MUDr.

Ivo Srnský

Kontaktní informace

• D

Můžu jen doporučit :-) Strašně příjemná sestřička. a pan doktor je taky příjemný a jde vidět že ví o čem mluví.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Simona Zunová
    Simona Zunová
    Denisovo nábřeží 4, Plzeň
    Příjemná lékařka, která dělá práci, jak bych očekával. Nabídla alternativní příjemnější léčbu. Mohu doporučit. Více

Daniel Hrušák
    Daniel Hrušák
    Pařížská 2, Plzeň
    Pan doktor je velmi příjemný a rozumný člověk, svojí práci odvádí skvěle, je ochotný a pečlivý. Pokud zákrok nepotřebujete.vždy… Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Petr Sirotek
    Petr Sirotek
    Plastický chirurg
    Unhošťská 2533, Kladno
    9.2. jsem u pana doktora podstoupila plastiku horních i spodních víček. Vybrala jsem si pana doktora Sirotka na… Více

Silvia Tůmová
    Silvia Tůmová
    Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
    Velmi profesionální paní doktorka i sestřička. Obě jsou usměvavé a vše je rychle vyřešeno. Mohu jenom doporučit! Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• D

• B

Pana doktora mohu jen doporucit,je to skvelej chirurg,nyni jsem po operaci kterou delal ,a zvladl ji skvele,na prevaze tady mi rekl jiny chirurg ze budu skoro bez jizev,pak doktor je spolehlivej,vse ochotne vyvsetly,usmevavej,a je to druha operace od nej a jsem spokojena,proto nechapu negaticni nazor,vzhledem k tomu ze ja jsem po 2chirugickych zakrocich od nej a ziskal si moji plnou duveru,za sebe mohu jen doprucit..

• M

Chci tímto ještě jednou poděkovat panu doktorovi za jeho odborný a lidský přístup. Jsem starší člověk, hodně již pamatuji, ale takovýchto lékařů opravdu není mnoho. Svým profesionálním přístupem a trpělivostí se mnou, odhalil příčinu mých zdravotních potíží, i když v jiné nemocnici přikládali mé problémy již k mému věku. Ještě jednou děkuji.

• K

Tak tento lékař mně svou neodborností způsobil několika násobně delší léčení a strasti než by při mém zranění bylo potřeba! Jeho pochybení pak museli napravovat další lékaři - chirurgové, kteří když viděli následky jeho postupu a četli zprávy, jen nevěřícně kroutili hlavou. Chování tohoto lékaře není nijak mimo meze, ale co se odbornosti týká je velmi slabá, takže v žádném případě nedoporučuji.