Praktický zubní lékař
Vrchlického 5, Třeboň

°

K panu doktorovi jsme chodily až do té doby než odešel do penze. Vždy jsme s ním byli spokojeni. Když jsem se ovšem dozvěděli kolik chyb udělal bylo nám na nic. Tři roky mé dceři tvrdil že má jasnou frakturu předního zubu. V zoufalosti jsme hledali kliniky kde by zub šel zpravit. Přišli jsme k prvnímu odborníkovi a tam jsme se dozvěděli že nám pan doktor nedal zrovna dobrou diagnózu, zub není zlomený, ale je nad ním ještě třetí zub. Tento zub se měl odstranit už před pěti lety a proto s tím byl trochu problém ,ale jsme rozhodně rády že to dopadlo alespoň takhle.

Je to mozna zvlastni ale i ja se tesim na navstevu k doktoru Bouchalovi je to nejen vyborny odbornik ale i clovek jen vice takovych lekaru

Pana doktora moje rodina navštěvuje již 15 let. Naše děti se vůbec nebojí zubaře a nikdy jsme s nimi tento problém ani neřešili. Chová se k nám slušně a ochotně. Za nás můžu jen doporučit.

JE 1. MOJI SYNOVÉ HO ZBOŽŇUJÍ A NEVÍM ŽE BY SE KDY K PANU DOKTOROVI BÁLI

Pan Bouchal je naprostý odborník a navíc mu nechybí lidksý přístup, je na něm vidět, že práce, kterou dělá, ho baví a zajímá a pacienty nebere jen jako čísla.

K panu doktoru Bouchalovi chodíme celá rodina, např. já i můj bratr jsme u něj již od školky:) Je to skvělý odborník, je šetrný a vždycky rád pomůže... Se zuby mám velké problémy a jsem u něj i 4 krát ročně, z toho min. 2x na tzv."bolestné" bez objednání. Ještě nikdy mě neodmítl, a vždy měl starost,jestli už mě zub nebolí. Jednou mě dokonce poprosil, jestli bych mu odpoledne nezavolala, jak jsem na tom aby měl prý klidné svědomí :)) Mohu ho všem vřele doporučit.
O hrabání peněz nic nevím, dokonce po mě několikrát nechtěl zaplatit ani 30,- ani 90,- regulačního poplatku, přestože jsem nebyla objednaná! Vím pouze z doslechu, že si vše nechává zaplatit jeho syn, též stomatolog. Ale to může být také, "jedna paní povídala...:)"
Neznám "strach ze zubaře", chodím tam skoro ráda i přesto, že se bez zákroku nikdy neobejdu:( Sestřička je také velmi milá a ochotná.

Milý Petře, pokud Vaše babička chodila k tomuto lékaři půlku života, a druhou půlku se u něj již neukázala, nemůže se potom divit, že byla vymazána z registru :)
Kdyby chodila na preventivní prohlídku každý půlrok, vymazána by nebyla. To si musí hlídat každý sám...

Á

K tomuto panu doktorovi chodíme už hodně let a po zkušenostech s jeho kolegy jej můžeme doporučit. I když to asi není nic platné, protože k němu není možné se registrovat. Návštěva v jeho ordinaci je vždy bez obav a tento lékař mi opravdu vždycky jen pomohl.

Moji důvěru stále má.Má i mnoha dalších jinak by u něho nebyly tak dlouhé objednací lhůty a nebyl by zastupitelem s inventárním číslem.Jeho práce mi v ústech drží a celé naší rodině také.Čas na který jsem objednán dodržuje poměrně hodně přesně a že je dnes všechno drahý tomu se v dnešní době nikdo divit němůže.Takže já jsem ním velmi spokojen a vy kteří také se přidejte ať zmizí ta červená barva.

I když k němu původně chodila celá rodiny, již jsme všichni jinde. Z usměvavého a ochotného doktora se stal doktor dělající jen nejnutnější úkony- na ostatní nemá čas. Doplatila jsem na to. Dlouhé čekaní v čekárně a ještě delší objednací lhůty!