Ambulance plastické chirurgie
Bulharská 29, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o. Jiný

Pan doktor Menšík je úžasný doktor s vynikajícím přístupem k pacientům. Byla jsem u něj na modelaci prsou a jsem nadšená!!! Naprosto vynikající práce, bez bolestí, prsa prostě krásná !!!! Děkuji :-)

Umístění: BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o. Jiný

Pan doktor Menšík je opravdu kapacita!!! Nemohu si jeho přístup i práci vynachválit. Oproti jiným lékařům Vám neudělá nic, pokud si sám nebude jistý, že to pacientce neuškodí. I jeho péče na oddělení po operaci na 1*! Zlatý doktor!

Umístění: BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o. Estetický zákrok

Pan doktor je člověk na svém místě, perfektní přístup k pacientům, všechno důkladně vysvětlí, ukáže a má zlaté ruce. Více takových lékařů.

Prostě naprostá spokojenost. Perfektní práce špičkový výsledek a hlavně, lidský přístup. Jsem po modelaci prsou a nevěřila jsem, že je možné mít zas hezká pevná prsa!! Doporučuji!!

Pane doktore,zijeme ve Velke Britanii.Delal jste mi plastickou operaci prsou-zmenseni.Jste jednicka.Mam prosbu nedala by se na pracovisti v Olomouci kde jste mne operoval proves operace karpalniho tunelu na prave ruce.Vse si hradim hotove.Zkousela jsem najit tady v U.K doktora Bocu,ale nepovedlo se

Mohu jen doporučit! Některé jizvy po řezech v obličeji nemohu ani sama nalézt! Zlaté ruce!

Pan doktor zachraňoval to, co jiná "kapacita" podcenila. Díky jeho zlatým rukám mohu mezi lidi bez obličejové masky, přičemž nešlo pouze o kosmetickou úpravu, ale o řešení onkologického problému. Mohu jen doporučit!

Dobrý den, u pana doktora jsem byla zatím jen na konzultaci, operace mě teprve čeká, ale už po první návštěvě musím pochválit jeho svědomitý a plně profesionální přístup, neslibuje hory doly, pěkně přímo vás připraví na to, co můžete od plánované plastiky očekávat. Zatím opravdu maximální spokojenost.

Dobrý den pro všechny!!! Já bych chtěla poděkovat panu doktorovi za jeho úžasný přístup při konzultaci a velmi kvalitní práci při zákroku. Byla jsem cca před půl rokem na augmentaci prsou a můžu říct, že tento lékař je na správném místě. Pokud bych šla znovu na tento zákrok nebudu váhat ani vteřinu a oslovím znovu pana doktora Manšíka. Takže pokud některá z vás bude stát před stejným rozhodnutím, jestli využít služeb tohoto lékaře mohu vám jen vřele doporučit. Jitka

K té liposukci Vám můžu říct jen jedno..Měla by jste si o tomto zákroku něco přečít..Protože pokud si představujete, že lékař Vám odsaje většinu Vašeho přebytečného tuku tak to je naprostý omyl..Mohl by to udělat pokud by jemu a Vám nezáleželo na tom, že po operaci Vám pak zbydou jizvy ve formě ďolíků v kůži...Někdy je lepší méňě než více!!