Ivona Hájková, psychiatr Litoměřice

MUDr. Ivona Hájková

Uložit

Psychiatr Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Fügnerova 1, Litoměřice
Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Pani Dr. je zrejme velmi labilni osoba, coz dokazuji i nize uvedena kontroverzni hodnoceni. Dochazela jsem k ni po dobu nekolika let a pokud jsem nemela zadny problem, vystavila recept a vse bylo v poradku. Nicmene velmi neochotne, nelibe az agresivne reaguje, pokud clovek problem ma. Rozhodne od ni nelze ocekavat empatii a ochotu pomoci. Je velmi smutne az desive, ze clovek tohoto tipu vykonava praci psychiatra. Zrejme tato dama hresi na svoji nenahraditelnost v Litomericich, tedy alespon mne neni znamo, ze by zde byl jiny psychiatr. Rozhodne nedoporucuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená, mohu vřele doporučit


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka Hájková není žena svém místě. Jdete k ní s tím, že Vám pomůže, vyslechne, uklidní a ona se jen zeptá jak Vám je a co jste vařila. Nedokáže Vám skutečně pomoci. Nepochválí Vás, jen se diví, když řeknete něco, co se jí nelíbí. Jediné co si od ní odnesete je recept na léky. O nějaké psychoterapii u ní nemúže být ani řeči. Nedokáže s Vámi promluvit co Vás baví, kde by jste se nejradějí odreagovala. Když jí řeknete, že jste si pořídili zvířátko /které milujete a ono Vám tu lásku vrací/, tak se zděsí a řekne " Ve vašem stavu?" Není normální, že Vám v postatě vynadá za to, že se snažíte se nějak psychicky rozptýlit, strat se o někoho, kdo Vás má rád. Vždyť přece i tato terapie pomáhá..Mám z paní doktorky velmi špatný pocit!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Nedoporučuji tuto lékařku zvláště lidem co jsou přecitlivělý a hned je něco rozhodí.Já sama jsem k ní chodila rok a půl a nejméně pětkrát jsem od ní odešlas pláčem a jěště víc vynervovaná,než jsem tam přišla!Navíc tam jen přídete,ona se zeptá:Jak Vám je?A když řeknete,že mizerně,tak se strašně diví,a řekne proč jako?,že jako asi nemate duvod.A člověk z toho má pocit,že co si to vlastně dovoluje říkat pravdu,má přece říct,je mi dobře a ona napíše jen ten svůj recept a vy můžete jít.Opravdu Vám lidi říkám,tato žena z Vás udělá ještě většího blázna,než vůbec třeba jste.Doktor by měl uklidnovat a zvlášt psychiatr,a ona dělá pravý opak!!Na její místo by stačila zkušená písařka,ona totiž umí ze své práce psát pouze a jen ty recepty!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


nejlepší psychyatr v republice


je to nejlepúsi psychiatr ktereho znam


Ověřeny pacient

Jsem spokojená je to už můj třetí lékař a už tu zůstanu,rozumí mým problémům a umí poradit


J

K této paní doktorce jsem chodila několik let, nyní jsem se odstěhovala na Moravu a musela vyhledat jiného psychiatra. Paní doktorka Hájková je super, citlivá, vše vysvětlí, dovede se vcítit a zná duše nemocných lidí. Je nejlepší, velmi dobrá a všem ji vřele doporučuji. Nyní chodím v Olomouci k jiné lékařce a nějak si nemohu zvyknout, škoda, že nemohu jezdit do Litoměřic k MUDr. Hájkové.


mna by zaujmalo kolko ma rokov???


výborná paní doktorka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti