Bulharská 29, Brno
Ambulance plastické chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o. Estetický zákrok

Pan doktor je člověk na svém místě, perfektní přístup k pacientům, všechno důkladně vysvětlí, ukáže a má zlaté ruce. Více takových lékařů.

Prostě naprostá spokojenost. Perfektní práce špičkový výsledek a hlavně, lidský přístup. Jsem po modelaci prsou a nevěřila jsem, že je možné mít zas hezká pevná prsa!! Doporučuji!!

Pane doktore,zijeme ve Velke Britanii.Delal jste mi plastickou operaci prsou-zmenseni.Jste jednicka.Mam prosbu nedala by se na pracovisti v Olomouci kde jste mne operoval proves operace karpalniho tunelu na prave ruce.Vse si hradim hotove.Zkousela jsem najit tady v U.K doktora Bocu,ale nepovedlo se

Mohu jen doporučit! Některé jizvy po řezech v obličeji nemohu ani sama nalézt! Zlaté ruce!

Pan doktor zachraňoval to, co jiná "kapacita" podcenila. Díky jeho zlatým rukám mohu mezi lidi bez obličejové masky, přičemž nešlo pouze o kosmetickou úpravu, ale o řešení onkologického problému. Mohu jen doporučit!

Dobrý den, u pana doktora jsem byla zatím jen na konzultaci, operace mě teprve čeká, ale už po první návštěvě musím pochválit jeho svědomitý a plně profesionální přístup, neslibuje hory doly, pěkně přímo vás připraví na to, co můžete od plánované plastiky očekávat. Zatím opravdu maximální spokojenost.

Dobrý den pro všechny!!! Já bych chtěla poděkovat panu doktorovi za jeho úžasný přístup při konzultaci a velmi kvalitní práci při zákroku. Byla jsem cca před půl rokem na augmentaci prsou a můžu říct, že tento lékař je na správném místě. Pokud bych šla znovu na tento zákrok nebudu váhat ani vteřinu a oslovím znovu pana doktora Manšíka. Takže pokud některá z vás bude stát před stejným rozhodnutím, jestli využít služeb tohoto lékaře mohu vám jen vřele doporučit. Jitka

K té liposukci Vám můžu říct jen jedno..Měla by jste si o tomto zákroku něco přečít..Protože pokud si představujete, že lékař Vám odsaje většinu Vašeho přebytečného tuku tak to je naprostý omyl..Mohl by to udělat pokud by jemu a Vám nezáleželo na tom, že po operaci Vám pak zbydou jizvy ve formě ďolíků v kůži...Někdy je lepší méňě než více!!

Jsem opravdu znechucena tím, jak lživé mohou být informace posudku na kvaltní lékaře.Mám tu čest poznat práci tohoto velice pečlivého a svědomitého lékaře a to nejen k posouzení jeho výsledků u jeho pacientek,ale především sama na sobě - jakožto jeho pacientka.Nebudu a nemusím zde vypisovat obhajobu na někoho,kdo se zde evidentně chtěl zahojit a pošpinit někoho lepšího.. v tomto případě MUDr.Menšíka než je tento sám pisálek.Nedivila bych se ani tomu,kdyby to byl nějaký konkurent v témže oboru,který se bojí,že tento lékař je bez pochyb lepší než kde jaký...slušně řečeno fušer ? nebo snad pisálek beze jména ?
Děkuji Vám pane doktore Menšíku za Vaše pečlivě odvedené operace (a to mnohem náročnější než banální liposukce )Nenechte se znechutit tímto ubohým přístupem,kde si muže každý nenažranec léčit své obžérství na těch,kteří jen mohou umírnit tyto tragické stavy !!
Jen škoda,že takových skromných lékařů Vašich kvalit s Vaším přístupem je tak tak málo.
Protože,nikomu nevnucuji svůj názor a myslím si o anonymech své..nepotřebuji se podepsat na těchto stránkách intrik a zneuctívání dobré podstaty práce.
Tohoto lékaře doporučuji jen těm z Vás,kteří hledáte profesionální přístup nejen k operacím samotným,ale i svědomitému přístupu k pacientovi.

Tento pan doktor je specialista na transplanace kůže, bohužel začal fušovat i do liposukcí a bůhví kam ještě. No výsledek mé liposukce-tragédie (vyhozené peníze a zákrok mi musel znovu udělat jiný doktor). Odsál 100ml z každého boku a nešlo poznat vůbec nic, pan doktor mi tvrdil, že to je o.k. Nechápu proč dělá něco co neumí.