Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

0.5

1 názor

Umístění: Ordinace

Před 2 lety jsem byla nucena paní doktorku navštívit pro velké bolesti zad,s propagací do levé nohy. Paní doktorka mi na záda koukla,pak poklepala do kolen a její diagnosa svalová dysbalance. Napsala léky na bolest a poslala mě domů.Protože ani po dalším měsíci bolesti neustoupily,musela jsem ambulanci navštívit znovu.Paní doktorka byla hodně nepříjemná a ptala se mě,co po ní chci.Že ona mi nemůže dát nic jiného,než léky nebo obstřik. Žádný rentgen, žádné CT ani magnetická.Pak mi rukou poklepala na břicho a zeptala se mě,jestli si myslím,že mě zbaví mého špeku.To už byl vrchol.Takové jednání jsem od lékaře ještě nezažila.Po dalším měsíci bolestí jsem navštívila jiného lékaře,který mě automaticky poslal na magnetickou resonanci,kde mi zjistili výhřez ploténky. Přesná diagnoza byla:osteochondrosa L4/5 , pri.stenosa durálního vaku se sekundární stenosou a kompresí v L4/5 na 4,9 mm. Takže velké díky za bolesti paní lékařko. Vás už nikdy :(