Vrchlického 5, Třeboň
Praktický zubní lékař (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Praktický zubní lékař

Možná dobrý zubař, ale pohřbí to svou arogancí. Dokud nedotlačí člověka k partnerce na dentální hygienu, každý problém hodí na vaše strašně špatné čištění zubů, od kterého máte zánět. Udělá z vás blba a chová se jak k malému dítěti. Odmítl mi ošetřit zub, na který si mě sám objednal, dokud neprojdu dent. hygienou. To nemluvím o tom, že jsem ho žádala o ošetření jiného zubu, který mě akutně bolí. Pokud něco zkazí, svou chybu neuzná a chodíte veselá dál se "zdravým " bolavým zubem. (pro info zuby si čistím pravidelně, používám mezizubní kartáčky i zubní nit)

Umístění: Praktický zubní lékař

Na vrtání kazu mne objednal až za půl roku. Samozřejmě, že to do té doby zub nevydržel a nakonec mi ho museli vytrhnout (stolička). Sice jsem měla možnost ten zub zachránit, ale když pan doktor začal recitovat ty jeho ceny, vyšlo by to na cca 7000,- Kč. Když jsem teď nastoupila k jinému zubaři, zjistil, že mám velký a hluboký zubní kaz, který si pan doktor Bouchal "pěstoval", aby mi poté mohl udělat nové korunky, za které bych musela platit. Pokud chcete zachránit svoje zuby, najděte si jiného zubaře.

Arogantní, nepříjemný k lidem, myslím, že má hodně pacientů a tak si může dovolit se takto chovat - lidé nevydrží jeho přístup a hledají jiného zubaře, což je i můj případ. Zatím jsem se ve svém životě nesetkala s arogantnějším člověkem a to předpokládám, že lékař by měl být pravým opakem.

C

Procitam tady nazory a jen se divim ! Sam chodim k panu doktorovi nekolik let a vzdy byl prijemny, nikdy arogantni a odbornik kazdym coulem !

Karel K.

Pan doktor je vždy příjemný, ochotný, platím jenom nadstandardní služby, o které si sama řeknu. Líbí se mi, že do své ordinace stále investuje a má to nejmodernější vybavení. Pak si klidně ráda připlatím. Nikdy jsem žádný problém neměla.

Přestože byl uveden pro akutní případy jako zastupující za Mudr. Ivana Bouhala, odmítl ošetřit 6 leté dítě s bolestí zubu přestože v čekárně nikdo nebyl a ordinační doba končila až za dvě hodiny.

Vždy byl hodný a příjemný. Poslední dobou je nepříjemný, arogantní a drahý. Za plombu platím necelých 800. Hřeší na to, že dobří zubaři nejsou a lidi nemají kam utéct.

Drahý, nepříjemný, arogantní. Zákroky které jinde máte zadarmo platíte. Kvalita - cena rozhodně neodpovídá. Pohádky o čištění zubu v 45 - co dodat. Komlikovanější zákroky přenechává kolegům. Moje doporučení - najděte si jiného lékaře pokud chcete Vaše zuby.

Chodíme tam na pravidelné prohlídky celá rodinka.
Jednou náladový, ale vícekrát velice příjemný.
Dosud bez ,,zvláštních" drahých poplatků. Zatím jsme naštěstí žádné ,,drahé" problémy neměli. Také možná proto, že se po návštěvě vždy objednáme na další preventivní prohlídku.

Drahý namyšlený a když člověk nechce jeho předražený služby,ale to co z části hradí pojišťovna tak je velice arogantní...a poslechnete si jeho pohádku kterou tak rád vypráví ...