MUDr.

Ivona Hájková

Psychiatr

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • E

  S paní doktorkou jsem velice spokojená, mohu vřele doporučit

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Marie Štětinová
  Marie Štětinová
  Psychiatr, Pediatr
  Litoměřice

  Jan Drahozal
  Jan Drahozal
  Ortoped, Psychiatr
  Litoměřice

  Irena Pišvejcová
  Irena Pišvejcová
  Psychiatr
  Litoměřice

  Šárka Bínová
  Šárka Bínová
  Dětský psycholog, Psychiatr
  Vodárenská 3827, Mělník
  S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Skvělý přístup, ochota. Je vždy usměvavá a milá. Vše vždy podrobně vysvětlí. Více

  Robert Kačeňák
  Robert Kačeňák
  Psychoterapeut, Psychiatr
  Řeznická 20, Praha
  Dobry den, pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli… Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  3.5

  Obecné skóre
  12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • P

   Pani Dr. je zrejme velmi labilni osoba, coz dokazuji i nize uvedena kontroverzni hodnoceni. Dochazela jsem k ni po dobu nekolika let a pokud jsem nemela zadny problem, vystavila recept a vse bylo v poradku. Nicmene velmi neochotne, nelibe az agresivne reaguje, pokud clovek problem ma. Rozhodne od ni nelze ocekavat empatii a ochotu pomoci. Je velmi smutne az desive, ze clovek tohoto tipu vykonava praci psychiatra. Zrejme tato dama hresi na svoji nenahraditelnost v Litomericich, tedy alespon mne neni znamo, ze by zde byl jiny psychiatr. Rozhodne nedoporucuji!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • E

   S paní doktorkou jsem velice spokojená, mohu vřele doporučit

  • P

   Paní doktorka Hájková není žena svém místě. Jdete k ní s tím, že Vám pomůže, vyslechne, uklidní a ona se jen zeptá jak Vám je a co jste vařila. Nedokáže Vám skutečně pomoci. Nepochválí Vás, jen se diví, když řeknete něco, co se jí nelíbí. Jediné co si od ní odnesete je recept na léky. O nějaké psychoterapii u ní nemúže být ani řeči. Nedokáže s Vámi promluvit co Vás baví, kde by jste se nejradějí odreagovala. Když jí řeknete, že jste si pořídili zvířátko /které milujete a ono Vám tu lásku vrací/, tak se zděsí a řekne " Ve vašem stavu?" Není normální, že Vám v postatě vynadá za to, že se snažíte se nějak psychicky rozptýlit, strat se o někoho, kdo Vás má rád. Vždyť přece i tato terapie pomáhá..Mám z paní doktorky velmi špatný pocit!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • N

   Nedoporučuji tuto lékařku zvláště lidem co jsou přecitlivělý a hned je něco rozhodí.Já sama jsem k ní chodila rok a půl a nejméně pětkrát jsem od ní odešlas pláčem a jěště víc vynervovaná,než jsem tam přišla!Navíc tam jen přídete,ona se zeptá:Jak Vám je?A když řeknete,že mizerně,tak se strašně diví,a řekne proč jako?,že jako asi nemate duvod.A člověk z toho má pocit,že co si to vlastně dovoluje říkat pravdu,má přece říct,je mi dobře a ona napíše jen ten svůj recept a vy můžete jít.Opravdu Vám lidi říkám,tato žena z Vás udělá ještě většího blázna,než vůbec třeba jste.Doktor by měl uklidnovat a zvlášt psychiatr,a ona dělá pravý opak!!Na její místo by stačila zkušená písařka,ona totiž umí ze své práce psát pouze a jen ty recepty!!!!!!!!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • nejlepší psychyatr v republice

  • je to nejlepúsi psychiatr ktereho znam

  • Jsem spokojená je to už můj třetí lékař a už tu zůstanu,rozumí mým problémům a umí poradit

  • J

   K této paní doktorce jsem chodila několik let, nyní jsem se odstěhovala na Moravu a musela vyhledat jiného psychiatra. Paní doktorka Hájková je super, citlivá, vše vysvětlí, dovede se vcítit a zná duše nemocných lidí. Je nejlepší, velmi dobrá a všem ji vřele doporučuji. Nyní chodím v Olomouci k jiné lékařce a nějak si nemohu zvyknout, škoda, že nemohu jezdit do Litoměřic k MUDr. Hájkové.

  • mna by zaujmalo kolko ma rokov???

  • výborná paní doktorka