MUDr. Iva Přemyslovská Purová

Gynekolog Více

Šumperk 1 adresa

Praktický lékař gynekolog, dětská gyn.
Hlavní třída 20, Šumperk

Umístění: Praktický lékař gynekolog, dětská gyn. Jiný

Jiz po 1. vysetreni jsem byla velmi rozpacita, ale říkala jsem si, třeba lékařka nemela casovy prostor, špatný den, cokoli. U 2. vysetreni se situace opakovala, paní doktorka mi nepodala žádné relevantní informace, pomluvila kolegy, zmínila špatne postavení dělohy a na dotaz “co to znamená a jaké mohou být komplikace?” Odpověděla “snad se to upraví” a tot vše. Vrcholem bylo, kdy mi v 9. tt vzala krev a i přes to, ze jsem měla špatne výsledky a potize se měly řešit okamžitě, nechala výsledky 5 týdnu ležet v kartě. U speciality, kam jsem byla odeslána, nikdo přístup lékařky nechápal a potvrdili mi, ze jsem tam měla být před 5 týdny a výsledky se měly řešit ihned. Teď musím jen doufat, ze to nebude mít žádný negativní dopad na moje miminko. Fakt, ze jsem jednou musela vzít s sebou 2 leteho syna, protože jsem nemela hlídání a paní doktorka byla velmi nepříjemná jak na mě, tak na nej, už je jen třešničkou na dortu. Ihned, jak jsem měla možnost, jsem gynekologa změnila. Za mě nedoporučuji.

Umístění: Praktický lékař gynekolog, dětská gyn. Jiný

Absolutní neempatie. Dvakrát jsem se lékařky ujistila, zda bude vyšetření tříleté dcery bolestivé. Dvakrát mě ujistila, že ne a že vše proběhne v klidu s respektujícím přístupem. Při vyšetření na mě lékařka zahulákala, abych ji držela ručičky, nebo ji nedovyšetří. V průběhu vyšetření lékařka i sestra pronášely věty typu- pane bože to je hrůza, pane bože to musí bolet… Pro tříleté dítě jsme dostali zaváděcí mast!!!! Ještě jsem měla přijít, že prý mi ukážou, jak ji to mám zavádět. Jestli si tato lékařka říká dětská, pak tam nemá co dělat. Čekání trvalo 2h. V čekárně jsem čekala s přítelem, který musel hlídat naše malé miminko. Mast se proste tříleté holčičce zavést nedá a pokud si tahle paní mysli, že je v pořádku držet dítě násilím a strkat mu něco do genitálu, je to velmi špatně. Mast jsem následně chtěla mazat, ale po téhle “boží” zkušenosti u jediné dětské lékařky v Šumperku mi už nožičky nikdy neroztáhla. Nikdy víc. Jak za komunistu.

Umístění: Praktický lékař gynekolog, dětská gyn. Jiný

ráda bych se zde podělila o svoji osobní zkušenost s paní Ivou Přemyslovskou Purovou.
Rozhodně zde na nikoho nechci nějak útočit. To, co zde napíši je čistě můj subjektivní pohled na věc, a rozhodně nemá za cíl někoho osočovat či ublížit
K paní Ivě Purové jsem se poprvé dostala někdy okolo jedenáctého roku věku kvůli potížím s menstruací. Svůj problém zde nechci nějak detailně rozvádět, přeci jen se jedná o docela intimní záležitost.
Ale nyní k meritu věci, na první pohled se paní Purová jeví jako relativně sympatická, usměvavá dáma na rozdíl od své velice arogantní sestřičky. Když jsem však poznala paní Ivu více, změnila jsem názor. A to hned z několika důvodů. Paní Purová mi nikdy věc pořádně nevysvětlila. Ačkoliv viděla, že mi je vyšetření nepříjemné a že mám strach, nikdy se mě nesnažila uklidnit spíše naopak. Nechci tu nějak přehánět, ale bohužel musím tuto skutečnost zmínit. Na vyšetření jsem v té době musela docházet minimálně jedenkrát týdně. Vždy jsem byla z návštěvy velmi vystresovaná. Jednou jsem to již nevydržela a začala jsem se vzpírat. Paní Purová, než aby se mě alespoň pokusila uklidnit mi násilím roztahovala nohy od sebe, což si myslím není úplně v pořádku. Ačkoli chápu, že mě vyšetřit musela, věřím, že se situace dala zvládnout jinak než tímto způsobem. Co se týče samotného vyšetření, tak to pro mě bylo vždy velmi nepříjemné až bolestivé. Paní Purová neprojevovala téměř žádnou empatii a věc velmi často zlehčovala. Myslím, že pro představu bohatě stačí. . Jediné co si z této návštěvy odnáším je tedy doživotní trauma.

Umístění: Praktický lékař gynekolog, dětská gyn. Zdravotní obtíže

Zdravím , paní doktorku si nemohu vynachválit . Paní doktorka je nejlepší v Šumperku jakou jsem poznola . Stačí přijít s jakým koliv problémem a paní doktorka hned pomůže , poradí , nenechá vás v tom . Paní doktorka je milá , vstřícná , pečlivá , hodná žena . Mám s ní nejlepší zkušenost v Šumperku . A to samé i sestřičky , moc milé , vstřícné , ochotné za mě mají veliké plus a na Šumperské doktory a personál jen nejlepší názor . Velice doporučuji všem . Po své zkušenosti bych neměnila ! Po tom , co mě obvodní odmítla pomoct po zdravotní stránce . Paní doktorka si mě vzala do parády a díky ní vím od čeho jsou mé zdravotní problémy . Za mě veliká spokojenost a velké poděkování ! :)

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Nikdy mě neodbyla, at jsem potřebovala cokoliv vedet, vždy mi poradila/pomohla.
Je usměvavá, milá a při vyšetřeních citlivá. :))
Za mě ano. :))

Rozhodně doporučuji...přešla jsem od jiného gynekologa po přestěhování...A to byl velice žádaný gynekolog ve velkém městě...Myslela jsem, že již nenajdu podobnou kvalitu u lékaře navíc v Šumperku...Našla jsem paní doktorka je úžasná...dost nechápu komentáře typu...nikdy mi nevzala krev atd..mě tedy pokaždé " rozebere" do puntíku otázkami...tak.nevěřím,že to nedělá ppr ad...holt lidem se člověk nezavděči...a hlavně čechům...

Úplně v pohodě doktorka, k chlapovi bych nikdy nešla.Jsem spokojená neměnila bych. Doporučuju :) :)

Pokaždé když jsem u ,,paní doktorky´´´byla na prohlídce, vycházela jsem nervózní. Vždy jsme nepochopila, proč a jaký rozdíl je v zrcátkách zadarmo a za 30 Kč. Když jsem to řekla kamarádce nebo i mamce, nechápavě na mě koukali. Za celé 4 roky mi neodebrala krev, a to ani když jsem si od ní nechávala před těmi 4 roky předepsat antikoncepci. Neptala se mě ani dokonce zda mm nějaká onemocnění, prostě mi ji jen předepsala s tím, že se mě ptala kolik jsem ochotná za ni zaplatit a podle toho mi i napsala. Jednou když jsem u ní byla na kontrole, tak se rozčilovala nad romským obyvatelstvem zatímco mne vyšetřovala. Hrozný přístup, když čekáte v kabince tak na vás jde skoro vidět až z čekárny...Hrůza!

Pani doktorku nedoporucuji.Je zde hned nekolik duvodu proc,navic nechapu jak to muze byt gynekolog i pro deti.1) kdyz jsem tam byla uplne poprve ,byla jsem nervozni ,tak od ni zadny ochotny ci mily pristup.Navic sedatko nastavene tak ze kdyby vesel kdokoliv ,vidi vam az do hlavy.2) kdyz se me polohlasem zepta ,,jaky chcete zrcatko" ? Jak ma clovek vedet jake typy existuji? Neochotna,arogantni,nic nevysvetli a je velmi neprijemne odtazita.3) po jejich kontrolach jsem mela jeste nekolikadenni bolesti,myslela jsem ze bude citliva,kdyz je sama zenska.4) po te co jsem presla k jinemu gynekologovi jsem naprosto spokojena ,vse mi vysvetli a ma lidsky pristup.Tady tahle pani by nemela delat s lidmi a jeste ne v tak citlive oblasti!!! NEDOPORUCUJI!!

Nedoporučuji, arogantní a velmi nepečlivá gynekoložka ... Mám z paní doktorky pocit, že 30,- si vybere vždycky, ale na ostatní věci už zapomíná. Zdraví pacientů asi není to nejdůležitější..... Palec dolů