Ivana Horová, praktický lékař Letohrad

Praktický lékař Více

Šedivecká 498, Letohrad
Sam.ord. PL - pro dospělé

Názory

Slovo lékař je od slova léčit. Mě MUDr. Horová 16. let spokojeně a ochotně ničila. A já jsem si upřímně myslela jakou mám hodnou, empatickou, skvělou lékařku. Nedávno mi ukázala tvrdost a silnou neochotu, když mi nechtěla dát doporučení na endokrinologii.
Jsem šťastná, že už nepodléhám jejím psychosomatickým virtuálním diagnózám. 16. let jsem díky špatné diagnóze byla psychiatrickým pacientem. Stačilo podrobnější vyšetření štítné žlázy a už jsem endokrinologickým pacientem .Žel , zanedbáním lékařské péče mám daleko vážnější zdravotní problémy.

S paní doktorkou jsem velmi spokolená,je příjemná,milá,vždy ochotně poradí a pomůže.Je fakt,že čekací doby jsou delší,ale je to tím,že paní doktorka věnuje pacietovi potřebný čas k určení diagnozy.Někteří lidé si potřebují "jen" popovídat o svých problémech...zvláště Ti starší.
Jediné,co bych viděla jako přínos,je samostatná místnost pro sestru,jako např. u p.doktorky Nosálové.

Objednávání na určitou hodinu je výborné.Nikdy nečekám déle jak 10 minut.S paní doktorkou jsem velmi spokojen.

Špatná organizace objednávání, v čekárně běžně strávíte 2 hodiny.

jsem spokojen

Paní doktorka je skvělá.Vždy se snaží pochopit,poradit a pomoci.Doporučuji je opravdu skvělá.

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné a vždy ochotné pomoci a poradit i mimo ordinační dobu.Doporučuji

Je to velice dobrá a příjemná lékařka.

Pokud nejsi jako proutek ,
nehledej u ní útěchy koutek.
Váhu svou, tebou zatíží
a sebevědomí Tvé silně poníží.
Pokud však jsi podvýživa
uslyšíš od ní krásná slova.
Však co platno tomu je,
když do diagnos se jen trefuje...

Výborná lékařka.