Praktický lékař pro dospělé
Zeyerova 18, Olomouc

Sleduje můj a manželčin zdravotní stav během celého roku..Posílá podle potřeby na odborné vyšetření. Jsme spokojeni.

S paní JH naprosto nesouhlasím......Například dnes měla paní doktorka ordinovat od 7mi hodin v 8:30, stálo před ordinací ( na chodbě -na schodech)hned několik lidí, kterým nikdo ani neotevřel a to doslova drželi zvonek. Vevnitř někdo chodil ( zřejmě sestřička), ale nenamáhala se ani otevřít. A to tam byl jeden pán, který tam byl už podruhé a byl telefonicky domluvený, že tam od sedmi budou....Mě už by tam nikdo příště neviděl !!!

Je li člověk nemocný, je přecitlivělý a pak snadno zamění profesionalitu za chlad. Jdete li k holiči, pak jistě neočekáváte rozesmátou a citlivou kadeřnici, ale profesionálku která Vás dobře ostříhá, a jste li s výsledkem spokojená, ani Vám jistě nevadí že Vás nehladila po hlavě.
Já osobně jsem nikdy s ordinační dobou paní doktorky problémy neměl. Je pečlivá,soustředěná,dobrý diagnostik a praktický lékař.
JH

U této lékařky jsem byl pouze dvakrát a poté se přeregistroval pro absolutní ignoranci ordinační doby, jinak dost chladný a necitlivý přístup.

Tak sestřička pryč není. Byla jsem tam ve středu a i když měla mít paní doktorka ordinační dobu od 7 do 13, byla jsem tam asi v 11:15 a právě sestřička mi s úsměvem na tváři oznámila, že tam paní doktorka bohužel není a že přijde asi tak za hodinku...... to se mi nelíbí, bohužel tohle už se mi stalo po několikáté, že jsem víc než hodinu čekala, než se paní doktorka vrátí. Praktickou lékařku si proto okamžitě měním.

S touto paní doktorkou jsem velmi spokojena, sestřička už je pryč (byla jsem tam minulý týden a už tam byl fešný mladík - ale prý jen na záskok než sežene novou sestřičku)

Skvělá doktorka

Milá, profesionální, lidská, příjemná a k tomu myslím i dobrá lékařka, jsem moc spokojená

Pečlivá, svědomitá,vyrovnaná lékařka, s vysoce profesionálním a lidským přístupem k pacientům.Umí léčit,poradit,i povzbudit.

Dobrá lékařka vždy vyjde vstříc pacientovi.