Okružní 117, Meziboří
Ord. praktického lékaře gynekologa

Tento lékař je supr umí pomoci a naslouchat nejsem jediná ke které se chová slušně je to lékař na správném místě no a samozřejmě se nedá zavděčit všem

Jsem s panem doktorem spokojená, je to první lékař, který se mnou komunikuje a snaží se pomoci po 3-letém marném pokusu o miminko.

Tak tohoto doktora nedoporučuji, byla jsem u něj několik let a jeho chování mi často přišlo úlysné. Při poslední návštěvě jsem si pak připadala jako na trhu, když jsem se ptala na cenu antikoncepce, za kterou p. doktor požadoval jednou tolik, než v lékárně a bez potvrzení...to prý nedává. Nakonec jsem cenu bez potvrzení uhájila jen a malinko vyšší, než v lékárně a až po aplikaci této inj. antikoncepce se mě zeptal, jestli jsem neměla nějaké problémy.Docela brzy, ne?A ještě něco...když jsem tam přišla, měl na pravé ruce rukavici...zřejmě s ní vyšetřoval pacientku přede mnou. Rukavici po celou dobu nesundal, psal s ní do karty a nakonec mi dal tu injekci!!! Ještě, že mě nevyšetřoval!! Také to převlékání v úklidové místnosti je nechutné. Takže bacha na to!