Praktický lékař pro dospělé
nám. Svobody 2/I, Sušice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Registrace u noveho lekare po prestehovani a horecky.

Hezky a citlivy pristup. Zaregistrovaa jsem se a jsem moc spokojena. Konecne doktorka,ktera se pta a zajima o stav pacienta ve vsech moznych souvislostech,ktere hleda s Vami. Spoluprace na uzdraveni meho ja a moznost i alternativni lecby.

Moc chytrá paní doktorka. Zachránila mi život. Bohužel musí čelit neustálému napadání hysterických pacientů (většinou důchodců nebo nepracujících), kterým se nelíbí delší čekací doba. Já sama toho byla svědkem dvakrát. Pokud tady někdo píše, že chce pryč od ní, velmi vřele Vám to paní doporučuji. Uvolníte tak místo potřebným, kteří ocení odbornou lékařskou péči a Vy jistě najdete porozumnění někde jinde:-). Z notebooku jí léky nevypádavají do ruky, jak tu psal ten druhý (a pravděpodobně tentýž) anonym, paní doktorka nepíše zbytečně nic, což se asi některým hypochondrům nelíbí. Stejně jako se jim nelíbí, že pořadí pacientů v čekárně určuje lékař a to dle zdravotního stavu jednotlivce. Ale chápu nespokojenost, kdybyste znali navzájem zdravotní stav každého v čekárně, bylo by o čem klevetit.

Paní doktorka mi vždy vyšla vstříc, vysvětlila vše, proč předepisuje, co ordinuje, velmi lidsky a odborně. Byla jsem překvapena na jaká všechna vyšetření mě odeslala jen v rámci preventivní prohlídky.S tím jsem se u jiného lékaře nesetkala. Myslím, že je velmi pečlivá a erudovaná.
Jinou kapitolou jsou však čekací doby v čekárně a přístup sestry. Ta je mnohdy velmi nepříjemná. Chápu,že to s mnohými lidmi není lehké, ale většina pacientů není v lehké situaci v nemoci a lidštější přístup by byl jistě na místě.
Nechápu, proč tato mladá lékařka nezavede systém objednávání online, který je u mnohých již běžný.

Paní doktorka by měla vrátit diplom. Předepisuje na angínu léky na sennou rýmu apod. Zabavit jí ten její počítač s automatickým vyhledáváním prášků a nemocí a k tomu i diplom a nechat ji opakovat vysokou. Nebo vůbec nepouštět mezi pacienty.

Jsme u paní doktorky celá rodina,vždy nám se zdravotními problémy pomohla a proto jí děkuji.

nestará se o pacienty jako jiní obvodní lékaři : nepředepisuje potřebné léky, neposíla na potřebná vyšetření. K pacientům nepřistupuje podle morálních hodnot ani společenských ale jako k méně cenné osobě. Osobně nedoporučuji.

Velmi dobrá lékařka a hodný člověk

Mohu říci, že naše rodiná lékařka, velmi ochotná a vstřícná, rozumí své práci, velmi lidský přístup. Jsme velmi spokojeni i s ochotou a přístupem sestřičky ( p. Tomkové)Mluvím ze své zkušenosti a jsem vděčná p. Mudr. Vycpálkové za velkou pomoc i nad rámec její povinosti, jako praktického lékaře.Děkujem Helena Langová s rodinou.

Velice příjemná, vyslechne pacienta, probere s ním jeho potíže a navrhne léčbu. Sleduje jaké jsou nové léky a dle potřeby aplikuje.

Jsem nadmíru spokojená, výborná doktorka a milá paní sestřička.