MUDr. Ivana Slabá

Moravské Budějovice 1 adresa

Praktický zubní lékař
Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Když říkáte že je úžasná tím líp snad přijímá nové pacienty když nemohu najít stálého zubního lékaře

Umístění: Praktický zubní lékař

Na paní doktorku rad vzpomínám a lituji toho ze jsem od ni odešel. Dnes muj chrup neni tak hezký jak býval. Pokud se vam postěstí tak se této paní doktorky držte. Je to lidský, profesionální odborník.

Chodila jsem k jednomu zubarovi co mi jen znicil zuby..rval mi plomby az do dasne..pani doktorka je velmi sikovna a ja jsem moc rada ze chodim k nekomu tak skvelemu kdo mi tu paseku predela :)

Krásný lidský přístup odbornice na svém místě.
Cítí se člověk klidně a beze strachu.
CHválím i sestřičku.
Gráfová Kojatice

Paní doktorku navštěvuji již nějakou dobu a byla vždy skvělá. Hlavně při mém léčení zánětu dásně, které pro mě bylo utrpením. Paní doktorka byla vždycky milá, příjemná a naprosto profesionální. Vždy jsem byla s prací paní doktorky nadmíru spokojená. I sestřička moc příjemná. Kéž by takoví byli všichni lékaři.

Příjemná paní doktorka, profesionální přístup i k nám, velmi bázlivým :-) pacientům. Pochvala patří také sestře Marušce, obě jsou fajn.

Paní MUDr. Ivanu Slabou navštěvuji "jako lékařku" již dlouhou dobu a s její péčí jsem velice spokojen. Od doby co je mojí stomatoložkou se návštěv zubaře nebojím. Z mého pohledu jde o skvělou lékařku, která nic neodbude a navíc je příjemná.

Kdyby byli všichni zubaři jako ona, nikdo by se k nim nebál chodit

CHodím k paní doktorce teprve krátce, ale dobrý, asi tomu rozumí.