Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
třída Tomáše Bati 5135, Zlín
Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín Jiný

MUDr. Gerych je skvělý lékař s lidským přístupem...Operoval mi endometriózu, poté mi doporučil umělé oplodnění a i díky němu čekáme náš malý zázrak. :-) Nyní k němu chodím na kontroly v těhotenství a jsem více než spokojená - vše vysvětlí, v případě potřeby pošle na vyšetření, nic nezanedbá. Jelikož mám před vyšetřením vždy obavy, vysvětlí, co bude dělat, uklidní... Za mě naprostá spokojenost - díky za skvělou péči! :-)

K
Ověřeny pacient
Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

Jeho představa fungování ženy je dopovat ji umělými hormóny od prvních měsíčku až po smrt a považovat takový toto za normální. Řešení problému, jaký jsem měla, hledal pouze za hormony. Výsledky testů, které dělal jsem se nedozvěděla. A snažil se mě přimět k umělému oplodnění, přestože můj zdravotní stav pro tento krok nebyl dostatečný. Dlouhé čekání, přestože jsem byla objednána na určitý čas.

L
Ověřeny pacient

Pan Prim. Gerych je uzasny clovek a predevsim obrovsky odbornik co se praxe tyka. Dekuji mu za jeho vzdy vstricnou peci a prijemny a lidsky pristup ke me jako k pacientce:-)
Obrovska jednicka s hvezdickou co se teto kapacity tyka!!!

O
Ověřeny pacient

Mohu říc že pan primář Gerych je super mohu všem doporučit.Operoval moji dceru plastický zákrok a odvedl perfektní práci opravdu super dost náročnou a výsledek byl geniální.Touto cestou bych moc poděkovala a přála hodně úspěchů.

M
Ověřeny pacient

Pan primář je odborník a člověk na svém místě.Někdo říká,že málo namluví,ale já říkám,že za něj hovoří spíše činy a odvedená práce.Konečně je ve Zlíně také vynikající lékařská péče a nemusí člověk jezdit do Prahy apod.
Panu primáři dávám jedničku s hvězdičkou i za jeho charisma a šarm.
Mia Třasoňová

J

Primař Gerych, o můj zdravotní stav se stará 24 let jak nejlépe umí. Rodil mi dceru císařským řezem, operoval mě. O dceru se mi začal starat také, jelikož měla obrovské problémy a její gyneložka Mudr Mouková byla s léčbou úplně mimo.Dva měsíce se u ní trápila, pan doktor ji vyléčil za 14 dní a o psychické stránce ani nemluvě. Nedám na něj dopustit a jsem štastná, že chodíme právě k němu.Sestřičky neřeším, důležitý jen pan doktor. Deset hvězdiček!

M

Sama k panu primáři chodím přes dvacet let, svoje dcery které mám taky díky jemu a panu doktorovi Maulemu ted k němu také chodí.Moc doporučuji

Ověřeny pacient

P. primář je velice příjemný, důsledný a pro jeho zkušenosti a odbornost si jePj velmi vážím. Doporučuji!

Ověřeny pacient

Primář Gerych je nejlepší gynekolog, jakého jsem poznala. Je příjemný, ochotný,důsledný a tím, že opravdu nic nezanedbá mi vloni zachránil život. Při vyšetřování je opravdu šetrný. Pana primáře nelze než doporučit!

k panu doktorovi chodím zatym krátce ale už jsem tam byla dost často a měla takové problemy abych mohla napsat hodnocení ve kterém jsem s ním moc spokojená a doporučuji ho.jsem ráda že jsem přešla k němu a určitě nelituji a doufám že nikdy nebudu

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti