Ivo Vaněček, ortoped Nový Jičín

MUDr. Ivo Vaněček

Uložit

Ortoped Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Wolkerova 3, Nový Jičín
Ortopedická ambulance + rázové vlny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Butovická 365, Studénka
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo bolest kolenou

Stěžovala jsem si na bolest v kolenou, která trvala již dva týdny. Pan doktor mi řekl, ať si dám dva týdny pauzu a pokud mě to bude bolet i poté, ať mě dětská lékařka pošle někam na rentgen. Na dotaz na kloubní výživu odpověděl "Nevím, zeptejte se v lékárně."
Z návštěvy jsem byla zklamaná.


I
Ověřeny pacient

Pan doktor se mnou při každé návštěvě jednal velmi arogantně, pokud na mne tedy vůbec promluvil. Byla jsem u něj s dcerou na vyšetření kyčlí, po stanovení diagnózy ji bez jediného slova vysvětlení navlékl Pavlíkovy třmeny a vrátil mi dítě, opět bez jakéhokoliv vysvětlení. Když jsem panu doktorovi při další návštěvě oznámila, že budeme chodit k jinému ortopedovi, tak na mě dokonce křičel a snažil se mě zastrašit tím, že když přejdeme jinam a dám na rady jiného odborníka, tak moje dcera bude mít následky.
Ať je třeba pan doktor zkušený odborník, ale jeho chování k pacientům a jejich zákonným zástupcům je přinejmenším nevhodné a neslušné.

MUDr. Ivo Vaněček

Nechci být neslušný, ale rád bych znal sociální zázemí a psychický stav dané matky.


Ověřeny pacient

Nechtěl bych hodnotit odborné schopnosti pana doktora Vaněčka, ale jsem velmi zklamná jeho osobním přístupem k pacientů. A bohužel opakovaně.
Před několika lety jsm navštivila pana doktora s dcerou a za celé vyšetření s námi pan doktor nepromluvil jediné slovo - komunikovala s námi pouze sestřička, při vyšetření ona říkala dceři co má udělat (sednou, zvednou nohu atd.), po vyšetření nás opět sestra poslala do čekárny a přinesla nám zprávu o vyšetření???
Druhá zkušenost byla taková, že k vyšetření k MUDr. Vaněčkovi byla svým obvodním odeslána moje 70-letá maminka, jeden týden měl pan doktor dovolenou, v kartotéce jí řekli, že má přijít další týden. Když tak učinila a navštívila ambulanci, pan doktor byl velice nepříjemný, nechal jí čekat, než ošetřil všechny podle něj objednané pacienty a v ordinaci pak na ni byl velice neomalený, neustále slovně "zhazoval" a narážen rozhodnutí obvodního lékaře, který si dovolil poslat maminku "již" po dvou měsících velkých bolestí kolene na vyšetření k ortopedovi.
Poté co maminka hrubé chování nezvládla, začal ji lékař chlácholit, že on se nezlobí na ni, ale na jejího obvodního lékaře (takže si nejspíše své chování uvědomil - ale pozdě). To, že jednání lékaře nepochopila špatně moje maminka dokládá to, že sestřička moji brečící maminku chlácholila, že si to tak nesmí brát, že pan doktor toho má moc a sám má nějaké zdravotní potíže. To ho ale neomlouvá - je tam pro lidi a pokud ordinuje, jeho osobní problémy bohužel nikoho nezajímají.
Takže končím konstatování své maminka - tohle jsem opravdu ještě za 70 let svého života nezažila.

Hodnocení změněno moderátorem na neutrální.


Chodila jsem k panu doktoru Vaněčkovi s dcerou do Bílovce na kyčle. Byl vždy vstřícý a ochotný vše vysvětlit, vyslechl si můj názor a připomínky a byl ochoten léčbu kyčlí upravit podle našich potřeb.
Pravda je, že v jeho ordinaci jsme s ostatními maminkami vždy dlouze čekali. Myslím, že by mohl ordinační hodiny prodloužit.


Velmi dobrý doktor - vysvětlí, co je potřeba, je rychlý což je potřeba, neboť má velmi mnoho pacientů. Pacienta vždy důkladně vyšetří.


je nejlepsi


M

Pane doktore Vaněčku, chtěla bych Vám ještě po letech poděkovat za operaci našeho
syna Jirky. Měl nehezky polámaný loket.Dnes už je skoro dospělý a kromě jizev, je
naprosto v pořádku, absolutně bez omezení hybnosti. Ještě jednou velké DĚKUJI!!


J

spolehlivý,odborník,vřele doporučuji


Z

velmi slabý
```
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
```


P

Navštívil jsem pana doktora 2x. Čekal jsem vždy v ordinaci velmi dlouho a protože mám problémy se srdcem, mohl mne vzít dříve.
Ale jinak mi pomohl.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti