Na Splávku 516, Uherské Hradiště
Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorku navštěvuji max 1x ročně, jen pokud opravdu musím. Popravdě si raději zajdu do lékárny, koupím si šumák, sprej do nosu a jdu si po svém. "Máte kašel? Ten vás do týdne spontánně přejde." "Vy se chcete nechat vyšetřit u specializovaného lékaře? Ten vás stejně nevyšetří." a podobné výroky naprosto běžné. Volala jsem (den předem!!!) paní doktorce, že mám horečku, jsem nemocná a chci přijít nechat se vyšetřit. Sestřička mi řekla, že má naobjednávané lidi, že neví, jestli mě bude moct vzít, ale ať to prý zkusím v 10 a uvidíme!!!!??? Nakonec jsem šla na řadu až úplně poslední, po naobjednávaných pacientech. Dostala jsem antibiotika. OBJEDNALA jsem se na kontrolu. Odběr krve na sedimentaci po antibioticích neproběhl - asi se jim nechtělo. Nedoprošuji se. Přecházím k jiné lékařce. Snad budete mít s paní Zápařkovou lepší zkušenosti, než já.

U MUDr. Zápařkové jsem byla cca 5 let. Za tu dobu jsem tam "obtěžovala" jen 2x a pokaždé s neuvěřitelnými zážitky. Nemá cenu vypisovat všechny komedie, co jsem zažila. Snad jen co byla poslední kapka: odmítla mě vyšetřit (silné bolesti břicha), protože jsem byla objednána jen na potvrzení průkazu. Dávám hodnocení neutrální - obrázek si každý udělá sám..

Paní doktorka je divná, nikdy nic neví. A vždy sonduje co mě řekl ten či onen (např.jiný doktor specialista) a rychle si to zapisuje. Navíc mou dceru obvinila že je drogově závislá a napsala jí to do papírů na řidičák. Přičemž dcera se jí svěřila s tím,že zkoušela kouřit.
Navíc je drzá a arogantní. Vždy mám hrůzu k ní chodit. Už sem se ptala v jiné ordinaci.

vždy jsem byla spokojená, bylo o mě dobře postaráno. doporučuji

S MUDr. Zápařkovou jsem nikdy neměl problém a vždy mi ve všem vyšla vstříc, či pomohla přemoci mé zdravotní obtíže. Vřele doporučuji ji navštívit. Je perfektní diagnostik a férová ženská. S každým jedná tak, jak si zaslouží... Je jasné, že když má někdo držet dietu a nedodržuje ji, tak je lékař potom nevrlý... A to by se dalo aplikovat i na další problematiky situace... :))))

Jsem naprosto spokojený. Nemám co vytknout. Přístup je velmi dobrý.

Vždy bez problémů.

Tak já mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti, vždy milá, vždy ochotná pomoct a to, že si někdy počkám v čekárně nepovažuji za něco nenormálního, protože jen ona sama určuje, kdo jde napřed. Pokud se ale domluvím dopředu, tak jdu téměř vždy na objednaný čas, což považuji za velké plus. Takže já ji mohu jen doporučit!!!

F

Paní doktorka vyžaduje objednávání pacientů. Ale pokud máte chřipku jak se chcete dopředu objednat? A prosedět celé dopoledne s horečkou v čekárně a počkat až budou pryč objednaní pacienti to nikomu nepřeji.

K paní doktorce chodíme i s manzelem. Nikdy se nam nestalo, ze by byla arogantni, nebo ze by neco zanedbala. My se vzdycky objednavame a nikdy jsme necekali dyl, jak 10 min.