Odborný lékař internista, diabetologie
Nemocniční 5, Uničov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka Veselá léčila oba moje rodiče - oběma pomohla -bohužel předčasně do hrobu.....

Jsem pacientkou paní doktorky.Jsem velmi spokojená.Chodím k ní již řadu let,chodila jsem s maminkou nyní já sama.Mohu jen doporučit.

Tak za sebe mohu říci jen tohle, paní doktorka je velice příjemná paní, ale to někdy bohužel nestačí. Zjistili mi od 18. roku špatné jaterní testy. Poslali mě k paní doktorce, ta mi řekla, že jsem prodělala asi mononukléozu, já sem s ní moc nesouhlasila, dostávala jsem podpůrné léky na játra. to jsem je měla už sice nažloutlé ale zatím bez cirrhosi. Po pěti letech léčby, mi byla zjištěna malouzlová cirrhosa jater. Závěrem jen tohle. Lékaři by měli důkladněji provést všechny možné varianty, než řeknou svoji diagnózu hlavně u mladých lidí.

Více neordinuje než ordinuje,nepozná ani masívně oteklé nohy,to pozná i laik,který mě k paní doktorce doporučil,nyní mě to velice mrzí,qale z doslechu ani jiní odborní lékaři zde nejsou nic moc

Paní doktorka je opravdu skvělá. k pacientům se chová velice vstřícně a ldisky, vždy provede detailní vyšetření a jde vidět, že ji opravdu její pacienti zajímají, což je jev v našem zdravotnictví ojedinělý. Vždy se snaží vyjít vstříc. jedinou drobnou nevýhodou je dlouhá čekací doba v čekárně, ovšem to je jasné, protože paní doktorka opravdu nikoho jen tak "neodflákne".

Paní doktorka je skvělá.Její klidný a příjemný přístup k pacientům je úžasný.Velice ochotně vše vysvětlí a poradí.

Paní doktorka je velice příjemná. I člověka s vážnou nemocí dokáže povzbudit a dodat mu odvahu. Vím to z vlastní zkušenosti.

Paní doktorka několik let léčí mou maminku.Sama jsem se s ní několikrát setkala.Je to velice příjemný člověk a dle mého názoru i odborník.Více takových lékařů!Paní doktorce za péči mé maminky moc děkuji

Jednoznačně skvělá.