Privátní ORL ambulance
Zámecká 49, Rosice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Kroměřížská nemocnice a.s (ORL)
Havlíčkova 660/73, Kroměříž

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Privátní ORL ambulance Jiný

Katastrofální jednání k dětem neochota vše mu vadilo a dceru pořádně nevyšetřil kvůli tomu že se bála pořádně otevřít pusu strašně arogantní a nepříjemný člověk

Umístění: Privátní ORL ambulance Jiný

Pan doktor neprojevil vůbec žádnou empatii. Odbyl mě do telefonu jakoby mě chtel mít rychle z krku i když jsem prosila jestli bych nemohla dojet s dcerou, ze se ji zhoršil stav dokonce ze se ji zle dýchá.

Veľmi milý, ochotný lekár, telefonicky mi odpovedal na moje otázky týkajúce sa mojej diagnózy (pareza n. facialis). Našiel si na mňa čas i keď ma neoperoval.

Umístění: Kroměřížská nemocnice a.s (ORL) operace štítné žlázy

V červnu jsem absolvovala v kroměřížské nemocnici u pana primáře Pára operaci štítné žlázy. Musím zhodnotit vše velmi kladně, jak pana primáře, ostatní doktory i personál. Operace i pobyt v nemocnici naprosto bez problémů, všichni byli příjemní a profesionální.

Velmi dobrý a lidský přístup, odborník, nevadí mu ani neposedné děti. Kéž by takových lékařů bylo více. Naslouchá pacientům, zodpoví ochotně všechny dotazy, dokonce se omluví případně za delší čekání.. Holt kdo je profík, je protík.I když je pan primář a je jistě časově zaneprázdněn, mašel si i čas na odpověď na mailový dotaz ohledně jeho ordinace od neznámého řadového pacienta. Klobou dolů..:-)

Vynikající lékař i člověk,operoval mě v Kroměříži a pacienti,s kterými jsem tam mluvila,si pana doktora také nemohli vynachválit. DOPORUČUJI.

velmi dobrý

tak proč je neutrální,když je dobrý?:-))

Byl jsem na operaci štítné žlázy na ORL Kroměříž, kde je primářem P A N doktor Pár. Jeho přístup k pacientům, od těch malých prcků až po starší lidi je příkladný a hodně, hodně lidský.Je to nejlepší lékař, jakého znám a nejen podle mého mínění.Celé osazenstvo našeho pokoje (tři lidé, každý z jiného okresu) bylo s ním a prací všech zaměstnanců tohoto oddělení velmi spokojeno. Jaký je pan primář, takoví jsou i lidé na jeho oddělení. Také nesouhlasím s tím, aby bylo hodnocení tohoto lékaře sníženo jen proto, že hodnotitel byl příliš stručný, jak se píše v jiném hodnocení !!!

Trošku žasnu nad systémem hodnocení...někdo napíše jedno slovo super a má políčko "nejlepší" a někdo dvě věty a "správce" mu to srazí na "doporučuji",protože napsal málo??trošku divné...nicméně k panu doktorovi jen samé klady!!!sic jsme u něho byli už pár let zpátky-když nastoupil do role primáře ORL,ale byl jednička!!co do péče,přístupu k dítěti /které mu v afektu i tykalo/-bral všechno s klidem a v pohodě.....a odborník na svém místě...jednoznačně doporučuji!!!/doufám,že počet vět bude stačit na okýnko "nejlepší"