Sam. ordinace PL pro dospělé
Zdeňka Němečka 130, Jaroměř

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Kvůli pracím jsem byla už párkrát u doktora Pařízka, ale nikdy žádné vyšetření neprovede, vždy jen orazitkuje vše a sbohem. Vždycky je nepříjemný, když slušně pozdravíte tak samozřejmě od nich nic, ani pohled, a to, že jste objednání? To vůbec nic neznamená, ani to, jak dlouho čekáte než Vás konečně pustí dovnitř.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

Pan MUDr. Ivan Pařízek je ten nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala. Výborný člověk a pan doktor.

Irena Theodora Auerová

Pana doktora miluju. Jsem spokojená s jeho léčbou, ať se už jednalo o cokoliv. I přes rychlost vyšetření, která je někdy opravdu nadsvetelna, vždy mi jeho doporučení a léčba zabrala. K jeho chování, na které si tu někteří stěžují. ... je to člověk který toho ma hodně za sebou...léčí nemoci o kterých jsme většinou ani neslyšeli a vida věci které si ani představovat nechci. Takže pokud někomu vadí, ze z našich běžných nemocí a bebicek si hned nesedne na zadek, potom chápu ze někomu nesedí ani pan doktor....L.

Perfektní ve všech ohledech! Maximální spokojenost! Nemohu si opravdu na nic stěžovat! Jsem rad, že své zdraví jsem mohl svěřit do rukou jemu! Díky
L. Veselý

Co mám asi napsat na Váš názor? Mne tady nařknete z toho, že jsem pan doktor Pařízek, ale za to Vy se nejste schopný ani podepsat. Jsem skutečný člověk a bydlím pod náměstím, pokud Vás to tak strašně zajímá. O tom, že p. doktorka Suchá a p. doktor Pařízek mají společnou čekárnu vím- logicky, když tam chodím, ale to by mělo snad napadnout každého. Jednoduše jsem s panem doktorem spokojený. Pokud nejste pacient pana doktora, hodnoťte si svého lékaře či lékařku a nepouštějte se do věcí, o kterých vlastně nic nevíte.

Myslím, že se stačí podívat na gramatickou úroveň některých příspěvků s přídavkem NEJHORŠÍ atp.. a hned máme představu o úrovni autora:-) Dle mého názoru je pan doktor velmi ochotný, lidský, milý a mimojiné velmi znalý v oblasti medicíny. Jeho diagnóza u mě vždy seděla a léky vždy zabraly. A co se týče "kšeftů"? A není náhodou toto jeho soukromá věc? Vám ostatním nezbývá, než se naučit zvládat svou závist a přát mu to :-) Mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit!!!!;-)

Myslím, že gramatika většiny příspěvků s přídavkem NEDOPORUČUJI apod. mluví za své:-) Dle mého názoru je to lékař s výbornými znalostmi a praxí! Co se týče mě, nikdy nedošlo ke špatné diagnóze a léky jím předepsané vždy pomohly! Jedná se o velmi milého a příjemného doktora s pochopením a lidským přístupem:-) neměnila bych! A co se týče vulgarity, myslím, že stejně jako je někdy vulgární, dovede být galantní. A kšefty? Je vidět, že někteří lidé jsou závistiví primitivní jedinci:-)Buďiž mu přáno:-)

Pan Pařízek, je jako každý z nás osobnost... honí kšfty, užívá si života, má své zájmy, prostě svou práci má na háku... ale, vystudoval a tak ví, co dělá Nejlepší lékař je pro své známé, takže se mu časem jeho klientela sama přirozeně vyselektuje...O což asi jde-vrána k vráně sedá. Jinak mu děkuju za jeho profesionalitu, ale jeho příliš zdravý charakter je mi bohužel vzdálený a nedělá mi moc dobře na žaludek. Můj problém...Děkuji a naneshledanou.

Ochotný,znalý,pracuje rychle,konstruktivně,chápe pacienta.

Pan doktor je velmi ochotný ,obětavý a moudrý člověk ,jehož si velmi vážím.Jako lékař patří ke špičce.Rád pomůže.Pevně věřím ,že ti ,kteří dávají hodnocení jako nejhorší atd. jsou zralí na psychiatra a ne na praktického lékaře této kvality... Karel