Adresy (2)

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 1, Lučina

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Předepsání antibiotik zbytečně. Nevhodný přístup k dítěti. Špatná komunikace ordinace. Velký problém s dovoláním.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je dobrá a hodná.Pokazde máme problém hned se na to podívat a zkontroluje,i když je to malá věc,se kterou chodím za ní.Nevymenila bych doktorku.

G
Ověřený profil

Paní doktorka je moc milá a pečlivá. Takových dětských lékařů by mělo být více.

D
Ověřený profil

Tato paní doktorka je v pořádku do té doby než začnete být vážně nemocní.Opakovaně odmítla mému dítěti napsat recept na životně důležité léky,byla arogantní,nepříjemná.Tuto doktorku už nikdy více !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

Já jsem se svými dětmi přešla právě na doporučení své známé k p.doktorce Polákové a měla jsem to udělat již dávno,s takovým milým přístupem jsem se ještě nesetkala,mám dost nemocné děti a co jsme u p.doktorky,tak jsem se synem zvládla např. zánět průdušek bez antibiotik,u předešlého lékaře to byly antibitoika ihned bez pořádného poslechu,vše si p.doktorka pečlivě uváží,udělá výtěry,odběry než nasadí právě případná antibiotika,přístup její sestřičky je užasný,vždy ochotná a usměvavá,ikdyž čekárna je přeplněná,takže já hodnotím p.doktorku naprosto maximálně pozitívně a všem dětem a jejím rodičům jí doporučuji!!!

E
Ověřený profil

Paní doktorka je vždy ochotná vysvětlit jakou léčbu určila a proč. Čeho si nejvíc vážím, je přístup k antibiotikům, které nasazuje až v krajní mezi, kdy je to nutné. Paní doktorka má moc ráda děti, umí to s nimi a je na ně moc milá. Sestřička je moc ochotná, milá a snaží se vždy všem vyhovět. Pomáhá maminkám když jdou jen pro potrvzení, recept či radu. Chápu, že je v čekárně tolik lidí, protože tam kde jich hodně není asi v ordinaci nikdo dobrý neordinuje!!!

K
Ověřený profil

S prací paní doktorky jsem byla vždy spokojená. Odborním je myslím velmi dobrý, i když tak milé a příjemně na mě jako na jiné maminky co zde píšou nepůsobila. Spíš byla strohá a odměřená. Velmi nepříjemná je ale stále přeplněná čekárna a to i v případě, že jdete pouze na očkování, na které jste objednaní na určitou hodinu. Což jako pracující maminka považuji a veliké minus. Navíc v čekárně a často i v ordinaci jsou i pacienti MUDr. Poláka. Dle mého nazoru se jedná o špatnou organizaci sestry, která si nedokáže objednat pacienty a potřebným časovým odstupem. Chápu, že chce vyhovět co největšímu počtu pacietů, ale myslím, že pro mnohé se jedná o velmi stresující situaci, zvláště s nemocnými dětmi. A to nemluvím o tom, že mezi zdravými dětmi co jdou na očkování jsou i nemocné děti. Nepsala bych to, ale vím, že jinde to funguje a čekací doba je minimální.

Ověřený profil

Paní doktorka je příjemná a velice dobrá.

Ověřený profil

Naše holčička se narodila předčasně v 7. měsíci. Byli jsme ze všeho velice vystrašení, navštěvovali jsme často paní doktorku, i když se jednalo o rýmu, či jiné, pro mě už banální problémy u miminek.
Paní doktorka je úžasná a vždy nám velice pomohla, či poradila.
Velice moc Vám děkujeme, paní Dr. Poláková. Niki, už je šikovná!!! Nashledanou, P.B.

je velmi příjemná jak k dětem, tak k rodičům. A dle mého úsudku i kvalitní lékař

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti