Adresa

Zeyerova 18, Olomouc
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

Ověřeny pacient

Sleduje můj a manželčin zdravotní stav během celého roku..Posílá podle potřeby na odborné vyšetření. Jsme spokojeni.


Ověřeny pacient

S paní JH naprosto nesouhlasím......Například dnes měla paní doktorka ordinovat od 7mi hodin v 8:30, stálo před ordinací ( na chodbě -na schodech)hned několik lidí, kterým nikdo ani neotevřel a to doslova drželi zvonek. Vevnitř někdo chodil ( zřejmě sestřička), ale nenamáhala se ani otevřít. A to tam byl jeden pán, který tam byl už podruhé a byl telefonicky domluvený, že tam od sedmi budou....Mě už by tam nikdo příště neviděl !!!


Je li člověk nemocný, je přecitlivělý a pak snadno zamění profesionalitu za chlad. Jdete li k holiči, pak jistě neočekáváte rozesmátou a citlivou kadeřnici, ale profesionálku která Vás dobře ostříhá, a jste li s výsledkem spokojená, ani Vám jistě nevadí že Vás nehladila po hlavě.
Já osobně jsem nikdy s ordinační dobou paní doktorky problémy neměl. Je pečlivá,soustředěná,dobrý diagnostik a praktický lékař.
JH


Ověřeny pacient

U této lékařky jsem byl pouze dvakrát a poté se přeregistroval pro absolutní ignoranci ordinační doby, jinak dost chladný a necitlivý přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Tak sestřička pryč není. Byla jsem tam ve středu a i když měla mít paní doktorka ordinační dobu od 7 do 13, byla jsem tam asi v 11:15 a právě sestřička mi s úsměvem na tváři oznámila, že tam paní doktorka bohužel není a že přijde asi tak za hodinku...... to se mi nelíbí, bohužel tohle už se mi stalo po několikáté, že jsem víc než hodinu čekala, než se paní doktorka vrátí. Praktickou lékařku si proto okamžitě měním.


G

S touto paní doktorkou jsem velmi spokojena, sestřička už je pryč (byla jsem tam minulý týden a už tam byl fešný mladík - ale prý jen na záskok než sežene novou sestřičku)


Skvělá doktorka


L

Milá, profesionální, lidská, příjemná a k tomu myslím i dobrá lékařka, jsem moc spokojená


J

Pečlivá, svědomitá,vyrovnaná lékařka, s vysoce profesionálním a lidským přístupem k pacientům.Umí léčit,poradit,i povzbudit.


J

Dobrá lékařka vždy vyjde vstříc pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti