Ivana Kuklová, gynekolog Liberec

MUDr. Ivana Kuklová

Gynekolog Více

26 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vrchlického 46/802, Liberec
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
26 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi milá a empatická. Její lidský přístup jsem velmi ocenila, protože jsem se návštěvy celkem bála. Vše ale proběhlo hladce a jsem ráda, že mohu chodit zrovna k této paní doktorce.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní doktorka Kuklová je skvělá nejen co se týče odbornosti ale i svím přístupem k pacientkám. Je trpělivá a vždy mi vše vysvětlí tak abych to pochopila i já :-D což není občas jednoduché. Bez diskuze i se sestřičkou tvoří skvělou dvojici. Naprostá zpokojenost :)


N
Ověřeny pacient

Paní Mudr Kuklová je opravdu nejlepší gynekoložka. Byla jsem automaticky přebraná po pí Mudr Drápakové. A opravdu neskutečný rozdíl. Paní doktorce se mohu kdykoliv se vším svěřit i v otázkách sexu a vždy mi vše milé a trpělivě s úsměvem na tváři vysvětlí. Při vyšetření jsem nikdy žádnou bolest necítila, opravdu vše skvělé. Velmi doporučuji!!!!


K
Ověřeny pacient

Jsem opravdu velice spokojená. Až dojemná péče empatické paní doktorky,která je vysoce erudovaná a i citlivá co se vyšetření týká. Děkuji. Katka Pokorná


A
Ověřeny pacient

Po řadě nepříliš dobrých zkušeností s gynekology jsem nadšená z paní doktorky Kuklové. Je milá, vstřícná, pečlivá, ochotná vysvětlit a pochopit. Velmi jsem ocenila, že si mě v těhotenství nechala v péči až do termínu porodu.


S
Ověřeny pacient

Musím říct popravdě,že paní doktorka je opravdu skvělá.Po paní doktorce Drapákové jsem připadla k ní a i když jsem měla strach byla jsem velice mile překvapena.Jsem vozíčkářka a tak jsem měla obavy jaké to bude,ale opravdu je velice příjemná ochotná a hlavně trpělivá.A velké díky i sestřičce jsou perfektní tým a opravdu vřele všem doporučuji.Není to jenom lékařka,ale člověk který má nejenom duši ale především srdce a za to velké díky a uznání.


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem si vybrala na základě zdejších pozitivních ohlasů a rozhodně nelituji. S tak příjemnou lékařkou jsem se dosud nesetkala. Návštěvy ordinací nijak nevyhledávám, ale z této jsem odcházela nadšená.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice přijemná, takový lidský přístup se jen tak nevidi. je milá a vyšetření u ní je naprosto bezbolestné. Zažila jsem i doktrorku co mě vyšetřovala přes 10 minut a pak jsem totálně krvácela. Paní Kuklová je per-fekt-ní . Sem s ní velice spokojená. Mohu jen doporučit !


H
Ověřeny pacient

I já se připojuji do řad s velmi dobrým hodnocením. S paní doktorkou jsem od prvopočátku řešila svou neplodnost, na základě jejich vyšetření jsem apsoluvovala IVF v Gennetu v Liberci. ( tehdá tam také pracovala ). Mám dvojčátka a prošla jsem při těhotenství neskutečným množstvím kontrol, právě u paní doktorky Kuklové. Nakonec nás i rodila císařským řezem. A stala se mou gynekoložkou. Přívlastky jež mi vytanou na mysl, když slyším její jméno je: lidskost, profesionalita, erudovanost , vstřícnost. Mám k ní naprostou důvěru a jsem šťastná, že patřím mezi její klientky.


Ověřeny pacient

První myšlenka, když jsem měla jít k paní doktorce se točila hlavně kolem toho že je to doktorka, ne doktor ( na toho jsem byla do té doby zvyklá) ale po setkání s paní doktorkou jsem přestala mít jakékoliv obavy. Je naprosto úžasná, její profesionální přístup k pacientkám se hned tak nevidí, stejně tak sestřička, milá, hodná, usměvavá. Vřele doporučuji :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti