Ivo Sýkora, psycholog Ostrava

Mgr. Ivo Sýkora

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Slávky Budínové 841/8, Ostrava
Ambulance klinické psychologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Názory

G
Umístění: Ambulance klinické psychologie Panické a úzkostné stavy

Chodila jsem k panu Sýkorovi před lety. Průběh celé terapie mi bohužel nevyhovoval a nemám pocit, že jsem se díky ní někam posunula. Při poslední návštěvě jsem byla na rozsypani a odcházela jsem s pocitem, že si o mě myslí své... což by se u psychologa nemělo stát.

Pamatuju si ještě, jak jsem k Panu Psychologovi chodil před 12 lety s diagnozou panické poruchy, opravdu velmi velmi mi pomohl, a rád na něj vzpomínám

Přidávám další velmi dobré, to nejlepší hodnocení . Mgr. Sýkora je opravdu, dovolil bych si říci, super psycholog. Je to samozřejmě subjektivní názor, ale pokud má někdo zájem a hlavně se chce dostat ze svých problémů, pak tento psycholog je ten, který vám určitě pomůže najít tu správnou cestu. Ano, někdy je to hodně "bolestivé", náročné a také časově zdlouhavé, ale ten dobrý konec stojí určitě za to. Já jsem díky panu magistrovi našel novou a lepší cestu životem a mohu ho všem doporučit.

Vynikající, mohu jen doporučit.

I když terapie bývá někdy těžká a bolestivá, protože alespoň pro mě není jednoduché přiznat si své chyby. Myslím si, že je důležité vydržet a nevzdávat to, i když tato možnost se jeví jako nejjednodušší. Pro mě osobně je pan magistr nejlepší psycholog, kterého jsem měla možnost poznat a určitě bych neměnila.