Adresa

Ord. lékaře specialisty - psychiatrie
Fügnerova 1, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Pani Dr. je zrejme velmi labilni osoba, coz dokazuji i nize uvedena kontroverzni hodnoceni. Dochazela jsem k ni po dobu nekolika let a pokud jsem nemela zadny problem, vystavila recept a vse bylo v poradku. Nicmene velmi neochotne, nelibe az agresivne reaguje, pokud clovek problem ma. Rozhodne od ni nelze ocekavat empatii a ochotu pomoci. Je velmi smutne az desive, ze clovek tohoto tipu vykonava praci psychiatra. Zrejme tato dama hresi na svoji nenahraditelnost v Litomericich, tedy alespon mne neni znamo, ze by zde byl jiny psychiatr. Rozhodne nedoporucuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velice spokojená, mohu vřele doporučit

P
Ověřený profil

Paní doktorka Hájková není žena svém místě. Jdete k ní s tím, že Vám pomůže, vyslechne, uklidní a ona se jen zeptá jak Vám je a co jste vařila. Nedokáže Vám skutečně pomoci. Nepochválí Vás, jen se diví, když řeknete něco, co se jí nelíbí. Jediné co si od ní odnesete je recept na léky. O nějaké psychoterapii u ní nemúže být ani řeči. Nedokáže s Vámi promluvit co Vás baví, kde by jste se nejradějí odreagovala. Když jí řeknete, že jste si pořídili zvířátko /které milujete a ono Vám tu lásku vrací/, tak se zděsí a řekne " Ve vašem stavu?" Není normální, že Vám v postatě vynadá za to, že se snažíte se nějak psychicky rozptýlit, strat se o někoho, kdo Vás má rád. Vždyť přece i tato terapie pomáhá..Mám z paní doktorky velmi špatný pocit!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Nedoporučuji tuto lékařku zvláště lidem co jsou přecitlivělý a hned je něco rozhodí.Já sama jsem k ní chodila rok a půl a nejméně pětkrát jsem od ní odešlas pláčem a jěště víc vynervovaná,než jsem tam přišla!Navíc tam jen přídete,ona se zeptá:Jak Vám je?A když řeknete,že mizerně,tak se strašně diví,a řekne proč jako?,že jako asi nemate duvod.A člověk z toho má pocit,že co si to vlastně dovoluje říkat pravdu,má přece říct,je mi dobře a ona napíše jen ten svůj recept a vy můžete jít.Opravdu Vám lidi říkám,tato žena z Vás udělá ještě většího blázna,než vůbec třeba jste.Doktor by měl uklidnovat a zvlášt psychiatr,a ona dělá pravý opak!!Na její místo by stačila zkušená písařka,ona totiž umí ze své práce psát pouze a jen ty recepty!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


nejlepší psychyatr v republice


je to nejlepúsi psychiatr ktereho znam


Ověřený profil

Jsem spokojená je to už můj třetí lékař a už tu zůstanu,rozumí mým problémům a umí poradit


J

K této paní doktorce jsem chodila několik let, nyní jsem se odstěhovala na Moravu a musela vyhledat jiného psychiatra. Paní doktorka Hájková je super, citlivá, vše vysvětlí, dovede se vcítit a zná duše nemocných lidí. Je nejlepší, velmi dobrá a všem ji vřele doporučuji. Nyní chodím v Olomouci k jiné lékařce a nějak si nemohu zvyknout, škoda, že nemohu jezdit do Litoměřic k MUDr. Hájkové.


mna by zaujmalo kolko ma rokov???


výborná paní doktorka


Došlo k chybě, zkuste to znovu