Praktický lékař pro dospělé
Československé armády 13, Rousínov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

je to nejhorší doktorka na světě-zanedbává léčbu tím ,že chce vše léčit sama a díky této doktorce mám následky do konce života-varuji před návštěvou pokud je Vám zdraví přednější

Nebudu koemtova její léčení...a zbytecne poplatky u ni,bylo by to na dlouho ,tak jsem odešla k jinému praktickému lékaři a můžu říct že se o mě tak stará jako nikdo před tim...!!! takže škoda že jsem travila u ní zbytečně času ani nechci radši jmenovat co je!!!!!

Nemá dobrý přístup k lidem, neposílá na odborná vyšetření, není to názor jen můj, ale i mých známých. Je ochotná na předepisování léků.

byla mou lekarkou skoro deset roku.vzdy byla pecliva,dusledna,nikdy nic nezanedbala.

Velmi dobrá pečlivá praktická lékařka,u svých stálých pacientů provádí pravidelně preventivní prohlídky a doporučuje v případě potřeby na odborné vyšetření.

Výborná praktická lékařka se zkušeností.