Sam. ordinace PL pro dospělé
Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Dnes jsem odešla od pana doktora s brekem což mě motivovalo k tomu napsat zde názor. Jsem matka od rok a půl starého dítěte a neprodělala jsem v dětství neštovice. Chtěla jsem se u pana doktora informovat o možné prevenci, očkování pro mě. Pan doktor se choval jako bych spadla z Marsu. Prý budu mít tedy neštovice s malým - no a co. Na argument, že budu infekční a tudíž nebudu moci zajistit chod domácnosti (nehledě na to, že mi asi nebude dobře) mi odpověděl, že to snad zařídí babičky či někdo další. Nakonec nalistoval 10 let starou knihu a sdělil, že očkování existuje, ale je určeno pro osoby s vysokým rizikem komplikací a já do této skupiny nepatřím. Nakonec ještě listoval v zřejmě novější knize, ale ani tam nedospěl k jinému názoru. Připadala jsem si jako šílený hypochondr a otrava a ne jako zodpovědný člověk, který chce preventivně předejít nejen nepříjemné nemoci, ale také ztrátě příjmů rodiny, která by zcela jistě nastala, kdyby musel o mě a malého někdo další pečovat. Prostě podle pana doktora je očkování mé osoby zbytečné a hotovo. Takže já jsem se dnes rozhodla, že lékaře změním. Vyměním ho za někoho, kdo nepoužívá zastaralé publikace a neumí ani zapnout počítač. Pan doktor je asi posledním žijícím exemplářem lékaře, který vše datluje na psacím stroji a ve mě to vzbuzuje dojem, že již dávno přestal držet krok s vývojem moderní medicíny.

Na internetu jsem hledal ordinační hodiny na zítřek a zde uvedené názory na pana doktora mi byly impulzem k napsání toho mého.
Doktora Klíchu znám již velice dlouho a jako svého lékaře jej navštěvuji několik desítek let. Za tu dobu jsem se u něho nikdy nesetkal se lhostejností, nezájmem natož s arogancí. Na jeho profesionální přístup jsme si za ta léta zvykli automaticky, ale samozřejmé to u všech lékařů není. Proto bych chtěl touto cestou doktoru Klíchovi poděkovat trpělivost a porozumění s námi pacienty upřímně říkám, že se bojím okamžiku až mi navrhne abych si našel jiného lékaře, že on už bude "léčit" jen svoje autoveterány.
Pane doktore, děkujeme. V úctě a s přáním pevného zdraví Jiří Mohr.

velmi dobrý a kvalitní lékař

Jako odborník velmi dobrý. Jako člověk je ale odměřený a poslední dobou nespokojený, věkem se z něj stává "bručoun"

Nejen dobrý lékař, ale i dobrý člověk. Bez pýchy, povýšenosti a chamtivosti mnohde tak obvyklé. Schopný empatie a soucitu. Ať jemu samotnému slouží zdraví,aby mohl ještě dlouho ordinovat. Díky bohu že ho máme.

Velmi lidský a odborný přístup

S manželem jsme pacienty pana doktora řadu let. Nikdy nic neopomněl, nezanedbal. Sestřička je velmi milá a šikovná. Pana doktora můžeme jen doporučit.

Pan doktor Klícha je velmi dobrým praktickým lékařem a jsem ráda, že jsem registrována právě u něho.

Jsem jeho pacientkou několik let a jsem s ním velice spokojená jak po stránce odborné tak i lidské. K tomu si našel i velice příjemnou a ochotnou sestřičku. Jen tak dále pane doktore.

Vynikající odborník a diagnostik, vždy příjemný, velmi slušný a ochotný. Pokud si není něčím jistý, hned vás pošle na další odborná vyšetření. Má konečně po letech VELMI milou a příjemnou sestřičku.