám na tělo, ale i na duši, vždy zaručeně 100% po všech stránkách.

zodpovědný,příjemný,ochotný, vzdělaný

This doctor is very professional and kind, I am foreigner and I live near to this town, unlike most of the doctors in Časlav or Pardubice this doctor has no problem in communicating and explaining in English language, Thanks very much to this doctor and I recommend to others

Pan doktor je nejlepší, jenom se moc nemazlí se simulantama.

Pan doktor je požehnáním pro toto malé městečko, je velice laskavý, vstřícný a pečlivý, vše podrobně vysvětlí, je opravdový profesionál, nepodcení sebemenší maličkost, je skutečný odborník, velmi inteligentní a zkušený, přesto ze sebe nedělá Pána Boha a při sebemenších pochybnostech okamžitě odesílá na další odborná pracoviště. Je opravdu skvělý! Jeho lidský přístup spolu s profesionalitou z něho dělá špičkového lékaře, ke kterému je radost chodit a s důvěrou se na něho obracíme! Děkujeme!!

dobrej

Mladý ale dost zkušený.Doktor co dokáže pomoci a vysvětlí vše.A hlavně má příjemnou a ochotnou sestřičku.

Velmi mi pomohl. Jsem s nim nad míru spokojená.

Velice příjemný přístup. Vždy mě informoval co a proč mi předepisuje.

Člověk na svém místě! Pan doktor mě přesvědčil, že umí velmi citlivě a profesionálně přistupovat i k velmi delikátním problémům, čehož si nesmírně vážím. Jsem velmi ráda, že jsem v jeho péči!