Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Dnes jsem odešla od pana doktora s brekem což mě motivovalo k tomu napsat zde názor. Jsem matka od rok a půl starého dítěte a neprodělala jsem v dětství neštovice. Chtěla jsem se u pana doktora informovat o možné prevenci, očkování pro mě. Pan doktor se choval jako bych spadla z Marsu. Prý budu mít tedy neštovice s malým - no a co. Na argument, že budu infekční a tudíž nebudu moci zajistit chod domácnosti (nehledě na to, že mi asi nebude dobře) mi odpověděl, že to snad zařídí babičky či někdo další. Nakonec nalistoval 10 let starou knihu a sdělil, že očkování existuje, ale je určeno pro osoby s vysokým rizikem komplikací a já do této skupiny nepatřím. Nakonec ještě listoval v zřejmě novější knize, ale ani tam nedospěl k jinému názoru. Připadala jsem si jako šílený hypochondr a otrava a ne jako zodpovědný člověk, který chce preventivně předejít nejen nepříjemné nemoci, ale také ztrátě příjmů rodiny, která by zcela jistě nastala, kdyby musel o mě a malého někdo další pečovat. Prostě podle pana doktora je očkování mé osoby zbytečné a hotovo. Takže já jsem se dnes rozhodla, že lékaře změním. Vyměním ho za někoho, kdo nepoužívá zastaralé publikace a neumí ani zapnout počítač. Pan doktor je asi posledním žijícím exemplářem lékaře, který vše datluje na psacím stroji a ve mě to vzbuzuje dojem, že již dávno přestal držet krok s vývojem moderní medicíny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Na internetu jsem hledal ordinační hodiny na zítřek a zde uvedené názory na pana doktora mi byly impulzem k napsání toho mého.
Doktora Klíchu znám již velice dlouho a jako svého lékaře jej navštěvuji několik desítek let. Za tu dobu jsem se u něho nikdy nesetkal se lhostejností, nezájmem natož s arogancí. Na jeho profesionální přístup jsme si za ta léta zvykli automaticky, ale samozřejmé to u všech lékařů není. Proto bych chtěl touto cestou doktoru Klíchovi poděkovat trpělivost a porozumění s námi pacienty upřímně říkám, že se bojím okamžiku až mi navrhne abych si našel jiného lékaře, že on už bude "léčit" jen svoje autoveterány.
Pane doktore, děkujeme. V úctě a s přáním pevného zdraví Jiří Mohr.

N
Ověřený profil

velmi dobrý a kvalitní lékař

D
Ověřený profil

Jako odborník velmi dobrý. Jako člověk je ale odměřený a poslední dobou nespokojený, věkem se z něj stává "bručoun"

H

Nejen dobrý lékař, ale i dobrý člověk. Bez pýchy, povýšenosti a chamtivosti mnohde tak obvyklé. Schopný empatie a soucitu. Ať jemu samotnému slouží zdraví,aby mohl ještě dlouho ordinovat. Díky bohu že ho máme.

Velmi lidský a odborný přístup

Ověřený profil

S manželem jsme pacienty pana doktora řadu let. Nikdy nic neopomněl, nezanedbal. Sestřička je velmi milá a šikovná. Pana doktora můžeme jen doporučit.

Pan doktor Klícha je velmi dobrým praktickým lékařem a jsem ráda, že jsem registrována právě u něho.

P

Jsem jeho pacientkou několik let a jsem s ním velice spokojená jak po stránce odborné tak i lidské. K tomu si našel i velice příjemnou a ochotnou sestřičku. Jen tak dále pane doktore.

E

Vynikající odborník a diagnostik, vždy příjemný, velmi slušný a ochotný. Pokud si není něčím jistý, hned vás pošle na další odborná vyšetření. Má konečně po letech VELMI milou a příjemnou sestřičku.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti