Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Svobody 2/I, Sušice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Registrace u noveho lekare po prestehovani a horecky.

Hezky a citlivy pristup. Zaregistrovaa jsem se a jsem moc spokojena. Konecne doktorka,ktera se pta a zajima o stav pacienta ve vsech moznych souvislostech,ktere hleda s Vami. Spoluprace na uzdraveni meho ja a moznost i alternativni lecby.

M
Ověřeny pacient

Moc chytrá paní doktorka. Zachránila mi život. Bohužel musí čelit neustálému napadání hysterických pacientů (většinou důchodců nebo nepracujících), kterým se nelíbí delší čekací doba. Já sama toho byla svědkem dvakrát. Pokud tady někdo píše, že chce pryč od ní, velmi vřele Vám to paní doporučuji. Uvolníte tak místo potřebným, kteří ocení odbornou lékařskou péči a Vy jistě najdete porozumnění někde jinde:-). Z notebooku jí léky nevypádavají do ruky, jak tu psal ten druhý (a pravděpodobně tentýž) anonym, paní doktorka nepíše zbytečně nic, což se asi některým hypochondrům nelíbí. Stejně jako se jim nelíbí, že pořadí pacientů v čekárně určuje lékař a to dle zdravotního stavu jednotlivce. Ale chápu nespokojenost, kdybyste znali navzájem zdravotní stav každého v čekárně, bylo by o čem klevetit.

Paní doktorka mi vždy vyšla vstříc, vysvětlila vše, proč předepisuje, co ordinuje, velmi lidsky a odborně. Byla jsem překvapena na jaká všechna vyšetření mě odeslala jen v rámci preventivní prohlídky.S tím jsem se u jiného lékaře nesetkala. Myslím, že je velmi pečlivá a erudovaná.
Jinou kapitolou jsou však čekací doby v čekárně a přístup sestry. Ta je mnohdy velmi nepříjemná. Chápu,že to s mnohými lidmi není lehké, ale většina pacientů není v lehké situaci v nemoci a lidštější přístup by byl jistě na místě.
Nechápu, proč tato mladá lékařka nezavede systém objednávání online, který je u mnohých již běžný.

Ověřeny pacient

Paní doktorka by měla vrátit diplom. Předepisuje na angínu léky na sennou rýmu apod. Zabavit jí ten její počítač s automatickým vyhledáváním prášků a nemocí a k tomu i diplom a nechat ji opakovat vysokou. Nebo vůbec nepouštět mezi pacienty.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jsme u paní doktorky celá rodina,vždy nám se zdravotními problémy pomohla a proto jí děkuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

nestará se o pacienty jako jiní obvodní lékaři : nepředepisuje potřebné léky, neposíla na potřebná vyšetření. K pacientům nepřistupuje podle morálních hodnot ani společenských ale jako k méně cenné osobě. Osobně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi dobrá lékařka a hodný člověk
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Mohu říci, že naše rodiná lékařka, velmi ochotná a vstřícná, rozumí své práci, velmi lidský přístup. Jsme velmi spokojeni i s ochotou a přístupem sestřičky ( p. Tomkové)Mluvím ze své zkušenosti a jsem vděčná p. Mudr. Vycpálkové za velkou pomoc i nad rámec její povinosti, jako praktického lékaře.Děkujem Helena Langová s rodinou.

J

Velice příjemná, vyslechne pacienta, probere s ním jeho potíže a navrhne léčbu. Sleduje jaké jsou nové léky a dle potřeby aplikuje.

K

Jsem nadmíru spokojená, výborná doktorka a milá paní sestřička.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti