Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Okružní 117, Meziboří
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Tento lékař je supr umí pomoci a naslouchat nejsem jediná ke které se chová slušně je to lékař na správném místě no a samozřejmě se nedá zavděčit všem

R
Ověřeny pacient

Jsem s panem doktorem spokojená, je to první lékař, který se mnou komunikuje a snaží se pomoci po 3-letém marném pokusu o miminko.

M

Tak tohoto doktora nedoporučuji, byla jsem u něj několik let a jeho chování mi často přišlo úlysné. Při poslední návštěvě jsem si pak připadala jako na trhu, když jsem se ptala na cenu antikoncepce, za kterou p. doktor požadoval jednou tolik, než v lékárně a bez potvrzení...to prý nedává. Nakonec jsem cenu bez potvrzení uhájila jen a malinko vyšší, než v lékárně a až po aplikaci této inj. antikoncepce se mě zeptal, jestli jsem neměla nějaké problémy.Docela brzy, ne?A ještě něco...když jsem tam přišla, měl na pravé ruce rukavici...zřejmě s ní vyšetřoval pacientku přede mnou. Rukavici po celou dobu nesundal, psal s ní do karty a nakonec mi dal tu injekci!!! Ještě, že mě nevyšetřoval!! Také to převlékání v úklidové místnosti je nechutné. Takže bacha na to!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti