MUDr.

Ivo Srnský

Chirurg

Kontaktní informace

• D

Můžu jen doporučit :-) Strašně příjemná sestřička. a pan doktor je taky příjemný a jde vidět že ví o čem mluví.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• D

• B

Pana doktora mohu jen doporucit,je to skvelej chirurg,nyni jsem po operaci kterou delal ,a zvladl ji skvele,na prevaze tady mi rekl jiny chirurg ze budu skoro bez jizev,pak doktor je spolehlivej,vse ochotne vyvsetly,usmevavej,a je to druha operace od nej a jsem spokojena,proto nechapu negaticni nazor,vzhledem k tomu ze ja jsem po 2chirugickych zakrocich od nej a ziskal si moji plnou duveru,za sebe mohu jen doprucit..

• M

Chci tímto ještě jednou poděkovat panu doktorovi za jeho odborný a lidský přístup. Jsem starší člověk, hodně již pamatuji, ale takovýchto lékařů opravdu není mnoho. Svým profesionálním přístupem a trpělivostí se mnou, odhalil příčinu mých zdravotních potíží, i když v jiné nemocnici přikládali mé problémy již k mému věku. Ještě jednou děkuji.

• K

Tak tento lékař mně svou neodborností způsobil několika násobně delší léčení a strasti než by při mém zranění bylo potřeba! Jeho pochybení pak museli napravovat další lékaři - chirurgové, kteří když viděli následky jeho postupu a četli zprávy, jen nevěřícně kroutili hlavou. Chování tohoto lékaře není nijak mimo meze, ale co se odbornosti týká je velmi slabá, takže v žádném případě nedoporučuji.