Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Slávky Budínové 841/8, Ostrava
Ambulance klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance klinické psychologie Panické a úzkostné stavy

Chodila jsem k panu Sýkorovi před lety. Průběh celé terapie mi bohužel nevyhovoval a nemám pocit, že jsem se díky ní někam posunula. Při poslední návštěvě jsem byla na rozsypani a odcházela jsem s pocitem, že si o mě myslí své... což by se u psychologa nemělo stát.

M
Ověřeny pacient

Pamatuju si ještě, jak jsem k Panu Psychologovi chodil před 12 lety s diagnozou panické poruchy, opravdu velmi velmi mi pomohl, a rád na něj vzpomínám

P
Ověřeny pacient

Přidávám další velmi dobré, to nejlepší hodnocení . Mgr. Sýkora je opravdu, dovolil bych si říci, super psycholog. Je to samozřejmě subjektivní názor, ale pokud má někdo zájem a hlavně se chce dostat ze svých problémů, pak tento psycholog je ten, který vám určitě pomůže najít tu správnou cestu. Ano, někdy je to hodně "bolestivé", náročné a také časově zdlouhavé, ale ten dobrý konec stojí určitě za to. Já jsem díky panu magistrovi našel novou a lepší cestu životem a mohu ho všem doporučit.

H
Ověřeny pacient

Vynikající, mohu jen doporučit.

Ověřeny pacient

I když terapie bývá někdy těžká a bolestivá, protože alespoň pro mě není jednoduché přiznat si své chyby. Myslím si, že je důležité vydržet a nevzdávat to, i když tato možnost se jeví jako nejjednodušší. Pro mě osobně je pan magistr nejlepší psycholog, kterého jsem měla možnost poznat a určitě bych neměnila.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti