Ivo Vaněček, ortoped Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Butovická 365, Studénka
Odborný lékař ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo bolest kolenou

Stěžovala jsem si na bolest v kolenou, která trvala již dva týdny. Pan doktor mi řekl, ať si dám dva týdny pauzu a pokud mě to bude bolet i poté, ať mě dětská lékařka pošle někam na rentgen. Na dotaz na kloubní výživu odpověděl "Nevím, zeptejte se v lékárně."
Z návštěvy jsem byla zklamaná.

Pan doktor se mnou při každé návštěvě jednal velmi arogantně, pokud na mne tedy vůbec promluvil. Byla jsem u něj s dcerou na vyšetření kyčlí, po stanovení diagnózy ji bez jediného slova vysvětlení navlékl Pavlíkovy třmeny a vrátil mi dítě, opět bez jakéhokoliv vysvětlení. Když jsem panu doktorovi při další návštěvě oznámila, že budeme chodit k jinému ortopedovi, tak na mě dokonce křičel a snažil se mě zastrašit tím, že když přejdeme jinam a dám na rady jiného odborníka, tak moje dcera bude mít následky.
Ať je třeba pan doktor zkušený odborník, ale jeho chování k pacientům a jejich zákonným zástupcům je přinejmenším nevhodné a neslušné.

MUDr. Ivo Vaněček

Nechci být neslušný, ale rád bych znal sociální zázemí a psychický stav dané matky.

Nechtěl bych hodnotit odborné schopnosti pana doktora Vaněčka, ale jsem velmi zklamná jeho osobním přístupem k pacientů. A bohužel opakovaně.
Před několika lety jsm navštivila pana doktora s dcerou a za celé vyšetření s námi pan doktor nepromluvil jediné slovo - komunikovala s námi pouze sestřička, při vyšetření ona říkala dceři co má udělat (sednou, zvednou nohu atd.), po vyšetření nás opět sestra poslala do čekárny a přinesla nám zprávu o vyšetření???
Druhá zkušenost byla taková, že k vyšetření k MUDr. Vaněčkovi byla svým obvodním odeslána moje 70-letá maminka, jeden týden měl pan doktor dovolenou, v kartotéce jí řekli, že má přijít další týden. Když tak učinila a navštívila ambulanci, pan doktor byl velice nepříjemný, nechal jí čekat, než ošetřil všechny podle něj objednané pacienty a v ordinaci pak na ni byl velice neomalený, neustále slovně "zhazoval" a narážen rozhodnutí obvodního lékaře, který si dovolil poslat maminku "již" po dvou měsících velkých bolestí kolene na vyšetření k ortopedovi.
Poté co maminka hrubé chování nezvládla, začal ji lékař chlácholit, že on se nezlobí na ni, ale na jejího obvodního lékaře (takže si nejspíše své chování uvědomil - ale pozdě). To, že jednání lékaře nepochopila špatně moje maminka dokládá to, že sestřička moji brečící maminku chlácholila, že si to tak nesmí brát, že pan doktor toho má moc a sám má nějaké zdravotní potíže. To ho ale neomlouvá - je tam pro lidi a pokud ordinuje, jeho osobní problémy bohužel nikoho nezajímají.
Takže končím konstatování své maminka - tohle jsem opravdu ještě za 70 let svého života nezažila.

Hodnocení změněno moderátorem na neutrální.

Chodila jsem k panu doktoru Vaněčkovi s dcerou do Bílovce na kyčle. Byl vždy vstřícý a ochotný vše vysvětlit, vyslechl si můj názor a připomínky a byl ochoten léčbu kyčlí upravit podle našich potřeb.
Pravda je, že v jeho ordinaci jsme s ostatními maminkami vždy dlouze čekali. Myslím, že by mohl ordinační hodiny prodloužit.

Velmi dobrý doktor - vysvětlí, co je potřeba, je rychlý což je potřeba, neboť má velmi mnoho pacientů. Pacienta vždy důkladně vyšetří.

je nejlepsi

Pane doktore Vaněčku, chtěla bych Vám ještě po letech poděkovat za operaci našeho
syna Jirky. Měl nehezky polámaný loket.Dnes už je skoro dospělý a kromě jizev, je
naprosto v pořádku, absolutně bez omezení hybnosti. Ještě jednou velké DĚKUJI!!

spolehlivý,odborník,vřele doporučuji

velmi slabý
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Navštívil jsem pana doktora 2x. Čekal jsem vždy v ordinaci velmi dlouho a protože mám problémy se srdcem, mohl mne vzít dříve.
Ale jinak mi pomohl.