GENNET, s.r.o., Centrum lékařské genetiky a IVF
Liliová 1, Liberec

Paní doktorka Bydžovská je z mého pohledu amatér, co se přístupu k pacientovi týče. Opravdu by neměla pracovat s lidmi. Včera jsem u ní absolvovala vyšetření ultrazvukem a zpětnou vazbu "Dobrý. Oblékněte se." jsem od erudovaného lékaře opravdu nečekala. Musela jsem se tedy zeptat, zda se miminko přetočilo hlavičkou dolů nebo co myslela pod pojmem "dobrý". Když jsem se jí zeptala, kde má miminko zadaček, tak na mě koukala s tím, že tohle fakt neřešila. Manžel, když jsem mu popisovala setkání s paní Bydžovskou, vtipně řekl, že to asi paní doktorka nepoznala :-) Pevně doufám, že se s touto paní nebudu muset už nikdy potkat. Vytvořila ve mně dojem nedůvěry a nezájmu o pacienta, takže bych k ní nikdy nešla na žádný zákrok.

Byla jsem předevčírem v nemocnici se silným krvácením v 9.týdnu těhotenství a s bolestmi. Paní doktorka mi řekla ze je vše v pořádku a pustila me domů. Ještě mi vynadala že jsem si zavolala sanitku,že mám prijet příště sama. Včera mi sestra musela volat sanitku,krvacela jsem o hodně více a měla jsem kontrakce po 2 minutách, vysetroval me pan primar,byl prijemny. hospitalizovali me v nemocnici. Večer bylo embryo ještě vitální,ale přes noc ve me zemřelo. Takže kdyby me paní doktorka Bydzovska hospitalizovala uz ten den co me poslala domů s tím ze mi nic není,nemuselo by se to stát. Nechci ji už nikdy v nemocnici zažít. Nenechám se od ní uz nikdy ošetřit. :(

Paní doktorka Bydžovská mě rodila, šlo o předčasný porod který proběhl bez komplikací. Vše potřebné mi vysvětlila a chovala se lidsky. Nechápu ty nesmyslné komentáře že to není člověk na svém místě...Naopak takových doktorů víc. Děkuji paní doktorce za její přístup a ochotu.

Netuším jaký je to odborník, ale na lékaře se opravdu lidsky nehodí. Z ultrazvuku máte jít nadšená a pyšná a já jsem akorát smutná a naštvaná. Velmi nepříjemná a arogantní paní.

Měla dělat někde v laboratoři a ne s lidmi, doktor by měl být lidský. Doktorka buď hraje a přehrává ochotu nebo pustí svoji povahu a to je masakr, jak když práská bič. Je fakt, že se jí nějak moc snažit nechce, tak pak kouká, že jste vy mimo, že něco chcete a zbytečně. Už to tu bylo- je to ve skutečnosti flink bez trpělivosti s lidmi.

Dobrý den, s paní MUDr. Bydžovskou jsem byla velmi spokojená. Milá, příjemná, vstřícná a odborník na svém místě! Po operaci císařského řezu, který byl výborně a profesionálně proveden jsem byla od druhého dne bez utěšujících léků. Paní doktorka se na nás přišla odpoledne podívat a promluvit s námi. Děkuji paní doktorce a celému týmu za profesionální a lidský přístup a za narození mé milované holčičky. S Libereckou porodnicí jsem byla moc spokojená a chválím jí kde můžu. Zároveň jí musím poděkovat za FeminaFest, který byl úžasný.

C

Ráda bych napsala, že jsem se s paní doktorkou Bydžovskou poprvé setkala při ultrazvuku a odběru plodové vody na gyn.amb. v Liberci.
Paní doktorka byla příjemná, milá a velmi pozorně se věnovala ultrazvuku a samotnému odběru, což pro mně bylo opravdu důležitější než cokoliv jiného. Zákrok byl nebolestivý a rychlý..paní doktorka je velmi pečlivá a šikovná, neměla to zrovna jednoduché, ale zvládla to velmi profesionálně a opakovaně se mně ptala, jestli je vše v pořádku a jak se cítím. Víc nepotřebuji vědět!! Nerozumím negativním komentářům, ale někdy je potřeba číst mezi řádky, ale nechci soudit...Můj názor - jsem velmi spokojená a to nejen s paní doktorkou, ale i se setřičkou, která byla velmi milá a také profesionální. Jana H. Liberec

Já tedy musím napsat, že mám na paní doktorku jen samé pozitivní vzpomínky. Minulý rok jsem se s ní setkala několikrát v libnem během mého těhotenství (utz, přijímala mě když jsem začala rodit..). Paní doktorka byla pokaždé milá, příjemná a profesionální! Měla jsem z porodu až panický strach a paní doktorka si se mnou asi hodinu povídala a vše "lidsky" vysvětlovala a já ji za to byla moc vděčná, protože mi to po psychické stránce moc pomohlo! Kdybych si mohla vybrat, tak bych ji určitě chtěla u mého dalšího porodu.

My máme s MUDr. Bydžovskou jen ty nejlepší zkušenosti. Od začátku, kdy jsme přileli do porodnice se k nám chovala hrozně mile, vše manželce vysvětlila, manželku uklidňovala a během porodu se nám snažila vždy maximálně vyhovět.
Během 1.doby porodní k nám chodila cca vždy po hodině zkontrolovat, jak se nám vede, jak se manželka otevírá a jak se vede miminku. Vše ostatní řídila porodní asistentka, která se také chovala hrozně mile.
Plně se řídila naším porodním plánem, takže do manželky necpala žádný epidural ani spinal, neprováděla žádný nástřih (samozřejmě za předpokladu, že v případě ohrožení manželky či juniora na to dojde), dále jakmile se junior narodil, dostala jej manželka na bříško, atd. Na konci porodu jsem chtěl stříhat pupeční šňůru, což nám také umožnila...
Kdyby to jen trochu šlo, rád bych, aby i naše druhé miminko rodila MUDr. Bydžovská, protože je skvělá. Všem mohu jedině doporučit.

Myslím, že níže bylo už skoro vše napsáno. Opravdu nepříjemná a arogantní paní, kterou už nechci nikde potkat. Jsem ráda, že jsem neměla žádné komplikace a "nepotřebovala jsem jí". I Šťastně těhotné ženě dokáže naprosto znechutit ultrazvuk. Neudělá vám fotky a odsekává. Pokud jdete na screening a chcete si vzít někoho s sebou a pochlubit se miminkem, rozhodně ne k ní. A už vůbec s sebou neberte svoje starší dítě. Můj syn ( 2 roky) se jí bál.